Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Nagórze

...odbędzie się dnia 12.12.2025 r. o godz. 0830 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, do 34% ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony
podatek VAT w wysokości 23%. Pozostała część ceny jest zwolniona z opodatkowania VAT.
Warunkiem przystąpienia do przetargu, będzie wpłacenie wadium w wysokości 10 ceny
wywoławczej tj. kwoty: 10.600,00 zł w terminie do dnia 09.12.2025 r. (włącznie), które należy wpłacić
na konto Gminy Lwówek Śląski Nr 84 1020 2137...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 000 zł

19,27 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Nagórze

Cena wywoławcza:

106 000 zł

19,27 zł/m²

5 500 m²

na konto Gminy Lwówek Śląski Nr 84 1020 2137...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Licytacja komornicza działki

Świdnica, Parkowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- użytkowania wieczystego, którego położonego przy Parkowa ***/***, 58-100 Świdnica, dla której Sąd Rejonowy w Świdnicy V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okulickiego 2-4, Świdnica, 58-100 ŚWIDNICA) prowadzi księgę wieczystą o numerze SW1S/***/5.

Opis nieruchomości:

Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego do dnia 05.12.2089 r. niezabudowanej działki gruntu nr *** obszaru 1,2642 ha, położonej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 824 675 zł

382 zł/m²

12 642 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Świdnica, Parkowa

Cena wywoławcza:

4 824 675 zł

382 zł/m²

12 642 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Wałbrzych, Podgórze

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg na sprzeda

po obniżonej cenie nie niższej niż 96 000 zł,

prawo własności nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej działkę gruntu nr ***/8 obręb nr 0033 Podgórze, miasto Wałbrzych o powierzchni 1734 m2.

Nieruchomość znajduje się przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu, KW ***.

Oferty należy składać do 12 grudnia 2025 roku na adres kancelarii syndyka.

Otwarcie ofert nastąpi 15 grudnia 2025 roku o godzinie 11:00

w kancelarii syndyka: Wrocław, ul. Strachows...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 000 zł

55,36 zł/m²

1 734 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Wałbrzych, Podgórze

Cena wywoławcza:

96 000 zł

55,36 zł/m²

1 734 m²

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg na sprzeda

po obniżonej cenie nie niższej niż 96 000 zł,

w kancelarii syndyka: Wrocław, ul. Strachows...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Udanin

...odbędzie się dnia 11 grudnia 2025 r. - o godz. 10.00 dla działki nr 412/1

I przetarg odbędzie się dnia 11 grudnia 2025 r. - o godz. 12.30 dla działki nr 412/3

w siedzibie Urzędu Gminy w Udaninie, pok. Nr 14, I piętro (sala narad).

Wójt Gminy Udanin zastrzega sobie prawo odwołania przetargu z ważnych przyczyn.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu w wysokości 10 % ceny wywoławczej – dla każdej z działek odrębnie, przelewem na konto Gminy Udanin, Bank Spółdzielczy o/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 305 000 zł

30,52 zł/m²

42 758 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Udanin

Cena wywoławcza:

1 305 000 zł

30,52 zł/m²

42 758 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Cena wywoławcza:

5 769 000 zł

37,44 zł/m²

154 100 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Udanin

Cena wywoławcza:

5 769 000 zł

37,44 zł/m²

154 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Żórawina, Żórawina

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy AL. LED ***, 55-020 Żórawina, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16/50-022, Wrocław, 50-502 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/1.

Opis nieruchomości:
Prawo własności jednej działki ewidencyjnie oznaczonej nr ***/***, AM-1, obręb Rzeplin. Działka zlokalizowana jest w północno-wschodniej części o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 013 250 zł

172 zł/m²

5 876 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Żórawina, Żórawina

Cena wywoławcza:

1 013 250 zł

172 zł/m²

5 876 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

karkonoski, gm. Stara Kamienica, Wojcieszyce

- nieruchomości położonej przy Wojcieszyce ***, 58-512 Stara Kamienica, dla której Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Jeleniej Górze (adres: ul. Bankowa 18, Jelenia Góra, 58-500 Jelenia Góra) prowadzi księgę wieczystą o numerze JG1J/***/1.

Opis nieruchomości:
prawo własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Wojcieszycach, gmina Stara Kamienica w granicach działki gruntu nr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

206 520 zł

41,30 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

karkonoski, gm. Stara Kamienica, Wojcieszyce

Cena wywoławcza:

206 520 zł

41,30 zł/m²

5 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Długołęka, Brzezia Łąka

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy b/d, Brzezia Łąka, 55-093 Kiełczów, dla której Sąd Rejonowy w Oleśnicy (adres: ul. 3 Maja ***/***, Oleśnica, 56-400 Oleśnica) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1E/***/4.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem egzekucji jest nieruchomość gruntowa objęta Księga Wieczysta WR1E/***/4, zlokalizowana we wsi Brzezia Łąka, gmina Długołęka, działka gruntu ***/*** o powierzchni 1,0784 ha. Działka zlokalizowana na obrzeż...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

53 184,75 zł

4,93 zł/m²

10 784 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wrocławski, gm. Długołęka, Brzezia Łąka

Cena wywoławcza:

53 184,75 zł

4,93 zł/m²

10 784 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Świerzawa, Gozdno

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat złotoryjski, gmina Świerzawa, obręb Gozdno działka nr: 15 o pow. ewid. 1.3700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.3700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2800 ha; RV/R - 1,0900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1Z/00039691/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 400 zł

5,07 zł/m²

13 700 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Świerzawa, Gozdno

Cena wywoławcza:

69 400 zł

5,07 zł/m²

13 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Wałbrzych, Biały Kamień, Ludowa

- użytkowania wieczystego położonego przy ul. Ludowa dz.***/***, 58-304 Wałbrzych, dla której Sąd Rejonowy w Wałbrzychu VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Słowackiego 11a, Wałbrzych, 58-300 Wałbrzych) prowadzi księgę wieczystą o numerze SW1W/***/9.

Opis nieruchomości:
prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej składającej się z działki nr ***/***, mającej regularny kształt prostokąta o powierzchni 0,2...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

82 563,75 zł

31,05 zł/m²

2 659 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Wałbrzych, Biały Kamień, Ludowa

Cena wywoławcza:

82 563,75 zł

31,05 zł/m²

2 659 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Legnica

...odbędzie się 10.12.2025 r. o godz.11.00
w CWM Legnica, ul. Rynek 19....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

350 zł/m²

14 271 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

350 zł/m²

14 271 m²

...odbędzie się 10.12.2025 r. o godz.11.00
w CWM Legnica, ul. Rynek 19....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Wolności

Wyciąg z ogłoszenia nr 112/2025 Prezydenta Miasta Jeleniej Góry

o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej

stanowiącej własność Miasta Jelenia Góra.

1.

Oznaczenie nieruchomości.

Działka numer 2/2 o powierzchni 0,1011 ha, AM – 2, obręb 0007, Cieplice VII KW nr JG1J/00081225/2, położona przy ul. Wolności w Jeleniej Górze.

2.

Cena wywoławcza netto

200 000,00 zł

3.

Przeznaczenie w planie miejscowym

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i/lub wieloro...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

198 zł/m²

1 011 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Wolności

Cena wywoławcza:

200 000 zł

198 zł/m²

1 011 m²

stanowiącej własność Miasta Jelenia Góra.

1.

Oznaczenie nieruchomości.

2.

Cena wywoławcza netto

200 000,00 zł

3.

Przeznaczenie w planie miejscowym

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na działkę

Oława, 3 Maja

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Oławie, Pl.Zamkowy 15 w sali nr 29 ( II piętro) w dniu 10 grudnia 2025r o godz.
10.00 ....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

882 000 zł

105 zł/m²

8 405 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na działkę

Oława, 3 Maja

Cena wywoławcza:

882 000 zł

105 zł/m²

8 405 m²

10.00 ....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na działkę

Oława, Ofiar Katynia

12.00 ....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

370 000 zł

146 zł/m²

2 529 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na działkę

Oława, Ofiar Katynia

Cena wywoławcza:

370 000 zł

146 zł/m²

2 529 m²

12.00 ....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na działkę

Oława, Nadbrzeżna

13.00 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

75,76 zł/m²

1 452 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na działkę

Oława, Nadbrzeżna

Cena wywoławcza:

110 000 zł

75,76 zł/m²

1 452 m²

13.00 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości