Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Śląska, Bukówek

...pierwsza licytacja elektroniczna za pośrednictwem systemu teleinformatycznego:

nieruchomości gruntowej niezabudowanej działki gruntu nr ***/*** AM-1 o powierzchni 3,54 ha położonej w obrębie Bukówek, gmina Środa Śląska, powiat średzki, woj. dolnośląskie, dla której Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr WR1S/***/3.
W dziale III ww. księgi wieczystej - ograniczone prawo rzeczowe - odpłatna i na czas nieokreślony służebność przesyłu polegając...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

124 275 zł

3,51 zł/m²

35 400 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Śląska, Bukówek

Cena wywoławcza:

124 275 zł

3,51 zł/m²

35 400 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Malczyce, Dębice

nieruchomości gruntowych niezabudowanych działek gruntu nr *** i *** AM-1 o powierzchni 0,73 ha położonej w obrębie Dębice, gmina Malczyce, powiat średzki, woj. dolnośląskie, dla których Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr WR1S/***/2.
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy Malczyce, obręb Dębice (Uchwała Nr VI/52/2019 Rady Gminy Malczyce, opublik...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

75 450 zł

10,34 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Malczyce, Dębice

Cena wywoławcza:

75 450 zł

10,34 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Śląska, Bukówek

nieruchomości gruntowych niezabudowanych działek gruntu nr ***, ***/*** i *** AM-1 o łącznej powierzchni 6,79 ha, położonych w obrębie Bukówek, gmina Środa Śląska, powiat średzki, woj. dolnośląskie, dla których Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr WR1S/***/3.
W dziale III ww. księgi wieczystej - odpłatna i na czas nieokreślony służebność przesyłu polegająca na:...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

238 425 zł

3,51 zł/m²

67 900 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Śląska, Bukówek

Cena wywoławcza:

238 425 zł

3,51 zł/m²

67 900 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Kruszwicka

...odbędzie się w dniu22 stycznia 2026 roku o godz. 10:00

w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
PIERWSZE PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
1. Nieruchomość gruntowa położona przy ul. Kruszwickiej stanowiąca niezabudowaną działkę
numer 55 o powierzchni 0,0793 ha, obręb 0021, Jelenia Góra 4, AM 1, dla której Sąd Rejonowy
w Jeleniej Górze VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr JG1J/00116819/8.
Cena wywoławcza nieruchomości netto: 14...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

177 zł/m²

793 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Kruszwicka

Cena wywoławcza:

140 000 zł

177 zł/m²

793 m²

...odbędzie się w dniu22 stycznia 2026 roku o godz. 10:00

PIERWSZE PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
Cena wywoławcza nieruchomości netto: 14...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Kruszwicka

...odbędzie się w dniu22 stycznia 2026 roku o godz. 10:00

PIERWSZE PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
2. Nieruchomość gruntowa położona przy ul. Kruszwickiej stanowiąca niezabudowaną działkę
numer 52 o powierzchni 0,1161 ha, obręb 0021, Jelenia Góra 4, AM 1, dla której Sąd Rejonowy
w Jeleniej Górze VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr JG1J/00114541/4.
Cena wywoławcza nieruchomości netto: 22...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

189 zł/m²

1 161 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Kruszwicka

Cena wywoławcza:

220 000 zł

189 zł/m²

1 161 m²

...odbędzie się w dniu22 stycznia 2026 roku o godz. 10:00

PIERWSZE PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
Cena wywoławcza nieruchomości netto: 22...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Jagniątków, Turystyczna

...odbędzie się w dniu22 stycznia 2026 roku o godz. 10:00

TRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
3. Nieruchomość gruntowa położona przy ulicy Turystycznej, stanowiąca niezabudowaną działkę
gruntu numer 99/2 o powierzchni 0,1414 ha, obręb 0014, Jagniątków, AM 2, dla której Sąd Rejonowy
w Jeleniej Górze VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr JG1J/00081747/7.
Cena wywoławcza nieruchomości nett...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 000 zł

89,11 zł/m²

1 414 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Jagniątków, Turystyczna

Cena wywoławcza:

126 000 zł

89,11 zł/m²

1 414 m²

...odbędzie się w dniu22 stycznia 2026 roku o godz. 10:00

TRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
Cena wywoławcza nieruchomości nett...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Lubań, Poziomkowa

...odbędzie się w dniu 22 stycznia 2026 roku (czwartek) o godzinie 11:00 w Urzędzie Miasta Lubań ul. 7 Dywizji 14, I piętro, sala Nr 11....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

88,57 zł/m²

1 129 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na działkę

Lubań, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

100 000 zł

88,57 zł/m²

1 129 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Mysłakowice, Wojanów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat karkonoski, gmina Mysłakowice, obręb Wojanów działka nr: 35/3 o pow. ewid. 0.5700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1000 ha; PsIII/Ps - 0,4700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1J/00080034/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 830 zł

29,79 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Mysłakowice, Wojanów

Cena wywoławcza:

169 830 zł

29,79 zł/m²

5 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Jeżów Sudecki, Czernica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat karkonoski, gmina Jeżów Sudecki, obręb Czernica działka nr: 499/2 o pow. ewid. 1.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.1100 ha, w tym w użytkach (PsV/Ps - 0,1400 ha; LsIV/Ls - 0,9700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1J/00081070/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 400 zł

6,88 zł/m²

11 100 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Jeżów Sudecki, Czernica

Cena wywoławcza:

76 400 zł

6,88 zł/m²

11 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Pomocne

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat jaworski, gmina Męcinka, obręb Pomocne działka nr: 447/1 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2000 ha, w tym w użytkach (PsV/Br - 0,2000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1J/00011649/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 600 zł

65,30 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Pomocne

Cena wywoławcza:

130 600 zł

65,30 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Janowice Wielkie, Trzcińsko

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat karkonoski, gmina Janowice Wielkie, obręb Trzcińsko działka nr: 297/2 o pow. ewid. 0.1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1600 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,1100 ha; PsV/Ps - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1J/00079324/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 000 zł

51,88 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Janowice Wielkie, Trzcińsko

Cena wywoławcza:

83 000 zł

51,88 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Gałów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat średzki, gmina Miękinia, obręb Gałów działka nr: 29/4 o pow. ewid. 0.1677. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1677 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1677 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 40301. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

380 100 zł

227 zł/m²

1 677 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Gałów

Cena wywoławcza:

380 100 zł

227 zł/m²

1 677 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, 4

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat bolesławiecki, gmina Bolesławiec, obręb Bolesławiec-4 działki nr: 15/3 o pow. ewid. 8.0157, nr: 15/1 o pow. ewid. 0.3495, nr: 15/2 o pow. ewid. 0.3979. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 8.7631 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 7,7212 ha; RV/R - 0,7195 ha; ŁIV/Ł - 0,2004 ha; W/W - 0,1220 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1B/00022320/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 628 000 zł

121 zł/m²

87 631 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, 4

Cena wywoławcza:

10 628 000 zł

121 zł/m²

87 631 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Dworska

Wyciąg z ogłoszenia nr 124/2025 Prezydenta Miasta Jeleniej Góry

o przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych

stanowiących własność Miasta Jelenia Góra, położonych w Jeleniej Górze.

1.

Oznaczenie nieruchomości.

1. Działka numer 53/5 o powierzchni 0,0863 ha, obręb 0004, Cieplice IV, AM 3,

KW nr JG1J/00102313/0, położona przy ul. Dworskiej.

2. Działka numer 12/2 o powierzchni 0,3051 ha, obręb 0030, Goduszyn - I, AM 3,

KW nr JG1J/00081293/9, położona przy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

197 zł/m²

863 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Dworska

Cena wywoławcza:

170 000 zł

197 zł/m²

863 m²

1.

Oznaczenie nieruchomości.

KW nr JG1J/00102313/0, położona przy ul. Dworskiej.

KW nr JG1J/00081293/9, położona przy ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Goduszyn, Goduszyńska

1.

Oznaczenie nieruchomości.

KW nr JG1J/00102313/0, położona przy ul. Dworskiej.

KW nr JG1J/00081293/9, położona przy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

292 000 zł

95,71 zł/m²

3 051 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Goduszyn, Goduszyńska

Cena wywoławcza:

292 000 zł

95,71 zł/m²

3 051 m²

1.

Oznaczenie nieruchomości.

KW nr JG1J/00102313/0, położona przy ul. Dworskiej.

KW nr JG1J/00081293/9, położona przy ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości