Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

pszczyński, gm. Pawłowice, Golasowice

Lokal mieszkalny nr 3 w miejscowości Golasowice przy ul. Reja 5 o pow. 77,90 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym - piwnica i udziałem 7790/62140 w działce nr 4/9.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 600 zł

41,17 zł/m²

4 921 m²

Termin: 2025-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pszczyński, gm. Pawłowice, Golasowice

Cena wywoławcza:

202 600 zł

41,17 zł/m²

4 921 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ogrodzieniec, Elizy Orzeszkowej

...odbędzie się dnia 2 grudnia 2025 r. o godzinie 11:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Ogrodzieńcu w Sali narad (na II piętrze).

4. Wysokość wadium: 214.400,00 zł (słownie: dwieście czternaście tysięcy czterysta złotych 00/100) w formie pieniężnej, wpływ najpóźniej w dniu 26 listopada 2025 r. przelewem na rachunek bankowy Gminy Ogrodzieniec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna konto nr 85 1020 2498 0000 8102 0436 5300. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 072 000 zł

76,56 zł/m²

14 003 m²

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ogrodzieniec
Przetarg na działkę

Ogrodzieniec, Elizy Orzeszkowej

Cena wywoławcza:

1 072 000 zł

76,56 zł/m²

14 003 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ogrodzieniec
Przetarg na działkę

Ogrodzieniec, Elizy Orzeszkowej

...odbędzie się dnia 2 grudnia 2025 r. o godzinie 10:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Ogrodzieńcu w Sali narad (na II piętrze).
*** Wysokość wadium: 186.000,00 zł (słownie: sto osiemdziesiąt sześć tysięcy złotych 00/100) w formie pieniężnej, wpływ najpóźniej w dniu 26 listopada 2025 r. przelewem na rachunek bankowy Gminy Ogrodzieniec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna konto nr 85 1020 2498 0000 8102 0436 5300. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnyc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

930 000 zł

70,26 zł/m²

13 236 m²

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ogrodzieniec
Przetarg na działkę

Ogrodzieniec, Elizy Orzeszkowej

Cena wywoławcza:

930 000 zł

70,26 zł/m²

13 236 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ogrodzieniec
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Dębowiec

Tereny produkcji rolnej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

266 720 zł

448 zł/m²

595 m²

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Dębowiec

Cena wywoławcza:

266 720 zł

448 zł/m²

595 m²

Tereny produkcji rolnej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Racibórz, Katarzyny

...odbędzie się 2 grudnia 2025 r. o godzinie 11.00, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz
przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
9. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
9.1. Osoba przystępująca do przetargu winna wpłacić wadium w pieniądzu, w kwocie 12 000 zł, na konto bankowe
Nr 97 1050 1070 1000 0004 0003 3544 ING Bank Śląski S.A., z zastrzeżeniem, iż wpłata winna być uznana na
rachunku gminy najpóźniej w dniu 25 listopada 2025 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

190 zł/m²

630 m²

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na działkę

Racibórz, Katarzyny

Cena wywoławcza:

120 000 zł

190 zł/m²

630 m²

przy ul. Króla Stefana Batorego 6.
9. Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium:
rachunku gminy najpóźniej w dniu 25 listopada 2025 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

Syndyk masy upadłości***(Sygn. akt: KA1K/GUp/25/2024) ogłasza przetarg na sprzedaż Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej w Czeladzi przy ul. Kościuszki, księga wieczysta nr *** po cenie nie niższej niż 343.680,00 zł

Oferty należy składać na piśmie w Biurze Syndyka ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Przetarg – ***– Czeladź Kościuszki” w terminie od 18.11.2025 r. do dnia 02.12.2025 r., do godz. 12:00.

Rozpoznanie ofert nastąpi w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

343 680 zł

171 zł/m²

2 008 m²

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

Cena wywoławcza:

343 680 zł

171 zł/m²

2 008 m²

Rozpoznanie ofert nastąpi w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Kłobuck

OGŁOSZENIE

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawo własności nieruchomości, składającej się z

niezabudowanych działek ewidencyjnych nr ***, położonych w obrębie Kłobuck, Gmina Kłobuck, Powiat Częstochowski, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr ***, za cenę nie niższą niż 48.500,00 zł.

WARUNKI SPRZEDAŻY:

Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest:

1. złożenie lub przesłanie pi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 500 zł

14,99 zł/m²

3 235 m²

Termin: 2025-12-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Kłobuck

Cena wywoławcza:

48 500 zł

14,99 zł/m²

3 235 m²

OGŁOSZENIE

WARUNKI SPRZEDAŻY:

Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest:

1. złożenie lub przesłanie pi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Zabrze

Działka nr 837/79 o powierzchni 14322 m2 zapisana w księdze wieczystej nr GL1Z/00019562/6. Działka częściowo porośnięta zielenią nieurządzoną, drzewami i krzewami. Najbliższe otoczenie stanowią zakłady produkcyjne, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Odległość do centrum miasta ok 6 km.

Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 440 000 zł

101 zł/m²

14 322 m²

Termin: 2025-12-01

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Zabrze

Cena wywoławcza:

1 440 000 zł

101 zł/m²

14 322 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-01

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza

OPIS OFERTY

OGŁOSZENIE

Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej*** ogłasza pierwszy konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaoferowanej cenie, nie niższej niż cena oszacowania.

Przedmiotem sprzedaży jest:
1. Prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***/1 o powierzchni 10 878 m2, położonej w Dąbrowie Górniczej. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest księgą wieczystą nr ***. Szczegółowy oper...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

254 200 zł

23,37 zł/m²

10 878 m²

Termin: 2025-12-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza

Cena wywoławcza:

254 200 zł

23,37 zł/m²

10 878 m²

OPIS OFERTY

OGŁOSZENIE

Przedmiotem sprzedaży jest:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Lędziny, Lędzińska

...odbędzie się

w dniu 28 listopada 2025 r. o godz. 10.00

w sali 013 Urzędu Miasta Lędziny przy ul. Lędzińskiej 55

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w terminie do dnia 24 listopada 2025 r. Szczegółowych informacji dotyczących przetargu udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Lędziny, 43-143 Lędziny, ul. Lędzińska 55 (I piętro, pok. 101, tel. 32/ 216-65-11 do 13 wew. 155, 128 w godzinach pracy Urzędu). Ogłoszenie o przetargu zostało wywi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

677 760 zł

160 zł/m²

4 236 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lędziny
Przetarg na działkę

Lędziny, Lędzińska

Cena wywoławcza:

677 760 zł

160 zł/m²

4 236 m²

...odbędzie się

w dniu 28 listopada 2025 r. o godz. 10.00

w sali 013 Urzędu Miasta Lędziny przy ul. Lędzińskiej 55

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lędziny
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki, Drozdów

...odbędzie się w dniu 28 listopada 2025 r. o godzinie podanej w powyższej tabeli w sali nr
25 (II piętro) Urzędu Gminy Bobrowniki w Bobrownikach ul. Gminna 8.
Warunki uczestnictwa w przetargu:
1. Warunkiem uczestnictwa w danym przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (zł),
obligacjach Skarbu Państwa lub papierach wartościowych dopuszczonych do obrotu publicznego,
na konto Urzędu Gminy Bobrowniki: 45 8438 0001 0000 0143 2016 0004 w wysokości wskazanej
w powyższej tabeli, do dnia 21 listopad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

148 zł/m²

1 895 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowniki, pow. będziński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki, Drozdów

Cena wywoławcza:

280 000 zł

148 zł/m²

1 895 m²

Warunki uczestnictwa w przetargu:
w powyższej tabeli, do dnia 21 listopad...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowniki, pow. będziński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

Imielin

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.40-026 Katowice ul. Wojewódzka 19

zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numeremXXXXX533, posiadające NIP 634 012 87 88, REGONXXXXX695, wysokość kapitału zakładowego: XXXXX100 zł, wpłacono w całości, tel.: 32 6038 861, fax: 32 6038 605, Adres www ukryty

zaprasza do składania pisemnych ofert

w postępowaniu pro...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

295 zł/m²

914 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
Przetarg na działkę

Imielin

Cena wywoławcza:

270 000 zł

295 zł/m²

914 m²

zaprasza do składania pisemnych ofert

w postępowaniu pro...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.

Cena wywoławcza:

1 110 000 zł

283 zł/m²

3 928 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
Przetarg na działkę

Imielin, Nowozachęty

Cena wywoławcza:

1 110 000 zł

283 zł/m²

3 928 m²

zaprasza do składania pisemnych ofert

w postępowaniu pro...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
Przetarg na działkę

Mysłowice

Nieruchomość gruntowa obejmuje 9 działek o łącznej powierzchni 53 769 m2, które usytuowane są w rejonie ulicy Karola Miarki, obręb Mysłowice.Nieruchomość gruntowa położona w rejonie ulicy Karola Miarki, obręb Mysłowice. Nieruchomość ma kształt nieregularny, jest niezabudowana, stanowiąca teren poprodukcyjny. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny usługowe, handlowe, w niewielkiej odległości znajdują się tereny mieszkaniowe jednorodzinne i wielorodzinne, obiekty oświatowe, obiekty uży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 900 000 zł

91,13 zł/m²

53 769 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Mysłowice

Cena wywoławcza:

4 900 000 zł

91,13 zł/m²

53 769 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

tarnogórski, gm. Ożarowice, Ożarowice

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt GL1G/GUp-s/144/2022, oferuje do sprzedaży, w drodze pisemnego przetargu, nieruchomość gruntową w postaci działki gruntu o nr ewid. ***/1 o powierzchni 0,4300 ha, położoną w Ożarowicach, powiat tarnogórski, przy ulicy Kościuszki, posiadającą urządzoną księgę wieczystą KW Nr *** prowadzona przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach V Wydział Ksiąg Wieczystych – cena wywoławcza wynosi 263.250,00 zł (dwieście ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

263 250 zł

61,22 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tarnogórski, gm. Ożarowice, Ożarowice

Cena wywoławcza:

263 250 zł

61,22 zł/m²

4 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości