Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

Ogłoszenie o przetargach na zbycie nieruchomości – działek budowlanych o wysokich walorach
krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu

Wójt Gminy Dobromierz ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnych - działek budowlanych o wysokich walorach
krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu.
Przetargi odbędą się w dniu 15 grudnia 2025 r. w siedzibie Urzędu Gminy Dobromierz, Plac Wolności 24, sala
konferencyjna (pok. nr 7, I piętro).

Nieruchomość
ozn. KW
Dobromierz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 100 zł

125 zł/m²

1 421 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

Cena wywoławcza:

177 100 zł

125 zł/m²

1 421 m²

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu.
konferencyjna (pok. nr 7, I piętro).

Nieruchomość
ozn. KW
Dobromierz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu.
konferencyjna (pok. nr 7, I piętro).

Nieruchomość
ozn. KW
Dobromierz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 900 zł

125 zł/m²

1 267 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

Cena wywoławcza:

157 900 zł

125 zł/m²

1 267 m²

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu.
konferencyjna (pok. nr 7, I piętro).

Nieruchomość
ozn. KW
Dobromierz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu.
konferencyjna (pok. nr 7, I piętro).

Nieruchomość
ozn. KW
Dobromierz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 600 zł

125 zł/m²

1 329 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Dobromierz, Dobromierz

Cena wywoławcza:

165 600 zł

125 zł/m²

1 329 m²

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu

krajobrazowych zlokalizowanych w Dobromierzu.
konferencyjna (pok. nr 7, I piętro).

Nieruchomość
ozn. KW
Dobromierz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobromierz
Licytacja komornicza działki

Oława

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Goszczyna ***, 55-216 Goszczyna, dla której Sąd Rejonowy w Oławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 3 Maja ***, Oława, 55-200 Oława) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1O/***/5.

Opis nieruchomości:
nieruchomość stanowi działka nr *** o pow. 5,2262 ha - [R] - grunty orne położonej pod adresem: 55-216 Goszczyna, dla której Sąd Rejonowy w Oławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 532 486 zł

48,46 zł/m²

52 262 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Oława

Cena wywoławcza:

2 532 486 zł

48,46 zł/m²

52 262 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Mysłakowice, Wojanów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat karkonoski, gmina Mysłakowice, obręb Wojanów działka nr: 35/3 o pow. ewid. 0.5700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1000 ha; PsIII/Ps - 0,4700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1J/00080034/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 700 zł

33,11 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Mysłakowice, Wojanów

Cena wywoławcza:

188 700 zł

33,11 zł/m²

5 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Sulików, Skrzydlice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat zgorzelecki, gmina Sulików, obręb Skrzydlice działka nr: 119/2 o pow. ewid. 0.1152. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1152 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,1152 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1Z/00047028/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 900 zł

43,32 zł/m²

1 152 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Sulików, Skrzydlice

Cena wywoławcza:

49 900 zł

43,32 zł/m²

1 152 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wrocław, Stabłowice, Szkarłatna

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 12 grudnia 2025 r.

Pełną informację dotyczącą nieruchomości oraz warunków uczestnictwa w przetargu zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8. Ogłoszenie o przetargu dostępne jest również w Internecie, na stronach Urzędu Miejskiego Wrocławia: gn.um.wroc.pl oraz pod adresem www.bip.um.wroc.pl

Informacje o nieruchomości można u...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

730 000 zł

894 zł/m²

817 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Stabłowice, Szkarłatna

Cena wywoławcza:

730 000 zł

894 zł/m²

817 m²

Informacje o nieruchomości można u...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Cena wywoławcza:

22 500 000 zł

5 486 zł/m²

4 101 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Stare Miasto, Strzegomska

Cena wywoławcza:

22 500 000 zł

5 486 zł/m²

4 101 m²

Informacje o nieruchomości można u...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Chojnów, Chmielna

...odbędzie się w dniu 12 grudnia 2025 r. godz. 1200 w sali
nr 11 Urzędu Miejskiego w Chojnowie, Pl. Zamkowy 1.

Wadium (w pieniądzu) w określonej wysokości należy wpłacić na konto Nr 13 8644 0000 0000 2121 2000 0130 Urząd Miejski w Chojnowie pl. Zamkowy 1, 59-225 Chojnów do dnia 08.12.2025 r.
(ze wskazaniem numeru działki). Datą dokonania wpłaty kwoty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

654 zł/m²

535 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnowie
Przetarg na działkę

Chojnów, Chmielna

Cena wywoławcza:

350 000 zł

654 zł/m²

535 m²

...odbędzie się w dniu 12 grudnia 2025 r. godz. 1200 w sali
nr 11 Urzędu Miejskiego w Chojnowie, Pl. Zamkowy 1.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnowie
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

...odbędzie się w dniu 12.12.2025 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w podanej wysokości do dnia 08.12.2025 r. na rachunek Gminy Nowa Ruda: Gospodarczy Bank Spółdzielczy Radków z/s w Nowej Rudzie, ul. Radkowska 4, 57-402 Nowa Ruda, Nr 62 9536 0001 3001 0006 7351 0005.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

85,25 zł/m²

1 173 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

Cena wywoławcza:

100 000 zł

85,25 zł/m²

1 173 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

...odbędzie się w dniu 12.12.2025 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

85,32 zł/m²

1 172 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

Cena wywoławcza:

100 000 zł

85,32 zł/m²

1 172 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

...odbędzie się w dniu 12.12.2025 r. o godzinie 13.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

66,67 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

Cena wywoławcza:

40 000 zł

66,67 zł/m²

600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

...odbędzie się w dniu 12.12.2025 r. o godzinie 12.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

66,67 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

Cena wywoławcza:

40 000 zł

66,67 zł/m²

600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

...odbędzie się w dniu 12.12.2025 r. o godzinie 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

66,67 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Przygórze

Cena wywoławcza:

40 000 zł

66,67 zł/m²

600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Licytacja komornicza działki

trzebnicki, gm. Zawonia, Złotów

- nieruchomości położonej przy *** Złotów, 55-106 Zawonia, dla której Sąd Rejonowy w Trzebnicy IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Parkowa 4, Trzebnica, 55-100 Trzebnica) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1W/***/3.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana objęta księgą wieczystą nr WR1W/***/3 położona jest w granicach działki o numerze ewidencyjnym ***/*** AM-1 obręb Złotów w gminie Zawonia. Dzi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 463 977,50 zł

33,41 zł/m²

133 600 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

trzebnicki, gm. Zawonia, Złotów

Cena wywoławcza:

4 463 977,50 zł

33,41 zł/m²

133 600 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości