Przetargi: grunty rzeszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 20.12.2023 godz. 9:40

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 460 zł

8,19 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Cena wywoławcza:

11 460 zł

8,19 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dynów, Bachórz

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 4 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 20.12.2023 godz. 12:30

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 391 zł

4,59 zł/m²

11 200 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dynów, Bachórz

Cena wywoławcza:

51 391 zł

4,59 zł/m²

11 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Zabratówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 24.11.2023 godz. 11:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 322 zł

10,59 zł/m²

5 977 m²

Termin: 2023-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Zabratówka

Cena wywoławcza:

63 322 zł

10,59 zł/m²

5 977 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Nosówka Zgłobień

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 24.11.2023 godz. 11:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 248 zł

14,24 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2023-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Nosówka Zgłobień

Cena wywoławcza:

98 248 zł

14,24 zł/m²

6 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Hyżne, Grzegorzówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 24.11.2023 godz. 11:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 465 zł

5,69 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2023-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Hyżne, Grzegorzówka

Cena wywoławcza:

28 465 zł

5,69 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka Łąka Stobierna

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 4 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 24.11.2023 godz. 12:30

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 097 zł

25,62 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2023-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka Łąka Stobierna

Cena wywoławcza:

87 097 zł

25,62 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dynów, Bachórz

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 22.11.2023 godz. 12:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 052 zł

5,30 zł/m²

8 500 m²

Termin: 2023-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dynów, Bachórz

Cena wywoławcza:

45 052 zł

5,30 zł/m²

8 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Hyżne, Hyżne

_Syndyk masy upadłości KANCELARIA SYNDYKÓW sp. z o.o. z/s w Rzeszowie___

_ogłasza przetarg na sprzedaż składników masy upadłości w postaci:___

_ _

- _nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka nr ew. 5350/22
o powierzchni 0,6600 ha położonej w miejscowości Hyżne gm. Hyżne pow. rzeszowski woj. podkarpackie nr KW ***___

_Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 28 463,00 zł i stanowi 100 % ceny oszacowania ___

_ _

_ ___

_Oferty należy składać w zapieczętowanej kopercie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 463 zł

4,31 zł/m²

6 600 m²

Termin: 2023-11-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Hyżne, Hyżne

Cena wywoławcza:

28 463 zł

4,31 zł/m²

6 600 m²

_ ___

_Oferty należy składać w zapieczętowanej kopercie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

...odbędzie się w dniu 26 października 2023r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku. Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić w pieniądzu polskim przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym w Jasionce Nr __24 9191 00pokaż telefon do dnia 23 października 2023r. włącznie (liczy się termin wpływu na rachunek bankowy). W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko (nazwę) wpłacającego oraz numer działki. Wadium wniesi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 500 zł

31,86 zł/m²

769 m²

Termin: 2023-10-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

Cena wywoławcza:

24 500 zł

31,86 zł/m²

769 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

Dynów, Bachórz

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 20.10.2023 godz. 12:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 052 zł

5,30 zł/m²

8 500 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dynów, Bachórz

Cena wywoławcza:

45 052 zł

5,30 zł/m²

8 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

...odbędzie się w dniu 17 października 2023r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku.

Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić
w pieniądzu polskim przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym w Jasionce Nr 24 do dnia 12 października 2023r. włącznie ( liczy się termin wpływu na rachunek bankowy). W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko wpłacającego lub nazwę oraz nr działki.

Jeżeli osoba ustalona jako na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

194 zł/m²

7 733 m²

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

194 zł/m²

7 733 m²

Jeżeli osoba ustalona jako na...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Trzebownisko

Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić w pieniądzu polskim przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym w Jasionce Nr 24 9191 0000 2001 0000 0143 0062 do dnia 12 października 2023r. włącznie ( liczy się termin wpływu na rachunek bankowy). W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko wpłacającego lub nazwę oraz nr działki.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

194 zł/m²

7 733 m²

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Trzebownisko

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

194 zł/m²

7 733 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

...odbędzie się w dniu 17 października 2023r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku.

Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić w pieniądzu polskim przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym w Jasionce Nr 24 do dnia 12 października 2023r. włącznie ( liczy się termin wpływu na rachunek bankowy). W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko wpłacającego lub nazwę oraz nr działki.

Jeżeli osoba ustalona jako nab...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 500 000 zł

188 zł/m²

18 657 m²

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

Cena wywoławcza:

3 500 000 zł

188 zł/m²

18 657 m²

Jeżeli osoba ustalona jako nab...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Trzebownisko

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 500 000 zł

188 zł/m²

18 657 m²

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Trzebownisko

Cena wywoławcza:

3 500 000 zł

188 zł/m²

18 657 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Tajęcina

...odbędzie się w dniu 26 września 2023r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku.

Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy

wpłacić w pieniądzu polskim przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym w Jasionce Nr XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX062 do dnia 21 września 2023r. włącznie (liczy się termin wpływu na rachunek bankowy). W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko (nazwę) wpłacającego oraz numer działki.

Wadium wni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

58,14 zł/m²

602 m²

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Tajęcina

Cena wywoławcza:

35 000 zł

58,14 zł/m²

602 m²

Wadium wni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
1                         38
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości