Przetargi i licytacje: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Rzeczniów, obręb Ciecierówka, nr działki: 905 o pow. ewid. 0,8100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8100 w tym w użytkach rolnych (0,4100 o symbolu R, 0,0600 o symbolu Ł, 0,2500 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 23030. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 100 zł

4,33 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Rzeczniów, Ciecierówka

Cena wywoławcza:

35 100 zł

4,33 zł/m²

8 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Wyśmierzyce, nr działki: 373 o pow. ewid. 0,6070. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6070 w tym w użytkach rolnych (0,5930 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 611. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

2,55 zł/m²

6 070 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Cena wywoławcza:

15 500 zł

2,55 zł/m²

6 070 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Grzmiąca, nr działki: 847 o pow. ewid. 0,0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0400 w tym w użytkach rolnych (0,0400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 3824. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 zł

4,75 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Cena wywoławcza:

1 900 zł

4,75 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Otwock

...odbędzie się w dniu 26 marca 2026 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta Otwocka,
ul. Armii Krajowej 5 bud. "A", aula.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie do dnia
20 marca 2026 r. na konto Urzędu Miasta Otwocka Bank Spółdzielczy w Otwocku
Nr 51800100052001000798750018 lub w kasie Urzędu. Za dokonanie wpłaty uważa się dzień wpływu
środków pieniężnych na rachunek bankowy tutejszego Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 352 634 zł

858 zł/m²

5 073 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na działkę

Otwock

Cena wywoławcza:

4 352 634 zł

858 zł/m²

5 073 m²

ul. Armii Krajowej 5 bud. "A", aula.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Wieniawa, Kochanów Wieniawski

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu stanowiącego działkę nr 223/21 o powierzchni 0,1334 ha oraz służebność gruntowa na działce nr ewid. 223/23 położonych w Kochanowie Wieniawskim, gm. Wieniawa, woj. mazowieckie.

Z przedmiotowej lokalizacji jest łatwy i szybki dostęp do centrum miejscowości gminnej Wieniawa bez konieczności korzystania z komunikacji autobusowej czy własnego środka lokomocji (około 5 minut drogi – odległość ok. 200-300m).

Działka o nr 223/21 ma regula...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

26,24 zł/m²

1 334 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Wieniawa, Kochanów Wieniawski

Cena wywoławcza:

35 000 zł

26,24 zł/m²

1 334 m²

Działka o nr 223/21 ma regula...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Wieniawa, Kochanów Wieniawski

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 223/26 o powierzchni 0,1237ha, położona w Kochanowie Wieniawskim, gm. Wieniawa, woj. mazowieckie. Działka posiada dojazd do drogi publicznej do ulicy Kochanowskiego, brak urządzonego wjazdu.
Teren działki nieuzbrojony.
Działka...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

28,29 zł/m²

1 237 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Wieniawa, Kochanów Wieniawski

Cena wywoławcza:

35 000 zł

28,29 zł/m²

1 237 m²

Teren działki nieuzbrojony.
Działka...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
PKP
Licytacja komornicza działki

makowski, gm. Rzewnie, Chrzanowo

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Chrzanowo, 06-225 Rzewnie, dla której Sąd Rejonowy w Przasnyszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Świerkowa 7, Przasnysz, 06-300 Przasnysz) prowadzi księgę wieczystą o numerze OS1P/***/3.

Suma oszacowania wynosi 443 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 332 475,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruch...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

332 475 zł

3,15 zł/m²

105 700 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

makowski, gm. Rzewnie, Chrzanowo

Cena wywoławcza:

332 475 zł

3,15 zł/m²

105 700 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Serock

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości *** sprzeda z wolnej ręki w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty:

3. nieruchomość gruntowa niezabudowana działka ew. nr ***/12 o pow. 0,0500 ha, położona w obrębie 0019-Nowa Wieś, gm. Serock, pow. legionowski, woj. mazowieckie, dla której prowadzona jest KW nr ***
– za cenę nie niższą niż 50% oszacowania tj. 40.500,00 zł (słownie: czterdzieści tysięcy pięćset złotych)

Nieruchomości sprzedawane są oddzielnie.

Warunkiem niezbędnym do udziału w procedurze sp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 500 zł

81,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Serock

Cena wywoławcza:

40 500 zł

81,00 zł/m²

500 m²

OPIS OFERTY

Nieruchomości sprzedawane są oddzielnie.

Warunkiem niezbędnym do udziału w procedurze sp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki, Duchnice

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielami są ***, *** położonej przy Ożarowska, działka ewidencyjna nr ***, Duchnice, 05-850 Ożarów Mazowiecki, dla której Sąd Rejonowy w Pruszkowie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kraszewskiego 22, Pruszków, 05-850 Pruszków) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1P/***/2.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00.

Suma oszacowania wyn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

587 377,50 zł

347 zł/m²

1 693 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki, Duchnice

Cena wywoławcza:

587 377,50 zł

347 zł/m²

1 693 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Suma oszacowania wyn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Raciąż, Kraszewo Gaczułty

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Raciąż, obręb Kraszewo Gaczułty, nr działki: 185/2 o pow. ewid. 0,1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1800 w tym w użytkach rolnych (0,1800 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00011506/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

5,11 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Kraszewo Gaczułty

Cena wywoławcza:

9 200 zł

5,11 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Kraszewo Gaczułty

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Raciąż, obręb Kraszewo Gaczułty, nr działki: 300 o pow. ewid. 0,2700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2700 w tym w użytkach rolnych (0,0300 o symbolu R, 0,0700 o symbolu Ł, 0,1700 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00028045/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 600 zł

5,41 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Kraszewo Gaczułty

Cena wywoławcza:

14 600 zł

5,41 zł/m²

2 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

grójecki, gm. Mogielnica, Borowe

OPIS OFERTY

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. RA1R/GUp-s/188/2023 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Borowe, gmina Mogielnica, powiat grójecki, województwo mazowieckie, składającej się z działek:
• działka o nr. ***/3, pow. 1.100 m2, za kwotę 3.014,00 zł (trzy tysiące czternaście złotych 00/100) stanowiącą 50% wartości oszacowania;
• działk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 686 zł

2,74 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

grójecki, gm. Mogielnica, Borowe

Cena wywoławcza:

10 686 zł

2,74 zł/m²

3 900 m²

OPIS OFERTY

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
• działk...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

grójecki, gm. Mogielnica, Borowe

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. RA1R/GUp-s/188/2023 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Borowe, gmina Mogielnica, powiat grójecki, województwo mazowieckie, składającej się z działek: • działka o nr.***, pow. 3.300 m2, za kwotę 205.906,50 zł (dwieście pięć tysięcy dziewięćset sześć złotych 50/100) stanowiącą 50% wartości oszacowania; • dział...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

234 444 zł

16,17 zł/m²

14 500 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

grójecki, gm. Mogielnica, Borowe

Cena wywoławcza:

234 444 zł

16,17 zł/m²

14 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Poświętne, Ręczaje Polskie

- nieruchomości położonej przy RĘCZAJE POLSKIE ***, 05-326 POŚWIĘTNE, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prądzyńskiego 3a, Wołomin, 05-200 Wołomin) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1W/***/9.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działki ewidencyjne nr ***, ***, *** obr. Ręczaje Polskie o łącznej powierzchni 11 200 m2, położonej w miejscowości R...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

61 500 zł

5,49 zł/m²

11 200 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Poświętne, Ręczaje Polskie

Cena wywoławcza:

61 500 zł

5,49 zł/m²

11 200 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Poświętne, Nowe Ręczaje

- nieruchomości położonej przy ***, NOWE RĘCZAJE, 05-326 POŚWIĘTNE, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prądzyńskiego 3a, Wołomin, 05-200 Wołomin) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1W/***/2.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działki ewidencyjne nr ***, ***/2, *** obr. Nowe Ręczaje o łącznej powierzchni 24 300 m2, położonej w miejscowości Nowe...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

112 500 zł

4,63 zł/m²

24 300 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Poświętne, Nowe Ręczaje

Cena wywoławcza:

112 500 zł

4,63 zł/m²

24 300 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości