Przetargi i licytacje: grunty podkarpackie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Przemyśl

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 r. o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19.

Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. _w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości_ (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213).

8. W przetargu mogą brać udział:

Osoby fizyczne – poprzez osobiste stawiennictwo, przedstawiając dowód tożsamości lub przez pełnomocnika na podstawie peł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

82,25 zł/m²

1 459 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Przemyśl

Cena wywoławcza:

120 000 zł

82,25 zł/m²

1 459 m²

8. W przetargu mogą brać udział:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Licytacja komornicza działki

kolbuszowski, gm. Dzikowiec, Lipnica

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Przedmiotem licytacji jest dwanaście działek ewidencyjnych:
- działka ewidencyjna Nr *** zabudowana jest budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi, położona w Lipnicy, gmina Dzikowiec,
- działki ewidencyjne niezabudowane Nr ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***/***, ***/***, położone w Lipnicy, gmina Dzikowiec

Działki w.w. objęte są księgą wieczystą *** prowadzoną przez Sąd Rejon...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

175 125 zł

5,56 zł/m²

31 500 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kolbuszowski, gm. Dzikowiec, Lipnica

Cena wywoławcza:

175 125 zł

5,56 zł/m²

31 500 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Przedmiotem licytacji jest dwanaście działek ewidencyjnych:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

...odbędzie się w dniu 20.05.2026 r., o godz. 9:00w siedzibie Urzędu Gminy.

Wadium w gotówce w wysokości 10 % ceny wywoławczej danej nieruchomości należy wpłacić na konto – Bank Spółdzielczy w Dynowie 26 9093 1017 2019 0190 0014 0001 do dnia 14.05.2026 r. Terminem wniesienia wadium jest data wpływu środków na rachunek bankowy Urzędu Gminy.W tytule wpłaty wadium należy podać: numer działki, położenie, imię i nazwisko (bądź dane obojga małżonków) lub dane firmy zamierzającej nabyć nieruchomość i...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 300 zł

4,30 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dydnia
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Cena wywoławcza:

4 300 zł

4,30 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dydnia
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

...odbędzie się w dniu 20.05.2026 r., o godz. 9:30w siedzibie Urzędu Gminy.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 800 zł

4,14 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dydnia
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Cena wywoławcza:

5 800 zł

4,14 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dydnia
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 r., o godz. 12:00, w Urzędzie Gminy Świlcza,
36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 15 maja 2026 r.
przelewem na rachunek bankowy Gminy Świlcza Nr: 92 9159 1023 2005 5000 0026 0074
w Banku Spółdzielczym w Głogowie Młp. Oddział w Świlczy. W tytule przelewu należy
wpisać ,,wadium – działka 372/18 Trzciana”.
Za datę wpłaty uznaje się datę wpływu środków na rachunek Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

110 zł/m²

456 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Cena wywoławcza:

50 000 zł

110 zł/m²

456 m²

36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 372/18 Trzciana”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 r., o godz. 13:40, w Urzędzie Gminy Świlcza,
36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 2753/5 Trzciana”.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

192 zł/m²

780 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Cena wywoławcza:

150 000 zł

192 zł/m²

780 m²

36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 2753/5 Trzciana”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 r., o godz. 13:00, w Urzędzie Gminy Świlcza,
36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 2753/6 Trzciana”....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

147 zł/m²

885 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Cena wywoławcza:

130 000 zł

147 zł/m²

885 m²

36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 2753/6 Trzciana”....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Łęki Dukielskie

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 3-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 550 zł

7,30 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Łęki Dukielskie

Cena wywoławcza:

25 550 zł

7,30 zł/m²

3 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Iwla

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 2-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 140 zł

9,49 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Iwla

Cena wywoławcza:

16 140 zł

9,49 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dukla

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości, niezabudowanej.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 530 zł

4,51 zł/m²

3 889 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dukla

Cena wywoławcza:

17 530 zł

4,51 zł/m²

3 889 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Nowa Wieś

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 7 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 060 zł

4,98 zł/m²

18 893 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Nowa Wieś

Cena wywoławcza:

94 060 zł

4,98 zł/m²

18 893 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Równe

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 10 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 240 zł

4,53 zł/m²

25 000 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Równe

Cena wywoławcza:

113 240 zł

4,53 zł/m²

25 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Cena wywoławcza:

23 330 zł

3,20 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Jasionka

Cena wywoławcza:

23 330 zł

3,20 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Mszana

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie
ogłasza VI publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionej w wykazie
nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży z dnia 24.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
1. Przedmiotem sprzedaży jest niżej wymieniona nieruchomość położona w województwie podkarpackim,
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb MSZANA( 0010)

Oznaczenie
nieruch.
/numer
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 060 zł

36,55 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Mszana

Cena wywoławcza:

84 060 zł

36,55 zł/m²

2 300 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie
ogłasza VI publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb MSZANA( 0010)

Oznaczenie
nieruch.
/numer
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Jasionka

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 4-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 24.10.2025r.
I. PRZEDMIOT...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 900 zł

24,08 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Jasionka

Cena wywoławcza:

28 900 zł

24,08 zł/m²

1 200 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości