Przetargi: grunty rzeszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Strażów

...odbędzie się w dniu
08.05.2025 r. o godzinie 1130 w Urzędzie Gminy Krasne - pokój nr 2 na parterze. Warunkiem udziału w przetargu jest
wniesienie wadium w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu o przetargu.

Wadium na nieruchomości wymienione w ogłoszeniu należy wpłacić w pieniądzu, na konto 81 9176 1048 2001 0001 1400 0003
Express Bank Spółdzielczy Oddział Krasne, 36-007 Krasne 121 do dnia 02.05.2025 r. Za termin wniesienia wadium uważa się termin
wpływu wymaganej kwoty na ww. rachunek tj....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

333 000 zł

348 zł/m²

957 m²

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krasne, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Strażów

Cena wywoławcza:

333 000 zł

348 zł/m²

957 m²

...odbędzie się w dniu

wpływu wymaganej kwoty na ww. rachunek tj....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krasne, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Strażów

...odbędzie się w dniu 08.05.2025 r.
o godzinie 1000 w Urzędzie Gminy Krasne - pokój nr 2 na parterze. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium
w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu o przetargu

wpływu wymaganej kwoty na ww. rachunek tj. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

312 000 zł

351 zł/m²

888 m²

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krasne, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Strażów

Cena wywoławcza:

312 000 zł

351 zł/m²

888 m²

...odbędzie się w dniu 08.05.2025 r.
w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu o przetargu

wpływu wymaganej kwoty na ww. rachunek tj. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krasne, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Strażów

...odbędzie się w dniu
08.05.2025 r. o godzinie 1100 w Urzędzie Gminy Krasne - pokój nr 2 na parterze. Warunkiem udziału w przetargu jest

wpływu wymaganej kwoty na ww. rachunek tj....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

268 000 zł

360 zł/m²

744 m²

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krasne, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Strażów

Cena wywoławcza:

268 000 zł

360 zł/m²

744 m²

...odbędzie się w dniu

wpływu wymaganej kwoty na ww. rachunek tj....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krasne, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
Przetarg na działkę

Sokołów Małopolski, Sokołów

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 28.04.2025 godz. 9:00

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 380 zł

65,89 zł/m²

112 m²

Termin: 2025-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sokołów Małopolski, Sokołów

Cena wywoławcza:

7 380 zł

65,89 zł/m²

112 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Wola Zgłobieńska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 24.04.2025 godz. 9:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

159 266 zł

54,92 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Wola Zgłobieńska

Cena wywoławcza:

159 266 zł

54,92 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 24.04.2025 godz. 10:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 616 zł

16,56 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

Cena wywoławcza:

59 616 zł

16,56 zł/m²

3 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Palikówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 5 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 24.04.2025 godz. 12:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

435 829 zł

20,56 zł/m²

21 200 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Palikówka

Cena wywoławcza:

435 829 zł

20,56 zł/m²

21 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Borek Stary

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych/leśnych, niezabudowanych - przetarg 24.04.2025 godz. 9:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 163 zł

3,82 zł/m²

7 900 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Borek Stary

Cena wywoławcza:

30 163 zł

3,82 zł/m²

7 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dynów, Ulanica Wyręby

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych/nierolnych, niezabudowanych - przetarg 24.04.2025 godz. 11:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 260 zł

22,12 zł/m²

509 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dynów, Ulanica Wyręby

Cena wywoławcza:

11 260 zł

22,12 zł/m²

509 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 24.04.2025 godz. 11:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 511 zł

9,43 zł/m²

9 600 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Cena wywoławcza:

90 511 zł

9,43 zł/m²

9 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Głogów Małopolski, Fabryczna

...odbędzie się w kancelarii Opaliński Pieczonka, przy ul. Zygmuntowskiej 8 (II p.) 35-025 Rzeszów w dniu 25 kwietnia 2025 r. o godz. 12:00.

Zawarcie umowy sprzedaży możliwe będzie po uprzednim uiszczeniu przez oferenta na wskazany rachunek bankowy całości ceny sprzedaży.

Likwidator zastrzega, że w przypadku złożenia przez jednego oferenta oferty na zakup więcej niż jednej nieruchomości wymienionej w pkt I, dokona wyboru takiej oferty, która zapewni najwyższą łączną cenę sprzedaży. Oznacz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

416 330 zł

262 zł/m²

1 587 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Głogów Małopolski, Fabryczna

Cena wywoławcza:

416 330 zł

262 zł/m²

1 587 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Styków

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 600 zł

138 zł/m²

1 229 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Styków

Cena wywoławcza:

169 600 zł

138 zł/m²

1 229 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

...odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2025r. o godz. 11 00 w siedzibie Urzędu Gminy
w Trzebownisku, 36-001 Trzebownisko 976.

Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić w pieniądzu polskim przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym w Jasionce Nr 24XXXXX001XXXXX062 do dnia 18 kwietnia 2025r. włącznie ( liczy się termin wpływu na rachunek bankowy). Wadium należy wpłacić dla każdej działki (kompleksu działek) osobno. W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

194 zł/m²

7 733 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

194 zł/m²

7 733 m²

w Trzebownisku, 36-001 Trzebownisko 976.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Zabajka, Liliowa

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

433 500 zł

202 zł/m²

2 146 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Zabajka, Liliowa

Cena wywoławcza:

433 500 zł

202 zł/m²

2 146 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Styków

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 350 zł

138 zł/m²

1 075 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Styków

Cena wywoławcza:

148 350 zł

138 zł/m²

1 075 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         38
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości