Przetargi i licytacje: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

białobrzeski, gm. Promna, Broniszew

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Broniszew, 26-803 Promna, dla której Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Białobrzegach (adres: ul. Kościelna 110, Białobrzegi, 26-800 Białobrzegi) prowadzi księgę wieczystą o numerze RA2G/***/5.

Opis nieruchomości:
nieruchomość rolna gruntowa położona w msc. Broniszew, gm. Promna, pow. białobrzeski, woj. mazowieckie, działka nr ew. ***/*** o pow. 1,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

84 750 zł

5,30 zł/m²

16 000 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

białobrzeski, gm. Promna, Broniszew

Cena wywoławcza:

84 750 zł

5,30 zł/m²

16 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

miński, gm. Stanisławów, Retków

- nieruchomości położonej przy ***, Retków gm Stanisławów, 05-304 Stanisławów, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze SI1M/***/0.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z działki nr ***/1 o pow. 0,46 ha. Kształt działki zbliżony do prostokąta (szerokość 21,2-22,00 m, długość 214 m...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

280 800 zł

61,04 zł/m²

4 600 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

miński, gm. Stanisławów, Retków

Cena wywoławcza:

280 800 zł

61,04 zł/m²

4 600 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

szydłowiecki, gm. Jastrząb, Lipienice

Wydział Sprzedaży informuje o podjęciu działań mających na celu sprzedaż działki o numerze ewidencyjnym 273 w miejscowości Lipienice gm Jastrząb, powiecie szydłowieckim, woj. mazowieckim.
W otoczeniu zabudowa zagrodowa oraz grunty rolne.
Dostęp do drogi publicznej.

Działka o powierzchni 0,7312 ha.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC.

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Polskie Koleje Państwowe S.A.” z siedzibą przy Al. Jero...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

139 000 zł

19,01 zł/m²

7 312 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

szydłowiecki, gm. Jastrząb, Lipienice

Cena wywoławcza:

139 000 zł

19,01 zł/m²

7 312 m²

W otoczeniu zabudowa zagrodowa oraz grunty rolne.
Dostęp do drogi publicznej.

Działka o powierzchni 0,7312 ha.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

szydłowiecki, gm. Jastrząb, Lipienice

Wydział Sprzedaży informuje o podjęciu działań mających na celu sprzedaż działki o numerze ewidencyjnym 274 w miejscowości Lipienice gm Jastrząb, powiecie szydłowieckim, woj. mazowieckim.
W otoczeniu zabudowa zagrodowa oraz grunty rolne.
Dostęp do drogi publicznej.

Działka o powierzchni 0,6662 ha.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

19,51 zł/m²

6 662 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

szydłowiecki, gm. Jastrząb, Lipienice

Cena wywoławcza:

130 000 zł

19,51 zł/m²

6 662 m²

W otoczeniu zabudowa zagrodowa oraz grunty rolne.
Dostęp do drogi publicznej.

Działka o powierzchni 0,6662 ha.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
PKP
Licytacja komornicza działki

zwoleński, gm. Przyłęk, Łagów

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Łagów - , 26-704 Przyłęk, dla której Sąd Rejonowy w Zwoleniu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Moniuszki 6, Zwoleń, 26-700 Zwoleń) prowadzi księgę wieczystą o numerze RA1Z/***/8.

Opis nieruchomości:
działka nr ***/1 o powierzchni 0,5800 ha o charakterze rolnym.

Suma oszacowania wynosi 58 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 38 666,67 zł.

W ciągu dwó...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

38 666,67 zł

6,67 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zwoleński, gm. Przyłęk, Łagów

Cena wywoławcza:

38 666,67 zł

6,67 zł/m²

5 800 m²

Opis nieruchomości:

W ciągu dwó...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowski, gm. Małkinia Górna, Małkinia Dolna

- nieruchomości położonej przy Sumiężne ., Małkinia Dolna, 07-320 Małkinia Górna, dla której Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Bolesława Prusa 2, Ostrów Mazowiecka, 07-300 Ostrów Mazowiecka) prowadzi księgę wieczystą o numerze OS1M/***.

Opis nieruchomości:
pierwsza licytacja elektroniczna niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr ew*** o powierzchni 1,9000 h...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

106 500 zł

5,61 zł/m²

19 000 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowski, gm. Małkinia Górna, Małkinia Dolna

Cena wywoławcza:

106 500 zł

5,61 zł/m²

19 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Ciechanów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, 06-400 Ciechanów, dla której Sąd Rejonowy w Ciechanowie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***, Ciechanów, 06-400 Ciechanów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PL1C/***/4.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z jednej działki ewidencyjnej. Kształt działki regularny w kształcie zbliżony do trójkąta. Teren nieruchomości uzbrojony jest w energię elektryczną, sieć wodną (wodociąg), kanalizac...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

45 975 zł

396 zł/m²

116 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Ciechanów

Cena wywoławcza:

45 975 zł

396 zł/m²

116 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

...odbędzie się 11 lutego 2026 r. o godzinie 1030 w sali konferencyjnej
Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna
5. Wadium z oznaczeniem „działka 696/10 Kąck” należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej
do dnia 6 lutego 2025 r. na konto Urzędu Gminy Wiązowna - Bank Spółdzielczy w
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

305 000 zł

252 zł/m²

1 211 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

305 000 zł

252 zł/m²

1 211 m²

Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

...odbędzie się 11 lutego 2025 r. o godzinie 1100 w sali konferencyjnej
Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna.
5. Wadium z oznaczeniem „działka 696/11 Kąck” należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

365 000 zł

251 zł/m²

1 455 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

365 000 zł

251 zł/m²

1 455 m²

Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna.
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

...odbędzie się 11 lutego 2026 r. o godzinie 1000 w sali konferencyjnej
Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna.
5. Wadium z oznaczeniem „działka 696/6 Kąck” należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

351 000 zł

250 zł/m²

1 402 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

351 000 zł

250 zł/m²

1 402 m²

Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna.
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

...odbędzie się 11 lutego 2026 r. o godzinie 1130 w sali konferencyjnej
Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna.
5. Wadium z oznaczeniem „działka 696/12 Kąck” należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

351 000 zł

251 zł/m²

1 401 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

351 000 zł

251 zł/m²

1 401 m²

Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna.
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

...odbędzie się 11 lutego 2026 r. o godzinie 1200 w sali konferencyjnej
Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna.
5. Wadium z oznaczeniem „działka 696/15 Kąck” należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

302 000 zł

252 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

302 000 zł

252 zł/m²

1 200 m²

Pawilonu Kultury, ul. Lubelska 53, Wiązowna.
Otwocku Nr 59 8001 0005 2003 0020 0592 0012.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Licytacja komornicza działki

warszawski zachodni, gm. Leszno, Powązki, Biała

...pierwsza licytacja nieruchomości

należącej do dłużnika: ***
położonej: Powązki, rejon ulicy Białej, 05-084 Leszno,
dla której Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim IV Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** [NKW: ***]

Nieruchomość położona jest w gminie Leszno, w obrębie 0018, w miejscowości Powązki, w rejonie ulicy Białej. Nieruchomość gruntowa niezabudowana: działka ewidencyjna nr ***/4, o powierzchni 1500m2. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości odbywa się po...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

166 500 zł

111 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

warszawski zachodni, gm. Leszno, Powązki, Biała

Cena wywoławcza:

166 500 zł

111 zł/m²

1 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości

należącej do dłużnika: ***
położonej: Powązki, rejon ulicy Białej, 05-084 Leszno,
prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** [NKW: ***]

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

warszawski zachodni, gm. Leszno, Powązki, Biała

...pierwsza licytacja nieruchomości
należącej do dłużnika: ***
położonej: Powązki, rejon ulicy Białej, 05-084 Leszno,
prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** [NKW: ***].

Nieruchomość położona jest w gminie Leszno, w obrębie 0018, w miejscowości Powązki, w rejonie ulicy Białej. Nieruchomość gruntowa niezabudowana: działka ewidencyjna nr ***/1, stanowi wewnętrzną drogę dojazdową między innymi do nieruchomości z KW **...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 750 zł

3,31 zł/m²

2 039 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

warszawski zachodni, gm. Leszno, Powązki, Biała

Cena wywoławcza:

6 750 zł

3,31 zł/m²

2 039 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości
należącej do dłużnika: ***
położonej: Powązki, rejon ulicy Białej, 05-084 Leszno,
prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** [NKW: ***].

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

makowski, gm. Szelków, Bazar

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat makowski, gmina Szelków, obręb Bazar, nr działki: 20/6 o pow. ewid. 0,0412. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0412. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OS1P/00011684/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 800 zł

184 zł/m²

412 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

makowski, gm. Szelków, Bazar

Cena wywoławcza:

75 800 zł

184 zł/m²

412 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości