Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Pieszyce

...odbędzie się w dniu 2 kwietnia 2026 r. o godzinie 930 Urzędzie Miasta i Gminy w Pieszycach, ul. Kościuszki 2, pok. nr 12 (I piętro).
*** Wnoszone wadium przyjmowane będzie w pieniądzu.
*** Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach:

Bank Spółdzielczy nr 02 9527 0007 0036 6063 2000 0005

Termin wpłacenia wadium wyznacza się do dnia 24 marca 2026 r.

Dodatkowe informacje na temat przetargu można uzyskać w Wydziale Gospodarki Gruntami i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

800 000 zł

43,67 zł/m²

18 320 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Pieszycach
Przetarg na działkę

Pieszyce

Cena wywoławcza:

800 000 zł

43,67 zł/m²

18 320 m²

*** Wnoszone wadium przyjmowane będzie w pieniądzu.

Bank Spółdzielczy nr 02 9527 0007 0036 6063 2000 0005

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Pieszycach
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Śląska, Kulin

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działek o numerach ewidencji gruntów *** i *** AM-2, obręb 0013 Kulin, położonej w Kulinie, gmina Środa Śląska, powiat średzki, woj. dolnośląskie, dla której Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej prowadzi księgę wieczystą nr ***.
Działki *** i *** posiadają dostęp do drogi gminnej, o nawierzchni asfaltowej dz. ***, przy czym działka *** (poprzez dz. ***). Działka *** od zaplecza, tj. od strony północnej posiada dostęp do drogi g...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

283 500 zł

48,05 zł/m²

5 900 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Śląska, Kulin

Cena wywoławcza:

283 500 zł

48,05 zł/m²

5 900 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Czarny Bór, Jaczków

...odbędzie się dnia 02 kwietnia 2026 roku o godzinie 930 w sali nr 5 Urzędu Gminy ul. Główna 18

Nazwa nieruchomości

Położenie
Księga wieczysta

Nieruchomość

niezabudowana

Obręb Jaczków

SW1W/00022983/3

Numer działki

251/2

Powierzchnia
w ha

Nieruchomość
o pow. ,02235 ha
zapisana
w ewidencji gruntów
jako PsIV

Przeznaczenie zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi Jaczków uchwalonym przez Radę Gminy Czarn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

161 053,74 zł

72,06 zł/m²

2 235 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czarny Bór
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Czarny Bór, Jaczków

Cena wywoławcza:

161 053,74 zł

72,06 zł/m²

2 235 m²

Nazwa nieruchomości

Położenie
Księga wieczysta

Nieruchomość

niezabudowana

Obręb Jaczków

SW1W/00022983/3

Numer działki

251/2

Powierzchnia
w ha

Nieruchomość
o pow. ,02235 ha
zapisana
w ewidencji gruntów
jako PsIV

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czarny Bór
Przetarg na działkę

Oborniki Śląskie, Bolesława Krzywoustego

Zarządzenie Burmistrza Obornik Śląskich nr 28/2026 z dnia 24.02.2026 r.
w sprawie ogłoszenia pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu położonej
w Obornikach Śląskich przy ul. Krzywoustego.
Na podstawie art. 30 ust. 2, pkt. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tj. Dz.U. z 2025 r., poz. 1153 ze zm.), ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), rozporządzenia Rady Minist...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

381 000 zł

428 zł/m²

891 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Obornikach Śląskich
Przetarg na działkę

Oborniki Śląskie, Bolesława Krzywoustego

Cena wywoławcza:

381 000 zł

428 zł/m²

891 m²

w Obornikach Śląskich przy ul. Krzywoustego.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Obornikach Śląskich
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lubomierz, Wojciechów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lubomierz, obręb Wojciechów działka nr: 339/6 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KWJG1/00029891/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 600 zł

40,53 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lubomierz, Wojciechów

Cena wywoławcza:

121 600 zł

40,53 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Jakubowo Lubińskie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Przemków, obręb Jakubowo Lubińskie działki nr: 216/1 o pow. ewid. 5.7300, nr: 219 o pow. ewid. 1.1200, nr: 214 o pow. ewid. 0.7200, nr: 213 o pow. ewid. 1.4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 9.0100 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0900 ha; RIVa/R - 2,5600 ha; RIVb/R - 2,7400 ha; RV/R - 3,6200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr brak. Pełna treść ogłoszenia znajduje si...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 600 zł

5,73 zł/m²

90 100 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Jakubowo Lubińskie

Cena wywoławcza:

516 600 zł

5,73 zł/m²

90 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Jakubowo Lubińskie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Przemków, obręb Jakubowo Lubińskie działka nr: 315 o pow. ewid. 17.4300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 17.4300 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 6,0600 ha; RIVb/Lzr - 0,0600 ha; RV/R - 11,3100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr brak. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

981 000 zł

5,63 zł/m²

174 300 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Jakubowo Lubińskie

Cena wywoławcza:

981 000 zł

5,63 zł/m²

174 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lubomierz, Wojciechów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lubomierz, obręb Wojciechów działka nr: 544/9 o pow. ewid. 0.0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0100 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

50,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lubomierz, Wojciechów

Cena wywoławcza:

5 000 zł

50,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Sobieszów, Gabrieli Zapolskiej

...odbędzie się dnia 1 kwietnia 2026 roku o godz. 10:00

w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
Nieruchomość położona przy ul. Gabrieli Zapolskiej stanowiąca niezabudowaną działkę gruntu numer
116/4 o powierzchni 0,2095 ha, obręb 0013, Sobieszów II, AM 9, dla której Sąd Rejonowy w Jeleniej
Górze VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer JG1J/00077712/2.
Cena wywoławcza nieruchomości netto: 490.00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

490 000 zł

234 zł/m²

2 095 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Sobieszów, Gabrieli Zapolskiej

Cena wywoławcza:

490 000 zł

234 zł/m²

2 095 m²

...odbędzie się dnia 1 kwietnia 2026 roku o godz. 10:00

I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
Cena wywoławcza nieruchomości netto: 490.00...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Maciejowa, Kaczawska

OGŁOSZENIE NR 22/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PIERWSZE PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w Jeleniej Górze,
które odbędą się dnia 1 kwietnia 2025 roku o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Kaczawskiej w granicach działki numer
549 o powierzchni 0,2290 ha, AM - 12 obręb 0063, Maciejowa III, dla której ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

370 000 zł

162 zł/m²

2 290 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Maciejowa, Kaczawska

Cena wywoławcza:

370 000 zł

162 zł/m²

2 290 m²

OGŁOSZENIE NR 22/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PIERWSZE PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Maciejowa, Kaczawska

OGŁOSZENIE NR 22/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PIERWSZE PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE

2. Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Kaczawskiej w granicach działki numer
550 o powierzchni 0,2076 ha, AM – 12 obręb 0063, Maciejowa III, dla której...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

159 zł/m²

2 076 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Maciejowa, Kaczawska

Cena wywoławcza:

330 000 zł

159 zł/m²

2 076 m²

OGŁOSZENIE NR 22/2026
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY
OGŁASZA PIERWSZE PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Gryfów Śląski, Proszówka

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Gryfów Śląski, obręb Proszówka działka nr: 323/2 o pow. ewid. 0.6100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6100 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0900 ha; PsIV/Ps - 0,4800 ha; PsIV/Br - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 360 zł

25,80 zł/m²

6 100 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Gryfów Śląski, Proszówka

Cena wywoławcza:

157 360 zł

25,80 zł/m²

6 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Bronisława Kosiby

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 19 stycznia 2026 R.

w sprawie II przetargu ustnego nieograniczonego

na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej jako działka nr 400, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu, przy ul. Bronisława Kosiby, w obrębie 0014 miasta Bolesławiec.

Oznaczenie nieruchomości

wg katastru nieruchomości

Nr działki

400

Powierzchnia (ha)

0,3953

Położenie

ul. Bronisława Kosiby, obręb: 0014 - Bolesł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

890 000 zł

225 zł/m²

3 953 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Bronisława Kosiby

Cena wywoławcza:

890 000 zł

225 zł/m²

3 953 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 19 stycznia 2026 R.

w sprawie II przetargu ustnego nieograniczonego

Oznaczenie nieruchomości

wg katastru nieruchomości

Nr działki

400

Powierzchnia (ha)

0,3953

Położenie

ul. Bronisława Kosiby, obręb: 0014 - Bolesł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Wrocław, Kowale, Grajewska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215

o godz. 1000 dnia 31 marca 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

370 zł/m²

649 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Kowale, Grajewska

Cena wywoławcza:

240 000 zł

370 zł/m²

649 m²

o godz. 1000 dnia 31 marca 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Długołęka, Kątna, Orzechowa

Starosta Powiatu Wrocławskiego, oglasza lI przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa, tj.

Położenie
Gmina
Długołęka
obręb Katna

nr działki

103/11 wraz
A WIdZ
z udziałem 1/2
części w
działce nr
103/9 o pow.
0,0018 ha

Nr księgi wieczystej
WR1E/00098621/6
- bez obciążen
i zobowiązan wobec
działki

Pow.gruntu
0,1232

Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
składająca się z działki nr 103/11 o pow.
0,1232 ha wraz z ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

179 zł/m²

1 232 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe we Wrocławiu
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Długołęka, Kątna, Orzechowa

Cena wywoławcza:

220 000 zł

179 zł/m²

1 232 m²

Położenie
Gmina
Długołęka
obręb Katna

nr działki

103/11 wraz
A WIdZ
z udziałem 1/2
części w
działce nr
103/9 o pow.
0,0018 ha

Nr księgi wieczystej
WR1E/00098621/6
- bez obciążen
i zobowiązan wobec
działki

Pow.gruntu
0,1232

Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
składająca się z działki nr 103/11 o pow.
0,1232 ha wraz z ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe we Wrocławiu
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości