Przetargi: grunty rzeszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Nowa Wieś

...odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2023r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku.

Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić w pieniądzu polskim przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym w Jasionce Nr 24 9191 0000 2001 0000 0143 0062 do dnia 20 kwietnia 2023r. włącznie (liczy się termin wpływu na rachunek bankowy). W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko wpłacającego lub nazwę oraz nr działki.

Jeżeli o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

30,95 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2023-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Nowa Wieś

Cena wywoławcza:

65 000 zł

30,95 zł/m²

2 100 m²

Jeżeli o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Tajęcina

...odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2023r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku.

Jeżeli os...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

150 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2023-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Tajęcina

Cena wywoławcza:

180 000 zł

150 zł/m²

1 200 m²

Jeżeli os...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Budy Głogowskie

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 21.04.2023 godz. 9:20

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 981 zł

58,37 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2023-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Budy Głogowskie

Cena wywoławcza:

215 981 zł

58,37 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Lubenia, Lubenia

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 21.04.2023 godz. 10:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 690 zł

46,22 zł/m²

1 140 m²

Termin: 2023-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Lubenia, Lubenia

Cena wywoławcza:

52 690 zł

46,22 zł/m²

1 140 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Wysoka Głogowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości leśnych, niezabudowanych - przetarg 21.04.2023 godz. 9:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 903 zł

8,69 zł/m²

11 500 m²

Termin: 2023-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Wysoka Głogowska

Cena wywoławcza:

99 903 zł

8,69 zł/m²

11 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 20.04.2023 godz. 12:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 415 zł

47,08 zł/m²

200 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

Cena wywoławcza:

9 415 zł

47,08 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Kielnarowa

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości leśnej, niezabudowanej - przetarg 20.04.2023 godz. 12:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 903 zł

5,06 zł/m²

15 000 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Kielnarowa

Cena wywoławcza:

75 903 zł

5,06 zł/m²

15 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 20.04.2023 godz. 9:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 372 zł

2,04 zł/m²

4 590 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Cena wywoławcza:

9 372 zł

2,04 zł/m²

4 590 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 20.04.2023 godz. 11:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

242 328 zł

23,30 zł/m²

10 400 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

242 328 zł

23,30 zł/m²

10 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości nierolnej, niezabudowanej - przetarg 20.04.2023 godz. 12:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 871 zł

43,53 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

121 871 zł

43,53 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 20.04.2023 godz. 9:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 060 zł

21,98 zł/m²

1 049 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Cena wywoławcza:

23 060 zł

21,98 zł/m²

1 049 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 20.04.2023 godz. 11:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 261 zł

19,47 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

27 261 zł

19,47 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Piątkowa

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości leśnych, niezabudowanych - przetarg 20.04.2023 godz. 10:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 737 zł

4,31 zł/m²

17 333 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Piątkowa

Cena wywoławcza:

74 737 zł

4,31 zł/m²

17 333 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Niechobrz

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 256/21 „of” informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności do nieruchomości niezabudowanej, działka gruntu o numerze ewidencyjnym 1970/2, o powierzchni 0,37 ha, położona w Niechobrzu (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie), dla której Sąd Rejonowy w Rzeszowie VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wiecz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 622 zł

27,20 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2023-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Niechobrz

Cena wywoławcza:

100 622 zł

27,20 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Niechobrz

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 256/21 „of” informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności do nieruchomości niezabudowanej, działka gruntu o numerze ewidencyjnym 1970/1, o powierzchni 0,64 ha, położona w Niechobrzu (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie), dla której Sąd Rejonowy w Rzeszowie VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wiecz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 048 zł

27,20 zł/m²

6 400 m²

Termin: 2023-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Boguchwała, Niechobrz

Cena wywoławcza:

174 048 zł

27,20 zł/m²

6 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
1                         38
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości