Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Rajcza, Rajcza

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, 34-370 Rajcza, dla której SĄD REJONOWY ŻYWIEC V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Kościuszki 39, Żywcu, 34-300 Żywiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1Z/***/8.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa: niezabudowana składająca się z działek ***/4, ***, ***/2 i ***/2 o łącznej powierzchni 0,1210 ha położone w Rajczy, posiada założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 050 zł

7,48 zł/m²

1 210 m²

Termin: 2025-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Rajcza, Rajcza

Cena wywoławcza:

9 050 zł

7,48 zł/m²

1 210 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Lędziny, Oficerska

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w Lędzinach przy ul. Oficerskiej, dz. ew. nr ***/82

I. Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w Lędzinach przy ul. Oficerskiej, dz. ew. nr ***/82, pow. 1500 m2, KW nr ***.

II. Cena wywoławcza przedmiotu przetargu wynosi 90% ceny oszacowania, tj. 324.000,00 zł + VAT (o ile należny).

III. Warunkiem ucze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

324 000 zł

216 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Lędziny, Oficerska

Cena wywoławcza:

324 000 zł

216 zł/m²

1 500 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

III. Warunkiem ucze...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.09.2025r. o godz. 11:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

219 zł/m²

895 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

196 000 zł

219 zł/m²

895 m²

https://lain3-srk.coig.biz/....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.09.2025r. o godz. 09:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 04.09.2025r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Bytomiu przy ul. Łużycka 7 (tel.(32) 396 66 00 wew. 2 nast. 1)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

328 000 zł

266 zł/m²

1 234 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

328 000 zł

266 zł/m²

1 234 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.09.2025r. o godz. 08:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

371 000 zł

261 zł/m²

1 420 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

371 000 zł

261 zł/m²

1 420 m²

https://lain3-srk.coig.biz/....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.09.2025r. o godz. 11:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

176 000 zł

226 zł/m²

780 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

176 000 zł

226 zł/m²

780 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Żory, Garbocza

...odbędzie się w dniu 08.09.2025 roku o godz. 1030 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 02.09.2025 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

370 000 zł

341 zł/m²

1 084 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Garbocza

Cena wywoławcza:

370 000 zł

341 zł/m²

1 084 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Wygoda

...odbędzie się w dniu 08.09.2025 roku o godz. 1100 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 03.09.2025 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

236 zł/m²

424 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Wygoda

Cena wywoławcza:

100 000 zł

236 zł/m²

424 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory

...odbędzie się w dniu 08.09.2025 roku o godz. 10 30 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory
Nr 79XXXXX996XXXXX777 w terminie do 02.09.2025 r.

W treści przelewu należy podać numer działki oraz imię i nazwisko oferenta/ów lub nazwę firmy przystępujących do przetargu.

Wadium zos...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

370 000 zł

341 zł/m²

1 084 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory

Cena wywoławcza:

370 000 zł

341 zł/m²

1 084 m²

Nr 79XXXXX996XXXXX777 w terminie do 02.09.2025 r.

Wadium zos...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Chorzów, Stacyjna

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Syndyk Masy Upadłości spółki pod firmą

***

zaprasza do składania ofert kupna prawa użytkowania wieczystego kompleksu nieruchomości położonych w Chorzowie w rejonie ulic Stacyjnej i Legnickiej o łącznej powierzchni 24,5801 ha, dla których księgi wieczyste prowadzi Sąd Rejonowy w Chorzowie, za cenę nie niższą niż 16.500.000 złotych (szesnaście milionów pięćset tysięcy złotych), powiększoną o wartość należnego podatku od ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 000 zł

67,13 zł/m²

245 801 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Chorzów, Stacyjna

Cena wywoławcza:

16 500 000 zł

67,13 zł/m²

245 801 m²

Syndyk Masy Upadłości spółki pod firmą

***

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Czeladź, Gdańska

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Działając na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Czeladź

1. Do sprzedaży przeznacza się niezabudowaną nieruchomość gruntową, położoną w Czeladzi przy ulicy Gdańskiej oznaczoną numerem działki 8856 obręb Czeladź (dawny numer 127/2 arkusz mapy 25) o powierzchni 0,6258 ha, zapisaną w księdze wieczystej numer...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

272 zł/m²

6 258 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź, Gdańska

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

272 zł/m²

6 258 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Licytacja komornicza działki

Żory, Szybowa

...pierwsza licytacja UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO NIERUCHOMOŚCI, POŁOŻONEJ PRZY SZYBOWA ***, 44-240 ŻORY, DLA KTÓREJ NIERUCHOMOŚĆ PROWADZI KSIĘGĘ WIECZYSTĄ O NUMERZE GL1X/***/6.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
LICYTACJA DOTYCZY UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO POŁOŻONEGO W ŻORACH, DLA KTÓREGO SĄD REJONOWY WYDZIAŁ V KSIĄG WIECZYSTYCH W ŻORACH PROWADZI KSIĘGĘ WIECZYSTĄ O NUMERZE GL1X/***/6 (DZIAŁKA NR ***/***, POWIERZCHNIA 5893 MKW). PODANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ PODATEK VAT. DOKUMENTY UPOWAŻNIAJĄCE LICYTANTA DO NABYCIA NIER...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

258 853,50 zł

43,93 zł/m²

5 893 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Żory, Szybowa

Cena wywoławcza:

258 853,50 zł

43,93 zł/m²

5 893 m²

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Żory, Szybowa

...pierwsza licytacja UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCEJ DO DŁUŻNIKA, POŁOŻONEJ PRZY SZYBOWA ***, 44-240 ŻORY, DLA KTÓREJ NIERUCHOMOŚĆ PROWADZI KSIĘGĘ WIECZYSTĄ O NUMERZE GL1X/***/9.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
LICYTACJA DOTYCZY UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO POŁOŻONEGO W ŻORACH, DLA KTÓREGO SĄD REJONOWY WYDZIAŁ V KSIĄG WIECZYSTYCH W ŻORACH PROWADZI KSIĘGĘ WIECZYSTĄ O NUMERZE GL1X/***/9 (DZIAŁKA NR ***/150, POW. 36 MKW). PODANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ PODATEK VAT. DOKUMENTY UPOWAŻNIAJĄCE LICYTANTA DO ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 568,25 zł

43,56 zł/m²

36 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Żory, Szybowa

Cena wywoławcza:

1 568,25 zł

43,56 zł/m²

36 m²

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

...odbędzie się w dniu 05.09.2025 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

4. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi: 38.000,00 zł (słownie: trzydzieści osiem tysięcy złotych).Wadium należy wpłacić do dnia 01.09.2025 r. przelewemna rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu BANK PKO BP nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 (w dniu 01.09.2025 r. środki finansowe musz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

381 000 zł

137 zł/m²

2 784 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

Cena wywoławcza:

381 000 zł

137 zł/m²

2 784 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Licytacja komornicza działki

Orzesze, Katowicka

...druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Katowicka ***, 43-180 Orzesze, dla której Sąd Rejonowy w Mikołowie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wyszyńskiego 4, Mikołów, 43-190 Mikołów) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1M/***/4.

Opis nieruchomości:

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona numerem działki ***/22, o powierzchni 0,0650 ha. Kształt działki...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

59 500 zł

91,54 zł/m²

650 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Orzesze, Katowicka

Cena wywoławcza:

59 500 zł

91,54 zł/m²

650 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości