Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

inowrocławski, gm. Rojewo, Jaszczółtowo

...odbędzie się 26 marca 2026 r. o godz. 12.15 w Sekcji Zamiejscowej OT KOWR w Lubostroniu. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 zł

5,00 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

inowrocławski, gm. Rojewo, Jaszczółtowo

Cena wywoławcza:

4 500 zł

5,00 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

inowrocławski, gm. Rojewo, Liszkowo

...odbędzie się 26 marca 2026 r. o godz. 11.15 w Sekcji Zamiejscowej OT KOWR w Lubostroniu. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 500 zł

42,62 zł/m²

1 138 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

inowrocławski, gm. Rojewo, Liszkowo

Cena wywoławcza:

48 500 zł

42,62 zł/m²

1 138 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Odolion

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk masy upadłości***zaprasza zainteresowanych na zakup w sprzedaży z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w Odolionie – działki numer ***/17 KW numer *** o pow. 0,1002 ha, o cenie wywoławczej 24 750,00 zł (dwadzieścia cztery tysiące siedemset pięćdziesiąt złotych 00/100).

TERMINY

Oferty dotyczące Przedmiotu Sprzedaży należy składać w terminie do dnia 26 marca 2026 r. do godziny 10:00 w biurze Syndyka ul. Grudziądzka 74...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 750 zł

24,70 zł/m²

1 002 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Odolion

Cena wywoławcza:

24 750 zł

24,70 zł/m²

1 002 m²

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

TERMINY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

włocławski, gm. Izbica Kujawska, Naczachowo

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNTY ROLNE

Nieruchomość stanowi działkę oznaczoną w ewidencji gruntów i budynków Starostwa Powiatowego we Włocławku numerem ewidencyjnym ***/***, jest użytkowana rolniczo i posiada dostęp do publicznej drogi asfaltowej. Działka znajduje się na obszarze, dla którego Gmina Izbica Kujawska nie opracowała aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Według ewidencji są to grunty rolne z przewagą bardzo dobrych klas bonitacyjn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

564 750 zł

7,02 zł/m²

80 400 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

włocławski, gm. Izbica Kujawska, Naczachowo

Cena wywoławcza:

564 750 zł

7,02 zł/m²

80 400 m²

GRUNTY ROLNE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radziejowski, gm. Bytoń, Stefanowo

GRUNTY

nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Stefanowo, gmina Bytoń, powiat radziejowski, województwo kujawsko-pomorskie, stanowiąca działkę gruntową, o numerze ewidencyjnym ***/*** o powierzchni 0,0621 ha

Adres nieruchomości
ul. ***, 88-231 Stefanowo, poczta Bytoń

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny rekreacyjno-wypoczynkowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

34 500 zł

55,56 zł/m²

621 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radziejowski, gm. Bytoń, Stefanowo

Cena wywoławcza:

34 500 zł

55,56 zł/m²

621 m²

GRUNTY

Adres nieruchomości
ul. ***, 88-231 Stefanowo, poczta Bytoń

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny rekreacyjno-wypoczynkowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

świecki, gm. Nowe, Kończyce

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA ZAKUP:

*** prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Nowe, stanowiącej działkę nr ***/17, dla której Sąd Rejonowy w Świeciu prowadzi księgę wieczystą nr ***

CENA WYWOŁAWCZA: 112 600,00 zł netto

WADIUM: 12 000 zł

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 25 marca 2026 r. godz. 14:00

TERMIN WPŁATY WADIUM : 25 marca 2026 r.

TERMIN OTWARCIA OFERT : 26 marca 2026 r. godz. 9:00

Oferty należy składać pisemnie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 600 zł

50,97 zł/m²

2 209 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

świecki, gm. Nowe, Kończyce

Cena wywoławcza:

112 600 zł

50,97 zł/m²

2 209 m²

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA ZAKUP:

CENA WYWOŁAWCZA: 112 600,00 zł netto

WADIUM: 12 000 zł

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 25 marca 2026 r. godz. 14:00

TERMIN WPŁATY WADIUM : 25 marca 2026 r.

TERMIN OTWARCIA OFERT : 26 marca 2026 r. godz. 9:00

Oferty należy składać pisemnie ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Chełmża, Nowa Chełmża, Górna

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ O NR KW ***

Nieruchomość gruntowa oznaczona jako działki ew. nr ***/*** (0,25 ha), ***/*** (0,0014 ha), ***/*** (0,0732 ha), ***/*** (0,1958 ha), ***/*** (0,2919 ha), ***/*** (0,0282 ha), o łącznej powierzchni 0,8405 ha, położona w m. Nowa Chełmża, ul. Górna, gmina Chełmża, powiat toruński, woj. kujawsko – pomorskim. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Toruniu, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr ***. Działki nie ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

414 266,67 zł

49,29 zł/m²

8 405 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Chełmża, Nowa Chełmża, Górna

Cena wywoławcza:

414 266,67 zł

49,29 zł/m²

8 405 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ O NR KW ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Bobrowo, Bobrowo, Grabowiec

...odbędzie się 25 marca 2026 r. o godz. 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 900 zł

14,80 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Bobrowo, Bobrowo, Grabowiec

Cena wywoławcza:

79 900 zł

14,80 zł/m²

5 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brodnica, 21

...odbędzie się 25 marca 2026 r. o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 490 zł

128 zł/m²

596 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brodnica, 21

Cena wywoławcza:

76 490 zł

128 zł/m²

596 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brodnica, Karbowo

...odbędzie się 25 marca 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

108 zł/m²

558 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brodnica, Karbowo

Cena wywoławcza:

60 000 zł

108 zł/m²

558 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Koronowo, Nowy Dwór

...pierwsza licytacja prawa własności nieruchomości nr KW BY1B/***/7 należącego do dłużnika ***.

Przedmiotem licytacji jest prawo własności nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr *** o powierzchni 2,5400 ha, obręb ewidencyjny 0015 Nowy Dwór, nr KW BY1B/***/7.

Nieruchomość położona w miejscowości Nowy Dwór, gmina Koronowo, powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość stanowi niezabudowaną działkę gruntu o kształcie wąskiego i długiego pasa, którego przybliżone wymia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

132 750 zł

5,23 zł/m²

25 400 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Koronowo, Nowy Dwór

Cena wywoławcza:

132 750 zł

5,23 zł/m²

25 400 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

inowrocławski, gm. Rojewo, Dobiesławice

Ogłoszenie nieruchomości rolnej przeznaczonej do sprzedaży oznaczonej nr działki 11/4 o pow. 0,2442 ha i dz. 11/10, 11/14, 11/17, 11/18, 11/19, 11/20, 11/21 i 11/29 każda o pow. 0,0500 ha. Przetargi odbędą się 24 marca 2026 r. od godz. 08.30 do 13.50 w Sekcji Zamiejscowej OT KOWR w Lubostroniu. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 200 zł

21,79 zł/m²

2 442 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

inowrocławski, gm. Rojewo, Dobiesławice

Cena wywoławcza:

53 200 zł

21,79 zł/m²

2 442 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Włocławek, Modzerowo

Syndyk masy upadłości***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w trybie konkursu ofert:

prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr ***/10 o pow. 1.573 m2 , ujawnionej w księdze wieczystej nr ***położonej w miejscowości Modzerowo, gmina Włocławek, za łączną cenę nie niższą niż 77 000,00 zł (siedemdziesiąt siedem tysięcy złotych).

Wadium stanowi 10% wartości oszacowania nieruchomości...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 000 zł

48,95 zł/m²

1 573 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Włocławek, Modzerowo

Cena wywoławcza:

77 000 zł

48,95 zł/m²

1 573 m²

Wadium stanowi 10% wartości oszacowania nieruchomości...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

grudziądzki, gm. Łasin, Goczałki

...odbędzie się 24 marca 2026 r. o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 zł

71,43 zł/m²

28 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

grudziądzki, gm. Łasin, Goczałki

Cena wywoławcza:

2 000 zł

71,43 zł/m²

28 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Grudziądz, grudziądzki Turznice

...odbędzie się 24 marca 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 000 zł

9,33 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Grudziądz, grudziądzki Turznice

Cena wywoławcza:

28 000 zł

9,33 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości