Licytacje komornicze: grunty gm. Radziłów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Rydzewo-Pieniążek

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA O NUMERZE EWIDENCYJNYM NR ***/*** O POW.0,2749HA, RYDZEWO-PIENIĄŻEK GM. RADZIŁÓW

nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z działki o numerze ewidencyjnym ***/*** o pow. 0,2749ha, poł. w obrębie ewidencyjnym Rydzewo-Pieniążek gm. Radziłów, powiat grajewski, województwo podlaskie. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Radziłów działki położone są na obszarze dla które...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 973,33 zł

3,26 zł/m²

2 749 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Rydzewo-Pieniążek

Cena wywoławcza:

8 973,33 zł

3,26 zł/m²

2 749 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Rydzewo-Pieniążek

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA O NUMERZE EWIDENCYJNYM NR ***/*** O POW. 0,2749HA, RYDZEWO-PIENIĄŻEK GM. RADZIŁÓW

nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z działki o numerze ewidencyjnym ***/*** o pow. 0,2749ha, poł. w obrębie ewidencyjnym Rydzewo-Pieniążek gm. Radziłów, powiat grajewski, województwo podlaskie. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Radziłów działki położone są na obszarze dla któr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 140 zł

3,26 zł/m²

2 188 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Rydzewo-Pieniążek

Cena wywoławcza:

7 140 zł

3,26 zł/m²

2 188 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Zakrzewo

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Zakrzewo, 19-213 Radziłów, dla której Sąd Rejonowy w Grajewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wojska Polskiego 82, Grajewo, 19-200 Grajewo) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** zajmuje powierzchnię 4,3660ha. Zgodnie z ewidencją gruntów i budynków, na jej terenie znajdują się użytki gruntowe o następującej charakterystyce: PsIV – o pow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

196 760 zł

4,51 zł/m²

43 660 m²

Termin: 2026-03-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Zakrzewo

Cena wywoławcza:

196 760 zł

4,51 zł/m²

43 660 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Rydzewo-Pieniążek

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy, Rydzewo - Pieniążek, 19-213 Radziłów, dla której Sąd Rejonowy w Grajewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wojska Polskiego 82, Grajewo, 19-200 Grajewo) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
niezabudowane działki o numerach ewidencyjnych *** o pow. 0,2188ha oraz ***/*** o pow. 0,2749ha położone w miejscowości Rydzewo - Pieniążek, gm. Radziłów, powiat grajewski, województwo pod...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

18 127,50 zł

3,67 zł/m²

4 937 m²

Termin: 2026-01-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Rydzewo-Pieniążek

Cena wywoławcza:

18 127,50 zł

3,67 zł/m²

4 937 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Klimaszewnica

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, Klimaszewnica, Kieljany, 19-213 Radziłów, dla której Sąd Rejonowy w Grajewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Grajewie (adres: ul. Wojska Polskiego 82, Grajewo, 19-200 Grajewo) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Zabudowa siedliskowa zlokalizowana na działkach nr ***/***, ***/***, ***/*** stanowiących całość gospodarczą w skład, której wchodzi: budynek mieszkalny o pow. użytkowej 68...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

212 533 zł

54,89 zł/m²

3 872 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Klimaszewnica

Cena wywoławcza:

212 533 zł

54,89 zł/m²

3 872 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Zakrzewo

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Działka gruntu o numerze ewidencyjnym *** o pow. 1,8090ha, poł. w obrębie ewidencyjnym Zakrzewo, gmina Radziłów, powiat grajewski, woj. podlaskie. Zgodnie z ewidencją grun...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

91 717,50 zł

5,07 zł/m²

18 090 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Zakrzewo

Cena wywoławcza:

91 717,50 zł

5,07 zł/m²

18 090 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Zakrzewo

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z działki o numerze ewidencyjnym *** o pow. 1,6460ha, poł. w obrębie ewidencyjnym Zakrzewo gm. Radziłów, powiat grajewsk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

83 452,50 zł

5,07 zł/m²

16 460 m²

Termin: 2025-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Zakrzewo

Cena wywoławcza:

83 452,50 zł

5,07 zł/m²

16 460 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Łoje-Awissa

- nieruchomości położonej przy ***, Łoje - Awissa, 19-213 Radziłów, dla której Sąd Rejonowy w Grajewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wojska Polskiego 82, Grajewo, 19-200 Grajewo) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Pod względem obszarowym działka o nr ewidencyjnym *** zajmuje 1,0785 ha. Pod względem użytków występują Ł VI. Działka położona jest w kompleksie łąk ob. Łoje-Awissa. ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 592,50 zł

1,45 zł/m²

10 785 m²

Termin: 2024-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Łoje-Awissa

Cena wywoławcza:

15 592,50 zł

1,45 zł/m²

10 785 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Radziłów, Łoje - Awissa

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Łoje - Awissa, 19-213 Radziłów, dla której Sąd Rejonowy w Grajewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Wojska Polskiego 82, Grajewo, 19-200 Grajewo) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Pod względem obszarowym działka o nr ewidencyjnym *** zajmuje 1,0785ha. Pod względem użytków występują Ł VI. Działka położona jest w kompleksie łąk ob. Łoje-Awissa. Działka o regularnym kszt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 592,50 zł

1,45 zł/m²

10 785 m²

Termin: 2024-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Radziłów, Łoje - Awissa

Cena wywoławcza:

15 592,50 zł

1,45 zł/m²

10 785 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Radziłów, Łoje - Awissa

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Pod względem obszarowym działka o nr ewidencyjnym 94/2 zajmuje 0,6327ha. Pod względem użytków występują Ł VI. Działka położona jest wśród użytków zielonych Łoje-Awissa. Działka o regularnym ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 390 zł

1,64 zł/m²

6 327 m²

Termin: 2024-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Radziłów, Łoje - Awissa

Cena wywoławcza:

10 390 zł

1,64 zł/m²

6 327 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Zakrzewo

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Zakrzewo, 19-213 Radziłów, dla której Sąd Rejonowy w Grajewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Grajewie (adres: ul. ul. Mickiewicza 2, Grajewo, 19-200 Grajewo) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
I- Suma oszacowania całej nieruchomości wynosi 143 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 107 250,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysok...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

107 250 zł

4,00 zł/m²

25 744 m²

Termin: 2021-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Zakrzewo

Cena wywoławcza:

107 250 zł

4,00 zł/m²

25 744 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Rydzewo Szlacheckie

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Rydzewo Szlacheckie, 19-213 Radziłów, dla której Sąd Rejonowy w Grajewie IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Grajewie (adres: ul. ul. Mickiewicza 2, Grajewo, 19-200 Grajewo) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 364 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 273 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

273 000 zł

4,00 zł/m²

61 980 m²

Termin: 2021-12-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grajewski, gm. Radziłów, Rydzewo Szlacheckie

Cena wywoławcza:

273 000 zł

4,00 zł/m²

61 980 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości