Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Lubliniec

Nieruchomość zlokalizowana jest w Lublińcu, u zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Sobieskiego, około 1,4 km od Rynku. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, park miejski oraz Jednostka Wojskowa Komandosów.

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Nieruchomość to niezabudowany grunt o powierzchni 0,0136 ha. Działka ma kształt wieloboku i jest częściowo porośnięta roślinnością urządzoną. Przez nieruchomość − wzdłuż jej północnej granicy − przebiega chodnik z płyt betonowych, który w przes...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 500 zł

232 zł/m²

136 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Lubliniec

Cena wywoławcza:

31 500 zł

232 zł/m²

136 m²

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
PKP
Licytacja komornicza działki

Bytom, Rozbark, Mickiewicza

...odbędzie się

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

prawa użytkowania wieczystego gruntu i budynku stanowiącego odrębną nieruchomość:

Działka gruntu w granicach geodezyjnych, położona na terenie z lekkim spadkiem, wyposażona w sieć elektryczną, kanalizacyjną i wodną; w drodze publicznej są dostępne sieci: energetyczna, wodna, kanalizacji deszczowej. Nieruchomość w kształcie prostokąta, krótszym bokiem stykająca się z działką drogową, posiada dostęp do drogi publicznej ul. Mickiewicza. Nierucho...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

435 000 zł

149 zł/m²

2 914 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Rozbark, Mickiewicza

Cena wywoławcza:

435 000 zł

149 zł/m²

2 914 m²

...odbędzie się

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

cieszyński, gm. Hażlach, Zamarski, Kamienna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Kamienna dz.***/***, Zamarski, 43-419 Hażlach, dla której SĄD REJONOWY CIESZYN V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Garncarska 8, CIESZYN, 43-400 Cieszyn) prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1C/***/3.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi działkę nr ***/*** i jest położona w miejscowości Zamarski przy skrzyżowaniu ul. Żniwnej z ul. Kamienną, w południowej części gminy Hażlach, prz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

167 512,50 zł

19,51 zł/m²

8 584 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

cieszyński, gm. Hażlach, Zamarski, Kamienna

Cena wywoławcza:

167 512,50 zł

19,51 zł/m²

8 584 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

cieszyński, gm. Skoczów, Ochaby Małe, Kępa

- nieruchomości położonej przy Kępa dz.***/***, Ochaby Małe, 43-430 Skoczów, dla której SĄD REJONOWY CIESZYN V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Garncarska ***/Garncarska, Cieszyn, 43-400 CIESZYN) prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1C/***/5.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w miejscowości Ochaby Małe, w północnej części gminy Skoczów. Obejmuje jedną działkę gruntową, niezabudowaną, o wąskim i podłużnym ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

22 050 zł

9,81 zł/m²

2 248 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

cieszyński, gm. Skoczów, Ochaby Małe, Kępa

Cena wywoławcza:

22 050 zł

9,81 zł/m²

2 248 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Czeladź, Przełajska

BK-GN.6840.56.2025

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Działając na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Czeladź

1. Do sprzedaży przeznacza się niezabudowane nieruchomości gruntowe stanowiące własność Gminy Czeladź, położone w Czeladzi w pobliżu ulicy Przełajskiej oznaczone numerem działki 10647 obręb Czeladź (dawny numer 85/11 arkusz mapy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

207 zł/m²

1 062 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź, Przełajska

Cena wywoławcza:

220 000 zł

207 zł/m²

1 062 m²

BK-GN.6840.56.2025

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Łodygowice, Zarzecze

...druga licytacja ułamkowej części nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy ***, Zarzecze, 34-326 Łodygowice, dla której Sąd Rejonowy w Żywcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1Z/***/6.

Opis nieruchomości:
Działka nr ewid. ***/*** o powierzchni 0,0282 ha to nieruchomość gruntowa niezabudowana o przeznaczeniu pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług turystycznych. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi o nawierzchni asfalt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

625 zł

2,22 zł/m²

282 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Łodygowice, Zarzecze

Cena wywoławcza:

625 zł

2,22 zł/m²

282 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Rudziniec, Rudno

Tereny pól uprawnych. Tereny zieleni niskiej i wysokiej. Obszar aktywności rolniczej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 500 zł

4,56 zł/m²

8 013 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Rudziniec, Rudno

Cena wywoławcza:

36 500 zł

4,56 zł/m²

8 013 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Rudziniec, Rudno

Tereny zieleni niskiej i wysokiej. Obszar aktywności rolniczej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 000 zł

5,33 zł/m²

5 813 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Rudziniec, Rudno

Cena wywoławcza:

31 000 zł

5,33 zł/m²

5 813 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Toszek, Ciochowice

Tereny użytków rolnych.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 zł

4,90 zł/m²

919 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gliwicki, gm. Toszek, Ciochowice

Cena wywoławcza:

4 500 zł

4,90 zł/m²

919 m²

Tereny użytków rolnych.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Dąbrowa Górnicza, Składowa

...druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Składowa ***, 41-303 Dąbrowa Górnicza, dla której Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Graniczna 23, Dąbrowa Górnicza, 41-300 Dąbrowa Górnicza) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1D/***/2.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość inwestycyjna, niezabudowana. O pow. 7,5031Ha. Wzdłuż ulicy Składowej przebiega napowietrzna sie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 763 015 zł

36,82 zł/m²

75 031 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Dąbrowa Górnicza, Składowa

Cena wywoławcza:

2 763 015 zł

36,82 zł/m²

75 031 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Rydułtowy, Gajowa

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Gajowa b/n (w pobliżu nr 51), 44-280 Rydułtowy, dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Wodzisław Śląski, 44-300 Wodzisław Śląski) prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1W/***/9.

Opis nieruchomości:
niezabudowana działka gruntu numer ***/*** o powierzchni 2 936 m2 (0,2936 ha), z przeznaczeniem pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną

W ciągu dwó...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

261 067,50 zł

88,92 zł/m²

2 936 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Rydułtowy, Gajowa

Cena wywoławcza:

261 067,50 zł

88,92 zł/m²

2 936 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:

W ciągu dwó...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gliwicki, gm. Wielowieś, Wielowieś, Czarkowska

- nieruchomości położonej przy Czarkowska ., 44-187 Wielowieś, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach Wydział VIII Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Siemińskiego 10a, Gliwice, 44-100 Gliwice) prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1G/***/7.

Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości położonej w Wielowsi przy ul. Czarkowskiej składającej się z działki nr ***/*** o łącznej powierzchni 10249 m2 dla której Sąd Rejonowy w Gl...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

37 818,75 zł

3,69 zł/m²

10 249 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gliwicki, gm. Wielowieś, Wielowieś, Czarkowska

Cena wywoławcza:

37 818,75 zł

3,69 zł/m²

10 249 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Żory, Reja

...odbędzie się w dniu 5.11.2025 roku o godz. 1000 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 31.10.2025 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

183 zł/m²

164 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Reja

Cena wywoławcza:

30 000 zł

183 zł/m²

164 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, BOGUSZOWICKA

...odbędzie się w dniu 5.11.2025 roku o godz. 1030 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 zł

38,46 zł/m²

65 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, BOGUSZOWICKA

Cena wywoławcza:

2 500 zł

38,46 zł/m²

65 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Okrężna

...odbędzie się w dniu 5.11.2025 roku o godz. 1100 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

300 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Okrężna

Cena wywoławcza:

300 000 zł

300 zł/m²

1 000 m²

...
Szczegóły przetargu