Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Kudowa-Zdrój, Boczna

...odbędzie się 16.01.2026 r. o godz. 09:00 w pok. nr 13, w Urzędzie Miejskim w Kudowie-Zdroju. Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej (tj. 45 560,00 zł) wyłącznie przelewem
na konto Nr 82 9523 1011 0312 5325 2003 0020 Bank Spółdzielczy Kłodzko, Filia Kudowa-Zdrój najpóźniej do
12.01.2026 r. Za terminową wpłatę uznaje się datę wpływu na konto gminy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

227 800 zł

199 zł/m²

1 142 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kudowa-Zdrój
Przetarg na działkę

Kudowa-Zdrój, Boczna

Cena wywoławcza:

227 800 zł

199 zł/m²

1 142 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kudowa-Zdrój
Przetarg na działkę

Bielawa

...odbędzie się w dniu
16 stycznia 2026 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Bielawie, Pl. Wolności 1, pok. Nr 21 /II
p./.
Pierwszy przetarg miał miejsce w dniu 7 sierpnia 2025 r.
Drugi przetarg miał miejsce w dniu 10 października 2025 r.
Trzeci przetarg miał miejsce w dniu 27 listopada 2025 r.
Warunki ogólne:
1) Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT, w wysokości 23 %.
2) Nieruchomość jest wolna od długów i obciążeń.
3) Wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej działki na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

267 zł/m²

938 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na działkę

Bielawa

Cena wywoławcza:

250 000 zł

267 zł/m²

938 m²

...odbędzie się w dniu
p./.
Pierwszy przetarg miał miejsce w dniu 7 sierpnia 2025 r.
Drugi przetarg miał miejsce w dniu 10 października 2025 r.
Trzeci przetarg miał miejsce w dniu 27 listopada 2025 r.
Warunki ogólne:
2) Nieruchomość jest wolna od długów i obciążeń.
3) Wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej działki na...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na działkę

Chojnów

...odbędzie się w dniu 16 stycznia 2026 r. godz. 12:00 w sali nr 11 Urzędu Miejskiego w Chojnowie, Pl. Zamkowy 1.

Wadium (w pieniądzu) w określonej wysokości należy wpłacić na konto Nr 13 8644 0000 0000 2121 2000 0130 Urząd Miejski w Chojnowie pl. Zamkowy 1, 59-225 Chojnów do dnia 12.01.2026 r. (ze wskazaniem numeru działki). Datą dokonania wpłaty kwoty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

189 000 zł

163 zł/m²

1 156 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnowie
Przetarg na działkę

Chojnów

Cena wywoławcza:

189 000 zł

163 zł/m²

1 156 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnowie
Przetarg na działkę

Piechowice, Stroma

...odbędzie się w dniu 16 stycznia 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miasta w Piechowicach przy ul. Kryształowej nr 49.

Przedmiotem przetargu będzie następująca nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca własność Gminy Miejskiej Piechowice, położona w Piechowicach w rejonie ulicy Stromej (obręb 0001):

działka nr 121/1 o powierzchni 0,1145 ha

*** cena wywoławcza – 99.000,00 zł
*** wadium: 9.900,00 zł

Dla w/w nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze prowadzona jest księga ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

86,46 zł/m²

1 145 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piechowice
Przetarg na działkę

Piechowice, Stroma

Cena wywoławcza:

99 000 zł

86,46 zł/m²

1 145 m²

działka nr 121/1 o powierzchni 0,1145 ha

*** cena wywoławcza – 99.000,00 zł
*** wadium: 9.900,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piechowice
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Węgliniec, Czerwona Woda

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat zgorzelecki, gmina Węgliniec, obręb Czerwona Woda działka nr: 1862/11 o pow. ewid. 0.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1300 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0500 ha; PsV/Ps - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1Z/00047337/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 320 zł

37,17 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Węgliniec, Czerwona Woda

Cena wywoławcza:

48 320 zł

37,17 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Radziechów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat złotoryjski, gmina Zagrodno, obręb Radziechów działka nr: 607/2 o pow. ewid. 0.5483. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5483 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,4675 ha; N/N - 0,0808 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1Z/00039703/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 700 zł

4,14 zł/m²

5 483 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Radziechów

Cena wywoławcza:

22 700 zł

4,14 zł/m²

5 483 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Świerzawa, Rzeszówek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat złotoryjski, gmina Świerzawa, obręb Rzeszówek działka nr: 111 o pow. ewid. 0.7700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7700 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,5800 ha; RIVb/R - 0,0300 ha; ŁIII/Ł - 0,1600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1Z/00039822/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 400 zł

4,47 zł/m²

7 700 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Świerzawa, Rzeszówek

Cena wywoławcza:

34 400 zł

4,47 zł/m²

7 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Uniejowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat złotoryjski, gmina Zagrodno, obręb Uniejowice działka nr: 64/2 o pow. ewid. 0.1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1800 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1Z/00039660/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 500 zł

6,39 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Uniejowice

Cena wywoławcza:

11 500 zł

6,39 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Lubin, Armii Krajowej

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Armii Krajowej ***, 59-300 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze Le1U/***/1.

Opis nieruchomości:
W skład opisywanej nieruchomości gruntowej wchodzą dwie działki o numerach ewidencyjnych; ***/5 o powierzchni; 62 m2 i dz. nr ***/11 o powierzchni; 117 m2. Działki sąsiadują ze sob...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

101 250 zł

566 zł/m²

179 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

101 250 zł

566 zł/m²

179 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Generała Tadeusza Rozwadowskiego

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 04 listopada 2025 R.

w sprawie I przetargu ustnego nieograniczonego, na sprzedaż następującej nieruchomości gruntowej niezabudowanej:

Oznaczenie nieruchomości wg katastru nieruchomości

Nr działki

196/6

Powierzchnia (ha)

0,5083

Położenie

ul. Generała Tadeusza Rozwadowskiego, obręb: 0014 - Bolesławiec-14

Rodzaj użytku gruntowego wg ewidencji gruntów

Grunty orne (RIVa-0,1081 ha, RV-0,4002 ha)

Oznaczenie nieruchomości wg księgi wiec...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

256 zł/m²

5 083 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bolesławiec, pow. bolesławiecki, woj. dolnośląskie
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Generała Tadeusza Rozwadowskiego

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

256 zł/m²

5 083 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 04 listopada 2025 R.

Oznaczenie nieruchomości wg katastru nieruchomości

Nr działki

196/6

Powierzchnia (ha)

0,5083

Położenie

Rodzaj użytku gruntowego wg ewidencji gruntów

Grunty orne (RIVa-0,1081 ha, RV-0,4002 ha)

Oznaczenie nieruchomości wg księgi wiec...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Czarny Bór, Borówno

...odbędzie się 15 stycznia 2026 roku o godzinie 900 w sali nr 5 Urzędu Gminy ul. Główna 18

Nazwa nieruchomości
Położenie
Księga wieczysta

Nieruchomość
niezabudowana
Obręb Borówno
SW1W/00074498

Numer działki
142/2

Powierzchnia w ha

Nieruchomość
o pow. 0,1737 ha
zapisana
w ewidencji gruntów
jako:
RIVb- 0,0410 ha

PsIV- 0,1327 ha

Przeznaczenie zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi Czarny Bór i Borówno – o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 837,72 zł

66,11 zł/m²

1 737 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czarny Bór
Przetarg na działkę

wałbrzyski, gm. Czarny Bór, Borówno

Cena wywoławcza:

114 837,72 zł

66,11 zł/m²

1 737 m²

Nazwa nieruchomości
Położenie
Księga wieczysta

Nieruchomość
niezabudowana
Obręb Borówno
SW1W/00074498

Numer działki
142/2

Powierzchnia w ha

Nieruchomość
o pow. 0,1737 ha
zapisana
w ewidencji gruntów
jako:
RIVb- 0,0410 ha

PsIV- 0,1327 ha

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czarny Bór
Licytacja komornicza działki

Zawidów, Prusa

- nieruchomości położonej przy Prusa dz. ***/***, 59-970 Zawidów, dla której Sąd Rejonowy w Zgorzelcu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Poniatowskiego 2, Zgorzelec, 59-900 Zgorzelec) prowadzi księgę wieczystą o numerze JG1Z/***/1.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość jest działką gruntu nr ***/*** oznaczona jako grunty orne o powierzchni 0,1237 ha o regularnym kształcie wielobocznym, zbliżonym do prostokąta. Teren dz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

95 400 zł

77,12 zł/m²

1 237 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zawidów, Prusa

Cena wywoławcza:

95 400 zł

77,12 zł/m²

1 237 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Stronie Śląskie, Bolesławów

...odbędzie się dnia 15 stycznia 2026 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Stroniu Śląskim przy ul. Kościuszki 55 – pok. nr 17 (sala
konferencyjna).
2. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu z dopiskiem „Przetarg-działka nr ….” przelewem najpóźniej do dnia
12 stycznia 2026 r. na konto Gminy Stronie Śląskie – Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie O/Stronie Śląskie 10 95880004 0000 1850 2000 0020 - za
terminową wpłatę uznaje się datę wpływu na konto Gminy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

399 631 zł

156 zł/m²

2 567 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Stronie Śląskie, Bolesławów

Cena wywoławcza:

399 631 zł

156 zł/m²

2 567 m²

konferencyjna).
terminową wpłatę uznaje się datę wpływu na konto Gminy....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Przetarg na działkę

milicki, gm. Milicz, Duchowo

...odbędzie się 15 stycznia 2026 r. o godz. 10.00 w sali numer 45 Urzędu Miejskiego w Miliczu ul. Trzebnicka 2.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu (z podaniem numeru działki) przelewem na konto Urzędu Miejskiego w Miliczu w Banku Spółdzielczym w Miliczu nr konta 72 9582 0000 2000 0000 0358 0004 do dnia 09.01.2026 r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na konto Urzędu Miejskiego w Miliczu.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 500 zł

75,51 zł/m²

245 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Miliczu
Przetarg na działkę

milicki, gm. Milicz, Duchowo

Cena wywoławcza:

18 500 zł

75,51 zł/m²

245 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Miliczu
Przetarg na działkę

Wołów, Kwarcowa / Morelowa

...odbędzie się 15.01.2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 09.01.2026 r. w pieniądzu gotówką lub przelewem na konto Gminy
Wołów: Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie nr 98 9598 0007 0200 2013 2002 0004 tak, aby środki pieniężne
znalazły się na ww. koncie w tym dniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 000 zł

106 zł/m²

1 020 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

Wołów, Kwarcowa / Morelowa

Cena wywoławcza:

108 000 zł

106 zł/m²

1 020 m²

Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
znalazły się na ww. koncie w tym dniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości