Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Czeladź

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej
nieruchomości stanowiącej własność Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą własność Gminy
Czeladź, oznaczoną numerami działek: 1113 obręb Czeladź (poprzedni numer 31/1 arkusz mapy 57), o
powierzchni 0,0138 ha, oraz 1115 obręb Czeladź (poprzedni numer 32/1 arkusz mapy 57), o powierzchni
0,2109 ha, położoną przy ulicy Dalekiej w Czeladzi, zapisaną w księdz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

134 zł/m²

2 247 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź

Cena wywoławcza:

300 000 zł

134 zł/m²

2 247 m²

nieruchomości stanowiącej własność Gminy Czeladź
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Kamienica Polska, Zawada

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym***siedzibą w Wieszowej, ogłasza nieograniczony pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości, tj.:

*** nieruchomości położonej w Zawadzie, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer *** – za cenę nie niższą niż 100 % wartości oszacowania nieruchomości, czyli za kwotę nie niższą niż 27.041,00 zł;

I. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

**...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 041 zł

1,63 zł/m²

16 600 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Kamienica Polska, Zawada

Cena wywoławcza:

27 041 zł

1,63 zł/m²

16 600 m²

I. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

**...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Wielowieś, Radonia

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym*** z siedzibą w Wieszowej, ogłasza nieograniczony pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy upadłości, tj.:

*** nieruchomości położonej w Radoni, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach, VIII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer *** – za cenę nie niższą niż 100 % wartości oszacowania nieruchomości, czyli za kwotę nie niższą niż 55.341,00 zł,
*** nieruchomości położonej w Kieleczce, dla której ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 228 zł

2,60 zł/m²

46 577 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Wielowieś, Radonia

Cena wywoławcza:

121 228 zł

2,60 zł/m²

46 577 m²

*** nieruchomości położonej w Kieleczce, dla której ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Zawiercie

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 zł

9,82 zł/m²

560 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Cena wywoławcza:

5 500 zł

9,82 zł/m²

560 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Włodowice, Włodowice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

122 600 zł

43,02 zł/m²

2 850 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Włodowice, Włodowice

Cena wywoławcza:

122 600 zł

43,02 zł/m²

2 850 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Starzyny

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 600 zł

4,53 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Starzyny

Cena wywoławcza:

13 600 zł

4,53 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Wólka Starzyńska

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 150 zł

42,86 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Wólka Starzyńska

Cena wywoławcza:

47 150 zł

42,86 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Przyłęk

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 850 zł

40,71 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Przyłęk

Cena wywoławcza:

48 850 zł

40,71 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 zł

11,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Cena wywoławcza:

5 500 zł

11,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skoczów

Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży położona jest w Skoczowie, przy ul. Góreckiej 31, kod pocztowy: 43-430, obręb 0002 Skoczów,
Nieruchomość składa się z dwóch działek o nr 952/2 o powierzchni 259m2 i 952/3 o powierzchni 17m2, co daje łącznie 276m2
Działki stanowią własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym spółki TAURON i są wpisane do KW nr BB1C/00015733/3 prowadzonej w V Wydziale Ksiąg Wieczystych w Sądzie Rejonowym w Cieszynie.
Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie terenów p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 900 zł

108 zł/m²

276 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

Skoczów

Cena wywoławcza:

29 900 zł

108 zł/m²

276 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie terenów p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Tauron
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Kamienica Polska, Kamienica Polska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

nieruchomość gruntowa

***Adres nieruchomości***
42-260 Kamienica Polska, poczta Kamienica Polska

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych

***Cena wywołania***
372 450,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
3 725,00 zł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

372 450 zł

14,47 zł/m²

25 748 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Kamienica Polska, Kamienica Polska

Cena wywoławcza:

372 450 zł

14,47 zł/m²

25 748 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

nieruchomość gruntowa

***Adres nieruchomości***
42-260 Kamienica Polska, poczta Kamienica Polska

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
372 450,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
3 725,00 zł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Zabrze, Gierałtowicka

...odbędzie się 14 maja 2026 r. o godzinie 930 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.

Wadium:

Wadium w wysokości 124.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto depozytowe Miasta Zabrze w Banku Polska Kasa Opieki S.A. (Pekao) nr 98 1240 1037 1111 0011 6230 4814 do dnia 7 maja 2026 r. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej konto.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

620 000 zł

325 zł/m²

1 910 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Gierałtowicka

Cena wywoławcza:

620 000 zł

325 zł/m²

1 910 m²

w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.

Wadium:

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Rybnik, Mariana Rejewskiego

...rozpocznie się w dniu 14 maja 2026 r. o godzinie 10:30 w sali nr 210, II piętro budynku Urzędu Miasta Rybnika, ul. Bolesława Chrobrego 2.

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone w siedzibie Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Bolesława Chrobrego 2 (parter, tablica Wydziału Mienia), a także zamieszczone na stronie internetowej www.rybnik.eu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rybnika pod linkiem https://bip.um.rybnik.eu (zakładka Komunikaty i ogłoszenia/ Przetargi na nieruchom...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

97,43 zł/m²

1 129 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na działkę

Rybnik, Mariana Rejewskiego

Cena wywoławcza:

110 000 zł

97,43 zł/m²

1 129 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na działkę

Rybnik

...rozpocznie się w dniu 14 maja 2026 r. o godzinie 9:00 w sali nr 210, II piętro budynku Urzędu Miasta Rybnika, ul. Bolesława Chrobrego 2.

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone w siedzibie Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Bolesława Chrobrego 2 (parter, tablica Wydziału Mienia), a także zamieszczone na stronie internetowej www.rybnik.eu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rybnika pod linkiem https://bip.um.rybnik.eu (zakładka Komunikaty i ogłoszenia/ Przetargi na nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 500 zł

80,70 zł/m²

1 456 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na działkę

Rybnik

Cena wywoławcza:

117 500 zł

80,70 zł/m²

1 456 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na działkę

Gliwice, J. Śliwki

...rozpocznie się 14 maja 2026 r. o godz. 12.00 w siedzibie Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Gliwicach przy ul. Jasnej 31A, sala nr 105.

Wadium
Wadium w wysokości 53 200,00 zł należy wnieść w formie pieniężnej na konto bankowe Urzędu Miejskiego w Gliwicach – Millennium Bank, nr 79 1160 2202 0000 0005 0904 4033, z tytułem wpłaty: _„Przetarg dz. nr 828, 829, obręb Kłodnica, imię, nazwisko oraz PESEL osoby/osób lub nazwa oraz NIP firmy, na rzecz której nieruchomość będzie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

532 000 zł

455 zł/m²

1 170 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na działkę

Gliwice, J. Śliwki

Cena wywoławcza:

532 000 zł

455 zł/m²

1 170 m²

Wadium
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości