Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

milicki, gm. Cieszków, Rakłowice

...odbędzie się 19 stycznia 2026 r. o godz. 12:00 w Urzędzie Gminy w Cieszkowie ul.
Grunwaldzka 41, sala ślubów A2
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium (z podaniem nr działki) przelewem na
konto Urzędu Gminy w Cieszkowie nr konta 62 9582 1010 2001 0100 0156 0005 do 15 stycznia 2026
r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na konto Urzędu Gminy w
Cieszkowie....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 812 zł

21,00 zł/m²

1 372 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Cieszków
Przetarg na działkę

milicki, gm. Cieszków, Rakłowice

Cena wywoławcza:

28 812 zł

21,00 zł/m²

1 372 m²

Grunwaldzka 41, sala ślubów A2
Cieszkowie....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Cieszków
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Mieroszów, Sokołowsko, Unisławska

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godzinie 11:00 w budynku Urzędu Miejskiego
w Mieroszowie - sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. Wniesienie kwoty wadium na konto: Gmina Mieroszów - Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze
nr 07 8395 0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 12 stycznia 2026 r.
Za dzień wpłaty wadium uważa się dzień wpływu środków pieniężnych na rachunek organizatora
przetargu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

46,99 zł/m²

3 192 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Mieroszów, Sokołowsko, Unisławska

Cena wywoławcza:

150 000 zł

46,99 zł/m²

3 192 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
1. Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej bez zabudowań
położonej przy ul. Kościelnej w obrębie Mieroszów 1, składającej się z działek nr 395/11 i nr 395/12
o łącznej powierzchni 0,0057 ha.
Opis nieruchomości :
- działka nr 395/11 – o powierzchni 0,0029 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wieczysta
nr SW1W/00022880/1
- działka nr 395/12 – o powierzchni 0,0028 ha, użytek gruntowy Bp, Księg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 900 zł

349 zł/m²

57 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

Cena wywoławcza:

19 900 zł

349 zł/m²

57 m²

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
o łącznej powierzchni 0,0057 ha.
Opis nieruchomości :
nr SW1W/00022880/1
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej bez zabudowań
położonej przy ul. Kościelnej w obrębie Mieroszów 1, składającej się z działek nr 395/13 i nr 395/14
o łącznej powierzchni 0,0053 ha.
Opis nieruchomości :
- działka nr 395/13 – o powierzchni 0,0027 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wieczysta
nr SW1W/00022880/1
- działka nr 395/14 – o powierzchni 0,0026 ha, użytek gruntowy Bp, Księga w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 500 zł

349 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

Cena wywoławcza:

18 500 zł

349 zł/m²

53 m²

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
o łącznej powierzchni 0,0053 ha.
Opis nieruchomości :
nr SW1W/00022880/1
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Świerzawa, Lubiechowa

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat złotoryjski, gmina Świerzawa, obręb Lubiechowa działka nr: 340/4 o pow. ewid. 0.5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5000 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,4600 ha; RV/R - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1Z/00039916/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 800 zł

5,16 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Świerzawa, Lubiechowa

Cena wywoławcza:

25 800 zł

5,16 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Modlikowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat złotoryjski, gmina Zagrodno, obręb Modlikowice działka nr: 337 o pow. ewid. 0.3352. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3352 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3352 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1Z/00039654/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 100 zł

5,40 zł/m²

3 352 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Modlikowice

Cena wywoławcza:

18 100 zł

5,40 zł/m²

3 352 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Modlikowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat złotoryjski, gmina Zagrodno, obręb Modlikowice działka nr: 180 o pow. ewid. 0.9529. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9529 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,9286 ha; RIVa/R - 0,0243 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1Z/00039654/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 000 zł

4,51 zł/m²

9 529 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Modlikowice

Cena wywoławcza:

43 000 zł

4,51 zł/m²

9 529 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Bożków

...odbędzie się w dniu 16.01.2026 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w podanej wysokości do dnia 12.01.2026 r. na rachunek Gminy Nowa Ruda: Gospodarczy Bank Spółdzielczy Radków z/s w Nowej Rudzie, ul. Radkowska 4, 57-402 Nowa Ruda, Nr 62 9536 0001 3001 0006 7351 0005.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

127 000 zł

91,63 zł/m²

1 386 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Bożków

Cena wywoławcza:

127 000 zł

91,63 zł/m²

1 386 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Licytacja komornicza działki

Ziębice, Wąska

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Wąska ***, 57-220 Ziębice, dla której Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Świerkowa ***/Świerkowa, Ząbkowice Śląskie, 57-200 Ząbkowice Śląskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze SW1Z/***/1.

Opis nieruchomości:
dz. nr ***/4 o powierzchni 0,0263 ha

Suma oszacowania wynosi 43 569,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 29 046...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

29 046 zł

11,04 zł/m²

2 630 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Ziębice, Wąska

Cena wywoławcza:

29 046 zł

11,04 zł/m²

2 630 m²

Opis nieruchomości:
dz. nr ***/4 o powierzchni 0,0263 ha

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Dłużec

...odbędzie się dnia 16.01.2026 r. o godz. 1100 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, do 5% ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony
podatek VAT w wysokości 23%. Pozostała część ceny jest zwolniona z opodatkowania VAT.
Warunkiem przystąpienia do przetargu, będzie wpłacenie wadium w wysokości 10 ceny
wywoławczej tj. kwoty: 13.000,00 zł w terminie do dnia 13.01.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
na konto Gminy Lwówek Śląski Nr 84 1020 2137 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

44,83 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Dłużec

Cena wywoławcza:

130 000 zł

44,83 zł/m²

2 900 m²

na konto Gminy Lwówek Śląski Nr 84 1020 2137 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

...odbędzie się w dniu

16 stycznia 2026 r. o godzinie 11 00

w siedzibie Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój przy ulicy Poznańskiej nr 2.

WYSOKOŚĆ WADIUM:

Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokości 8 000 zł (słownie: osiem tysięcy złotych 00/100) na rachunek Gminy Jedlina-Zdrój nr 13XXXXX000XXXXX280 w PKO BP S.A. I Oddział w Wałbrzychu, nie później niż 09 stycznia 2026 r., z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium – działka nr 110/4”. Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty, uznaje się lo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

52,84 zł/m²

1 514 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

Cena wywoławcza:

80 000 zł

52,84 zł/m²

1 514 m²

...odbędzie się w dniu

16 stycznia 2026 r. o godzinie 11 00

WYSOKOŚĆ WADIUM:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Licytacja komornicza działki

Żarów, Armii Krajowej

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- użytkowania wieczystego położonego przy Armii Krajowej ***, 58-130 Żarów, dla której Sąd Rejonowy w Świdnicy V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okulickiego 2-4, Świdnica, 58-100) prowadzi księgę wieczystą o numerze SW1S/***/4.

Opis nieruchomości:
wieczyste użytkowanie nieruchomości stanowiącej działkę nr ***/*** (tereny przemysłowe) o powierzchni 2,6612 ha w użytkowaniu wieczystym do 05-12-2089 r., na której zna...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

424 500 zł

15,95 zł/m²

26 612 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Żarów, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

424 500 zł

15,95 zł/m²

26 612 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój, Noworudzka

...odbędzie się w dniu

16 stycznia 2026 r. o godzinie 13:00

WYSOKOŚĆ WADIUM:

Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokości 20 000 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100) na rachunek Gminy Jedlina-Zdrój nr 13XXXXX000XXXXX280 w PKO BP S.A. I Oddział w Wałbrzychu, nie później niż 9 stycznia 2026 r., z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium – działka nr 183/8”. Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty, uznaje ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 000 zł

110 zł/m²

1 703 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój, Noworudzka

Cena wywoławcza:

187 000 zł

110 zł/m²

1 703 m²

...odbędzie się w dniu

16 stycznia 2026 r. o godzinie 13:00

WYSOKOŚĆ WADIUM:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Śląska, Kryniczno

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działek o numerach ewidencji gruntów ***/4, ***/5, ***/6, ***/7 AM-2, obręb 0012 Kryniczno, położonej w Krynicznie, gmina Środa Śląska, powiat średzki, woj. dolnośląskie, objętej księgą wieczystą WR1S/***/2 prowadzoną przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Środzie Śląskiej.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie objętym planem miejscowym. Obowiązuje plan miejscowy przyjęty Uchwałą XIX/151/12 Rady Mi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

444 750 zł

69,83 zł/m²

6 369 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

średzki, gm. Środa Śląska, Kryniczno

Cena wywoławcza:

444 750 zł

69,83 zł/m²

6 369 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

oleśnicki, gm. Twardogóra, Drągów

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy DRĄGÓW ***, 56-416 TWARDOGÓRA, dla której SĄD REJONOWY OLEŚNICA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1E/***/2.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa objęta Księgą Wieczystą WR1E/***/2 zlokalizowana w miejscowości Drągów ***, gmina Twardogóra, o łącznej powierzchni 2.86ha obejmująca działki: ***, ***. Działka *** o powierzchni 1,87ha stanowi grunt niezabudowany. Działka nr *** o powie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

678 273,33 zł

23,72 zł/m²

28 600 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

oleśnicki, gm. Twardogóra, Drągów

Cena wywoławcza:

678 273,33 zł

23,72 zł/m²

28 600 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości