Licytacje komornicze: grunty Średnie Wielkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

sanocki, gm. Zagórz, Średnie Wielkie, -

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy -,Średnie Wielkie, 38-540 Zagórz, dla której Sąd Rejonowy w Sanoku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 5, Sanok, 38-500 Sanok) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Średnie Wielkie to wieś w Beskidzie Niskim. DZIAŁKA nr 167/1 o pow. 0,1807 ha (użytek: S-RIVa - 0,0381 ha, S-RIVb - 0,0837 ha, LsIV - 0,0589 ha). Działka ma pośredni dostęp do drogi publiczne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

21 333,33 zł

11,81 zł/m²

1 807 m²

Termin: 2024-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sanocki, gm. Zagórz, Średnie Wielkie, -

Cena wywoławcza:

21 333,33 zł

11,81 zł/m²

1 807 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sanocki, gm. Zagórz, Średnie Wielkie

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Działka nr *** o pow. 0,1807 ha (użytek: S-RIVa - 0,0381 ha, S-RIVb - 0,0837 ha, LsIV - 0,0589 ha). Działka ma pośredni dostęp do drogi publicznej. Kształt działki korzystny, zwarty, zbliż...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

24 000 zł

7,70 zł/m²

3 115 m²

Termin: 2024-06-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sanocki, gm. Zagórz, Średnie Wielkie

Cena wywoławcza:

24 000 zł

7,70 zł/m²

3 115 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości