Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Dąbrowa Chełmińska, Gzin, ul. Orla

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA PRZY LESIE O POW. 4000 M2

Nieruchomość położona w województwie kujawsko-pomorskim, powiat bydgoski w gminie Dąbrowa Chełmińska w miejscowości Gzin Górny. Nieruchomość stanowiąca działkę gruntu o numerze ***/*** i powierzchni 0,4000 ha, zapisana w księdze wieczystej KW ***. Na terenie gruntu znajdują się trzy budynki w złym stanie technicznym, z czego jeden kwalifikuje się do rozbiórki, a dwa pozostałe nie przedstawiają istotnej wartości. W pół...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

142 500 zł

35,63 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Dąbrowa Chełmińska, Gzin, ul. Orla

Cena wywoławcza:

142 500 zł

35,63 zł/m²

4 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA PRZY LESIE O POW. 4000 M2

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Opoczki

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNT OPOCZKI GM. ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

działka o nr ***/*** stanowiąca grunt rolny o powierzchni 8,3765 ha, położona w miejscowości Opoczki gm Aleksandrów Kujawski objęta księgą wieczystą o nr ***,

***Adres nieruchomości***
87-700 Opoczki, poczta Aleksandrów Kujawski

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze **...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

546 750 zł

6,53 zł/m²

83 765 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Opoczki

Cena wywoławcza:

546 750 zł

6,53 zł/m²

83 765 m²

GRUNT OPOCZKI GM. ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

***Adres nieruchomości***
87-700 Opoczki, poczta Aleksandrów Kujawski

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze **...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, ul. DWORCOWA

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

UŻYTKOWANIE WIECZYSTE DZIAŁKI GRUNTU ORAZ BUDYNEK I URZĄDZENIE STANOWIĄCE ODRĘB

Wieczyste użytkowanie nieruchomości będące w użytkowaniu przez dłużnika ***, stanowiącej działkę gruntu nr ***/*** o powierzchni 0,1365 ha położoną: 86-320 ŁASIN, ul. DWORCOWA ***, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***. Działka o nr ***/*** ma dostęp do drogi publicznej bez urządzone...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

52 000 zł

38,10 zł/m²

1 365 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, ul. DWORCOWA

Cena wywoławcza:

52 000 zł

38,10 zł/m²

1 365 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radziejowski, gm. Osięciny, Jarantowice

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM

Nieruchomość jest zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 119,50 m2. Powierzchnia zabudowy 85,00 m2. Budynek mieszkalny wolnostojący, jednorodzinny. Został wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej. Fundamenty betonowe. Ściany - pustak. Dach o konstrukcji drewnianej, kryty papą w złym stanie technicznym, brak pokrycia końcowego (dachówki lub blachodachówki). Stolarka ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

165 333,33 zł

225 zł/m²

736 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radziejowski, gm. Osięciny, Jarantowice

Cena wywoławcza:

165 333,33 zł

225 zł/m²

736 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Sępólno Krajeńskie, Jana Kochanowskiego

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***DZIAŁKA 0,0243HA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM 54M2***

Zabudowana działka o łącznym obszarze 0,0243ha zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 54 m2.

***Adres nieruchomości***
Jana Kochanowskiego ***, 89-400 Sępólno Krajeńskie, poczta Sępólno Krajeńskie

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

85 333,33 zł

351 zł/m²

243 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Sępólno Krajeńskie, Jana Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

85 333,33 zł

351 zł/m²

243 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***Adres nieruchomości***

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, ul. DWORCOWA

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

UŻYTKOWANIE WIECZYSTE GRUNTU I BUDYNEK STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ

wieczyste użytkowanie przez dłużnika *** nieruchomości stanowiącej działkę gruntu ***/*** o powierzchni 0,0876 ha, położonej: 86-320 ŁASIN, ul. DWORCOWA, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***. Działka o nr ***/*** ma dostęp do drogi publicznej bez urządzonego wjazdu na drogę powiatową nr 1365...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 000 zł

34,25 zł/m²

876 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, ul. DWORCOWA

Cena wywoławcza:

30 000 zł

34,25 zł/m²

876 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż prawo do korzystania z działki ROD nr *** położonej w Toruniu na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Kotwica" woj. kujawsko-pomorskie, działka ROD nr ***, działka ewidencyjna nr ***obręb nr 23, KW nr ***. Cena wywoławcza stanowi 100% ceny oszacowania wskazanej w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkowego Piotra Jarzębowskiego (nr uprawnień 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 000 zł

60,92 zł/m²

476 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście

Cena wywoławcza:

29 000 zł

60,92 zł/m²

476 m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

...odbędzie się 21 maja 2026 r. o godz. 09.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 400 zł

8,07 zł/m²

1 289 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

Cena wywoławcza:

10 400 zł

8,07 zł/m²

1 289 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

radziejowski, gm. Topólka, Czamanin

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość gruntowa zabudowna oznaczona w ewidencji gruntów jako działki gruntowe o numerach ewidencyjnych: ***/***, ***/***, ***/***, o powierzchni ogółem: 3,2095 ha, położona w miejscowości Czamanin, gmina Topólka, powiat radziejowski, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość zabudowana jest kompleksem budynków gorzelni i budynkami pomocniczymi wolnostojącymi.

Sposób zagospodarowania nieruchomości (według...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

128 000 zł

3,99 zł/m²

32 095 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radziejowski, gm. Topólka, Czamanin

Cena wywoławcza:

128 000 zł

3,99 zł/m²

32 095 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Sposób zagospodarowania nieruchomości (według...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Brodnica

Aukcje (licytacje) w dniu 21 maja 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych

w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych objętych prawem użytkowania wieczystego położonych w powiecie brodnickim w woj. kujawsko-pomorskim.

1. ORGANIZATOR I PRZEDMIOT AUKCJI

1.1. Organizatorem aukcji jest Krajowa Grupa Spożywcza S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Kraszewskiego 40, 87-100 Toruń, wpisana do ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 700 zł

21,84 zł/m²

2 642 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
Przetarg na działkę

Brodnica

Cena wywoławcza:

57 700 zł

21,84 zł/m²

2 642 m²

w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie.

1. ORGANIZATOR I PRZEDMIOT AUKCJI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Łabędź

...odbędzie się w SZ w Łysomicach, ul. Toruńska 10, 87 – 148 Łysomice w dniu 21 maja 2026 roku
o godz. 10:15
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 700 zł

9,57 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Łabędź

Cena wywoławcza:

6 700 zł

9,57 zł/m²

700 m²

o godz. 10:15
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Brześć Kujawski, Wojska Polskiego

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa zabudowana oznaczona w ewidencji gruntów jako działka gruntowa o numerze ewidencyjnym ***/*** o pow. 0,1259 ha, położona w miejscowości Brześć Kujawski przy ul. Wojska Polskiego. Działka stanowi siedlisko zabudowane:

1) murowanym budynkiem mieszkalnym, niepodpiwniczonym, parterowym, o pow. zabudowy 42 m2

2) budynkiem gospodarczym, o pow. zabudowy 22 m2.

Nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

55 050 zł

43,73 zł/m²

1 259 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Brześć Kujawski, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

55 050 zł

43,73 zł/m²

1 259 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

2) budynkiem gospodarczym, o pow. zabudowy 22 m2.

Nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Brzuze, Somsiory

## GRUNTY NIEZABUDOWANE

Działka nr. ***/*** o powierzchni - 0,3000 ha; Działka ma dostęp do powiatowej drogi publicznej nr 2212C o nawierzchni asfaltowej, teren jest uzbrojony w media infrastruktury technicznej: energii elektrycznej, wodociągowej, telefonicznej. Wzdłuż granicy działki przechodzi tranzyt linii energetycznej z dwoma słupami. Działka ma kształt prostokąta, teren płaski. Grunt jest niezabudowany. W bezpośrednim sąsi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

67 500 zł

3,73 zł/m²

18 100 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Brzuze, Somsiory

Cena wywoławcza:

67 500 zł

3,73 zł/m²

18 100 m²

## GRUNTY NIEZABUDOWANE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Brzuze, Mościska

GRUNTY NIEZABUDOWANE

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, działka nr ***/***, o powierzchni 0,5600 ha.

Nieruchomość położona jest przy drodze o nawierzchni asfaltowej. W pobliżu znajduje się jezioro Ostrowickie.

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość położona jest w strefie rolniczej gleb średniej i niskiej przydatności rolniczej, częściowo w strefie użytków ekologicznych....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

25 500 zł

4,55 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Brzuze, Mościska

Cena wywoławcza:

25 500 zł

4,55 zł/m²

5 600 m²

GRUNTY NIEZABUDOWANE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Puszcza Rządowa

GRUNTY ROLNE ZABUDOWANE

Grunty rolne zabudowane, grunty orne, lasy - o pow. 9,4201ha.

Działki tworzą jeden kompleks użytkowy przecięty drogą gruntową, z dostępem do drogi publicznej nr 12032C o nawierzchni szutrowej. Teren jest uzbrojony w media infrastruktury technicznej: energii elektrycznej, wodociągowej i telefonicznej. Na działce są przyłącza do sieci energii, wody, telefonu oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków i nieczy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

465 750 zł

4,94 zł/m²

94 201 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rypiński, gm. Rypin, Puszcza Rządowa

Cena wywoławcza:

465 750 zł

4,94 zł/m²

94 201 m²

GRUNTY ROLNE ZABUDOWANE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości