Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Mysłowice, Mickiewicza

...pierwsza licytacja :

prawa własności nieruchomości położonej pod adresem: 41-400 Mysłowice, ul. Mickiewicza ***, oznaczonej nr działki: ***/***, dla której Sąd Rejonowy w Mysłowicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1L/***/***, w sprawie gdzie dłużnikiem jest: p. *** ***

opis nieruchomości:
działka gruntu w kształcie zbliżonym do prostokąta, pomiędzy zabudowaną działką nr ***/***, a niezabudowaną nr ***/***, o powierzchni 0,0060 ha. Stanowi formę podwórza - ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 317,50 zł

88,63 zł/m²

60 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Mysłowice, Mickiewicza

Cena wywoławcza:

5 317,50 zł

88,63 zł/m²

60 m²

...pierwsza licytacja :

opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej niskiej intensywności, tereny dróg publicznych klasy dojazdowej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 000 zł

95,79 zł/m²

1 117 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

107 000 zł

95,79 zł/m²

1 117 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żywiecki, gm. Jeleśnia, Mutne

Tereny użytków rolnych.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 000 zł

24,53 zł/m²

3 913 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żywiecki, gm. Jeleśnia, Mutne

Cena wywoławcza:

96 000 zł

24,53 zł/m²

3 913 m²

Tereny użytków rolnych.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chorzów, Henryka Wieniawskiego

OGŁOSZENIE

O PRZETARGU PISEMNYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

*** Sprzedawca: BIPROMET S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Granicznej 29, 40-956 Katowice, KRS 0000135615, NIP 634-019-75-13
*** Prowadzący przetarg: BIPROMET S.A. – Komisja Przetargowa, ul. Graniczna 29, 40-956 Katowice, pokój nr 140.

*** Przedmiot sprzedaży:

*** Nieruchomość zabudowana, na którą składa się prawo użytkowania wieczystego, położona w Chorzowie, obręb 0002, przy ul. Henryka Wieniawskiego 18, działki ewidencyjne nr 4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 504 000 zł

571 zł/m²

2 634 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Bipromet S.A.
Przetarg na działkę

Chorzów, Henryka Wieniawskiego

Cena wywoławcza:

1 504 000 zł

571 zł/m²

2 634 m²

OGŁOSZENIE

O PRZETARGU PISEMNYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

*** Przedmiot sprzedaży:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Bipromet S.A.
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Średnia

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 4 września 2025 roku w Urzędzie
Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione
przetargi na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza:
o godzinie 10:00 pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
niezabudowanej położonej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Średniej, oznaczonej numerem
geodezyjnym 9421 o powierzchni 973 m2
(obręb Dąbrowa Górnicza II). Księga wieczy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

422 010 zł

434 zł/m²

973 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Średnia

Cena wywoławcza:

422 010 zł

434 zł/m²

973 m²

geodezyjnym 9421 o powierzchni 973 m2
(obręb Dąbrowa Górnicza II). Księga wieczy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Letnia

o godzinie 10:30 trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
niezabudowanej, położonej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Letniej oznaczonej numerem
geodezyjnym 133 o powierzchni 1046 m2
(obręb Dąbrowa Górnicza I) wraz z udziałem
w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

484 660 zł

463 zł/m²

1 046 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Letnia

Cena wywoławcza:

484 660 zł

463 zł/m²

1 046 m²

geodezyjnym 133 o powierzchni 1046 m2
(obręb Dąbrowa Górnicza I) wraz z udziałem
w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Przetarg na działkę

Siewierz, Długa

...odbędzie się niżej wymieniony
przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dąbrowa Górnicza:
o godzinie 12:00 trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
niezabudowanej położonej w Siewierzu przy ulicy Długiej, oznaczonej numerem
geodezyjnym 6763/1 (karta mapy 35, obręb Siewierz) o powierzchni 1564 m2. Księga wieczysta prowadzona jest tylko dla przedmiotowej działki (identyfikator
240107_4.0001.6763/1). Sposób korzystania: Bp zurbanizowane tereny niezabudo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

181 410 zł

116 zł/m²

1 564 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Przetarg na działkę

Siewierz, Długa

Cena wywoławcza:

181 410 zł

116 zł/m²

1 564 m²

...odbędzie się niżej wymieniony
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Wąsosz

...odbędzie się w dniu 4 września 2025 roku w budynku Urzędu Miasta i Gminy
Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, parter, o godz. 10.00....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

30,00 zł/m²

400 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Wąsosz

Cena wywoławcza:

12 000 zł

30,00 zł/m²

400 m²

Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, parter, o godz. 10.00....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Okołowice

Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, parter, o godz. 11.00.
Warunek uczestnictwa w przetargu: wpłata wadium na rachunek Urzędu Miasta i
Gminy Koniecpol prowadzony przez BS Włoszczowa oddział Koniecpol nr rachunku: 62
8276 0003 2000 0000 0635 0014 w wysokości 6 000,00 zł (słownie: sześć tysięcy
złotych) w terminie do 1 września 2025 roku. Za dochowanie terminu uważa się wpływ
środków na rachunek Gminy Koniecpol (uznanie rachu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

27,27 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Okołowice

Cena wywoławcza:

30 000 zł

27,27 zł/m²

1 100 m²

Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, parter, o godz. 11.00.
środków na rachunek Gminy Koniecpol (uznanie rachu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

Zawiercie, Skowronków

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O I PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM
na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych
położonych w Zawierciu, obręb Kosowska Niwa
Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe niezabudowane:
podatek VAT według
stawki 23 %)

Cena wywoławcza:

114 000 zł

163 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zawiercie
Przetarg na działkę

Zawiercie, Skowronków

Cena wywoławcza:

114 000 zł

163 zł/m²

700 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O I PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM
na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych
położonych w Zawierciu, obręb Kosowska Niwa
podatek VAT według
stawki 23 %)
Wadium w formie
pieniężnej
Dzień i godzina
przetargu Powierzchnia (ha)
Termin wniesienia
Rodzaj użytku ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zawiercie
Przetarg na działkę

Zawiercie, Włókiennicza

...odbędzie się dnia 04.09.2025 r. o godzinie 11:00 w Urzędzie Miejskim w Zawierciu, ul. Leśna 2, w sali narad (parter).
*** Wysokość wadium: 27.000,00 zł (słownie: dwadzieścia siedem tysięcy złotych 00/100) w formie pieniężnej, wpływ najpóźniej w dniu 29.08.2025 r. przelewem na rachunek bankowy Gminy Zawiercie prowadzony przez Bank PKO BP nr: 06 1020 2313 0000 3702 1149 3261. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy Gminy Zawiercie.
*** Miejsce wy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

139 000 zł

128 zł/m²

1 088 m²

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zawiercie
Przetarg na działkę

Zawiercie, Włókiennicza

Cena wywoławcza:

139 000 zł

128 zł/m²

1 088 m²

*** Miejsce wy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zawiercie
Licytacja komornicza działki

Mikołów, Katowicka

...druga licytacja :

- udziału w wysokości 99/100 w nieruchomości lokalowej - lokal mieszkalny numer *** położony w Mikołowie, województwie śląskim, powiecie mikołowskim przy ulicy Katowickiej *** dla którego Sąd Rejonowy w Mikołowie Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1M/***/0 wraz udziałem w wysokości 1/2 w nieruchomości wspólnej którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali dla której Sąd Rejonowy w ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

187 050 zł

Termin: 2025-09-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Mikołów, Katowicka

Cena wywoławcza:

187 050 zł

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Lubliniec, Władysława Szpilmana

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Lublińcu, przy ul. Paderewskiego 5, sala posiedzeń nr 11 - I piętro w dniu 3 września 2025r. o godzinie 10:00 w obecności oferentów.

*** Przystępujący do przetargu zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 590.000,00 zł (słownie: pięćset dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100).
*** Wadium warunkujące udział w przetargu należy wnieść w formie pieniężnej dokonując przelewu na rachunek bankowy Gminy w ING Bank Śląski S.A. w Katowicach O/Częstochow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 900 000 zł

295 zł/m²

20 000 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubliniec
Przetarg na działkę

Lubliniec, Władysława Szpilmana

Cena wywoławcza:

5 900 000 zł

295 zł/m²

20 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubliniec
Przetarg na działkę

Czeladź, Bytomska

BK-GN.6840.19.2025

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Działając na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Czeladź

1. Do sprzedaży przeznacza się:

- zabudowaną nieruchomość gruntową położoną przy ul. Bytomskiej 70 w Czeladzi, oznaczoną numerem działki 12805 obręb Czeladź (dawny nr 258 arkusz mapy 13), o powierzchni 0,1926 ha, stanowiącą włas...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

530 000 zł

275 zł/m²

1 926 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź, Bytomska

Cena wywoławcza:

530 000 zł

275 zł/m²

1 926 m²

BK-GN.6840.19.2025

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

1. Do sprzedaży przeznacza się:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Konopiska, Aleksandria

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej niezabudowanej, opisanej jako działka nr ***/*** o pow. 0,3560 ha położonej w miejscowości Aleksandria Druga gm. Konopiska, stanowiącej własność dłużnika *** Sp. z o.o. z/s w Aleksandrii Drugiej posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Częstochowie nr KW CZ1C/***/9.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania nieruchomość oznaczona symbolem: 7MNU+MR

Nieruchomość oszacowana jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

69 206,67 zł

19,44 zł/m²

3 560 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Konopiska, Aleksandria

Cena wywoławcza:

69 206,67 zł

19,44 zł/m²

3 560 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

Nieruchomość oszacowana jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości