Przetargi: grunty rzeszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Trzebownisko

...odbędzie się w dniu 19 marca 2026r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku,
36-001 Trzebownisko 976.
Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić
w pieniądzu polskim, przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym
w Jasionce Nr 24 9191 0000 2001 0000 0143 0062 do dnia 16 marca 2026r. włącznie (liczy się termin wpływu na
rachunek bankowy).
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

189 zł/m²

1 587 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Trzebownisko

Cena wywoławcza:

300 000 zł

189 zł/m²

1 587 m²

36-001 Trzebownisko 976.
rachunek bankowy).
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Mrowla

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 4 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 25.02.2026 godz. 11:00

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

825 702 zł

91,59 zł/m²

9 015 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Mrowla

Cena wywoławcza:

825 702 zł

91,59 zł/m²

9 015 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Borek Stary

...odbędzie się w dniu 18.02.2026r. o godzinie 900 w siedzibie Starostwa Powiatowego
w Rzeszowie przy ul Grunwaldzkiej 15 (IV piętro), pok. 462a (sala narad).
Cena wywoławcza wynosi 495 000,00 zł (słownie złotych: czterysta dziewięćdziesiąt pięć
tysięcy i 00/100)
Wysokość wadium wynosi 49 500,00 zł (słownie złotych: czterdzieści dziewięć tysięcy
pięćset i 00/100)
Wadium winno być wpłacone w pieniądzu polskim przelewem na rachunek bankowy
Starostwa Powiatowego w Rzeszowie nr: 73 1020 4391...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

495 000 zł

115 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Rzeszowie
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Borek Stary

Cena wywoławcza:

495 000 zł

115 zł/m²

4 300 m²

tysięcy i 00/100)
pięćset i 00/100)
Starostwa Powiatowego w Rzeszowie nr: 73 1020 4391...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Rzeszowie
Przetarg na działkę

Sokołów Małopolski

Burmistrz Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim ogłasza przetarg ustny nieograniczony /licytację/ na sprzedaż działek budowlanych, niezabudowanych, oznaczone w ewidencji gruntów numerem:

*** 6930 o powierzchni 0,0929 ha, położoną w Sokołowie Małopolskim, obj. KW nr RZ1Z/00161292/5, stanowiącą własność Gminy i Miasta Sokołów Małopolski, przeznaczoną w MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową,

Działki będące przedmiotem przetargu nie są obciążone i nie jest przedmiotem żad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

168 000 zł

181 zł/m²

929 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim
Przetarg na działkę

Sokołów Małopolski

Cena wywoławcza:

168 000 zł

181 zł/m²

929 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim
Przetarg na działkę

Sokołów Małopolski

*** 6931 o powierzchni 0,1080 ha, położoną w Sokołowie Małopolskim, obj. KW nr RZ1Z/00161292/5, stanowiącą własność Gminy i Miasta Sokołów Małopolski, przeznaczoną w MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

181 zł/m²

1 080 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim
Przetarg na działkę

Sokołów Małopolski

Cena wywoławcza:

195 000 zł

181 zł/m²

1 080 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Zgłobień

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 27.01.2026 godz. 13:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

254 585 zł

51,96 zł/m²

4 900 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Zgłobień

Cena wywoławcza:

254 585 zł

51,96 zł/m²

4 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 6 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 27.01.2026 godz. 11:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 088 962 zł

89,26 zł/m²

12 200 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Cena wywoławcza:

1 088 962 zł

89,26 zł/m²

12 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dynów, Bachórz

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 27.01.2026 godz. 12:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 401 zł

22,01 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dynów, Bachórz

Cena wywoławcza:

4 401 zł

22,01 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Woliczka Dąbrowa Mrowla

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 4 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 27.01.2026 godz. 10:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

539 009 zł

49,00 zł/m²

11 000 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Woliczka Dąbrowa Mrowla

Cena wywoławcza:

539 009 zł

49,00 zł/m²

11 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Dąbrowa

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 27.01.2026 godz. 11:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 089 zł

8,70 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

46 089 zł

8,70 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Mrowla

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 4 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 27.01.2026 godz. 12:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

825 702 zł

91,59 zł/m²

9 015 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Mrowla

Cena wywoławcza:

825 702 zł

91,59 zł/m²

9 015 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Lubenia, Lubenia

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, zabudowanej - przetarg 27.01.2026 godz. 10:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 232 zł

13,23 zł/m²

6 594 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Lubenia, Lubenia

Cena wywoławcza:

87 232 zł

13,23 zł/m²

6 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Hyżne, Hyżne

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 27.01.2026 godz. 9:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

228 905 zł

19,40 zł/m²

11 800 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Hyżne, Hyżne

Cena wywoławcza:

228 905 zł

19,40 zł/m²

11 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości nierolnej, niezabudowanej - przetarg 23.01.2026 godz. 9:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

536 527 zł

233 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

Cena wywoławcza:

536 527 zł

233 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Strażów

...odbędzie się w dniu 22.01.2026 r. o godzinie
1030 w Urzędzie Gminy Krasne – pokój nr 2 na parterze. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w terminie
wyznaczonym w ogłoszeniu o przetargu

Wadium na nieruchomości wymienione w ogłoszeniu należy wpłacić w pieniądzu, na konto 81 9176 1048 2001 0001 1400 0003
Express Bank Spółdzielczy Oddział Krasne, 36-007 Krasne 121 do dnia 16.01.2026 r. Za termin wniesienia wadium uważa się termin
wpływu wymaganej kwoty na ww. rachunek tj. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 080 zł

260 zł/m²

730 m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krasne, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Krasne, Strażów

Cena wywoławcza:

190 080 zł

260 zł/m²

730 m²

...odbędzie się w dniu 22.01.2026 r. o godzinie
wyznaczonym w ogłoszeniu o przetargu

wpływu wymaganej kwoty na ww. rachunek tj. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krasne, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
1                         38
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości