Przetargi: grunty suwalski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

suwalski, gm. Raczki, Raczki

Syndyk masy upadłości *** - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zamieszkałej w Raczkach zaprasza chętnych do składania ofert na zakup z wolnej ręki nieruchomości tj.:

- udział wynoszący 3/32 przypadający upadłemu w prawie własności nieruchomości rolnej zabudowanej położonej w Raczkach przy ul. Nadrzecznej 13, składającej się z działek nr 404 i 418 o łącznej powierzchni 0,2703 ha, dla której Sąd Rejonowy w Suwałkach, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 695 zł

8,40 zł/m²

2 703 m²

Termin: 2024-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Raczki, Raczki

Cena wywoławcza:

22 695 zł

8,40 zł/m²

2 703 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Raczki, Stoki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat suwalski, gmina Raczki, obręb Stoki działki nr: 132/1 o pow. ewid. 0.3843, nr: 138/1 o pow. ewid. 0.1720. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5563 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,5371 ha; PsV/Ps - 0,0192 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SU1S/00013222/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 220 zł

2,74 zł/m²

5 563 m²

Termin: 2024-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Raczki, Stoki

Cena wywoławcza:

15 220 zł

2,74 zł/m²

5 563 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Słobódka

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH

Wójt Gminy Szypliszki ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Szypliszki, położonych na terenie gminy Szypliszki, w obrębie Słobódka, oznaczonych działkami:

*** nr 11/2 o pow. 0,6507 ha, w tym: RV-0,5858, RVI-0,0563 ha, N-0,0086 ha. KW ***. Cena wywoławcza 110 000 zł, wadium 11 000 zł.
*** nr 11/3 o pow. 0,6515 ha, w tym: RV-0,6157 ha, ŁV-0,0358 ha. KW ***. Cena wywoławcza 110 000 zł, wadium 11 00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

16,90 zł/m²

6 507 m²

Termin: 2024-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Słobódka

Cena wywoławcza:

110 000 zł

16,90 zł/m²

6 507 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Kaletnik

...odbędzie się w dniu 22 lutego 2024 roku o godz. 9:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1 w sali nr 146.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest:

- wpłacenie wadium w podanej wyżej wysokości na rachunek Urzędu Miejskiego w Suwałkach nr XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX215 Bank Pekao S.A. Oddział w Suwałkach do dnia 16 lutego 2024 roku. W tym dniu kwota wadium musi być uznana na rachunku Urzędu. Komisja przetargowa przed otwarciem przetargu stwierdzi wniesienie wadium p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 000 zł

9,57 zł/m²

5 434 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Suwałki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Kaletnik

Cena wywoławcza:

52 000 zł

9,57 zł/m²

5 434 m²

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Suwałki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Kaletnik

...odbędzie się w dniu 22 lutego 2024 roku o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1 w sali nr 146.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 000 zł

3,13 zł/m²

5 111 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Suwałki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Kaletnik

Cena wywoławcza:

16 000 zł

3,13 zł/m²

5 111 m²

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Suwałki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Słobódka

...odbędzie się w dniu 21.02.2024 r. w siedzibie Urzędu Gminy Szypliszki (ul. Suwalska 21, pok.10), o godz. 11:00.

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Szypliszki, opublikowane u sołtysa wsi Słobódka oraz na stronach: _www.szypliszki.biuletyn.net_. i _www.szypliszki.pl__._ Więcej inf.: Tel. (87) 565 90 59.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 000 zł

40,01 zł/m²

5 598 m²

Termin: 2024-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Słobódka

Cena wywoławcza:

224 000 zł

40,01 zł/m²

5 598 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Budzisko

...odbędzie się w dniu 30.01.2024 r. w siedzibie Urzędu Gminy Szypliszki (ul. Suwalska 21, pok.10), o godz. 11:00.

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Szypliszki, opublikowane u sołtysa wsi Budzisko oraz na stronach: _www.szypliszki.biuletyn.net_. i www.szypliszki.pl. Więcej inf.: Tel. (87) 565 90 59.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

6,78 zł/m²

32 454 m²

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Budzisko

Cena wywoławcza:

220 000 zł

6,78 zł/m²

32 454 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Szypliszki

...odbędzie się w dniu 17.01.2024 r. w siedzibie Urzędu Gminy Szypliszki (ul. Suwalska 21, pok.10), o godz. 11:00.

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Szypliszki, opublikowane u sołtysa wsi Kaletnik oraz na stronach: _www.szypliszki.biuletyn.net_. i _www.szypliszki.pl_. Więcej inf.: Tel. (87) 565 90 59.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

440 000 zł

25,79 zł/m²

17 060 m²

Termin: 2024-01-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Szypliszki

Cena wywoławcza:

440 000 zł

25,79 zł/m²

17 060 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-17

Cena wywoławcza:

110 000 zł

16,90 zł/m²

6 507 m²

Termin: 2023-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Słobódka

Cena wywoławcza:

110 000 zł

16,90 zł/m²

6 507 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Kaletnik

...odbędzie się w dniu 14 grudnia 2023 roku o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1 w sali nr 146.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest:

- wpłacenie wadium w podanej wyżej wysokości na rachunek Urzędu Miejskiego w Suwałkach nr XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX215 Bank Pekao S.A. Oddział w Suwałkach do dnia 11 grudnia 2023 roku. W tym dniu kwota wadium musi być uznana na rachunku Urzędu. Komisja przetargowa przed otwarciem przetargu stwierdzi wniesienie wadium...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

3,91 zł/m²

5 111 m²

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Suwałki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Kaletnik

Cena wywoławcza:

20 000 zł

3,91 zł/m²

5 111 m²

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Suwałki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Kaletnik

...odbędzie się w dniu 14 grudnia 2023 roku o godz. 9:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1 w sali nr 146.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest:

- wpłacenie wadium w podanej wyżej wysokości na rachunek Urzędu Miejskiego w Suwałkach nr 76 1240 5211 1111 0000 4929 8215 Bank Pekao S.A. Oddział w Suwałkach do dnia 11 grudnia 2023 roku. W tym dniu kwota wadium musi być uznana na rachunku Urzędu. Komisja przetargowa przed otwarciem przetargu stwierdzi wniesienie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

11,96 zł/m²

5 434 m²

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Suwałki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Kaletnik

Cena wywoławcza:

65 000 zł

11,96 zł/m²

5 434 m²

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Suwałki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Słobódka

...odbędzie się w dniu 14.12.2023 r. w siedzibie Urzędu Gminy Szypliszki (ul. Suwalska 21, pok.10), o godz. 11:00.

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Szypliszki, opublikowane u sołtysa wsi Słobódka oraz na stronach: _www.szypliszki.biuletyn.net_. i _www.szypliszki.pl_. Więcej inf.: Tel. (87) 565 90 59.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

820 000 zł

59,94 zł/m²

13 680 m²

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Słobódka

Cena wywoławcza:

820 000 zł

59,94 zł/m²

13 680 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Szypliszki

...odbędzie się w dniu 05.12.2023 r. w siedzibie Urzędu Gminy Szypliszki (ul. Suwalska 21, pok.10), o godz. 11:00.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

440 000 zł

25,79 zł/m²

17 060 m²

Termin: 2023-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Szypliszki, Szypliszki

Cena wywoławcza:

440 000 zł

25,79 zł/m²

17 060 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Szypliszki
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Filipów, Mieruniszki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat suwalski, gmina Filipów, obręb Mieruniszki działki nr: 353 o pow. ewid. 0.0563, nr: 358 o pow. ewid. 0.1038. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0678 ha, w tym w użytkach (Bz/Bz - 0,0678 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SU1S/00032219/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 329 zł

50,63 zł/m²

678 m²

Termin: 2023-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Filipów, Mieruniszki

Cena wywoławcza:

34 329 zł

50,63 zł/m²

678 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Filipów, Mieruniszki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat suwalski, gmina Filipów, obręb Mieruniszki działka nr: 329/3 o pow. ewid. 0.0255. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0255 ha, w tym w użytkach (RIVb/Br - 0,0255 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SU1S/00007242/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 047 zł

55,09 zł/m²

255 m²

Termin: 2023-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suwalski, gm. Filipów, Mieruniszki

Cena wywoławcza:

14 047 zł

55,09 zł/m²

255 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości