Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 11:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 01.09.2025r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Bytomiu przy ul. Łużycka 7 (tel.(32) 396 66 00 wew. 2 nast. 1)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 000 zł

293 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

205 000 zł

293 zł/m²

700 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 11:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Bytomiu przy ul. Łużycka 7 (tel.(32) 396 66 00 wew. 2 nast. 1).
Uwaga: obowiązuje nowy Regulamin postępowania przy sprzedaży nieruchomości w O/AZM SRK S.A.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

306 000 zł

310 zł/m²

987 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

306 000 zł

310 zł/m²

987 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 12:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

213 000 zł

289 zł/m²

736 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

213 000 zł

289 zł/m²

736 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 10:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

233 000 zł

251 zł/m²

927 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

233 000 zł

251 zł/m²

927 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Maczki

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Sosnowcu, oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 792/50 o pow. 0,7831 ha, obręb Maczki.

Działka ma kształt nieregularny, teren płaski bez znaczących deniwelacji. Działka niezabudowana, niezagospodarowana, porośnięta roślinnością i młodym drzewostanem (samosiejki), który nie przedstawia wartości. Na nieruchomości znajduje się budynek blaszany budynek garażu nie związany na tr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

166 zł/m²

7 831 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Maczki

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

166 zł/m²

7 831 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Orzesze, Rajcy

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Orzeszu przy ul. Rajcy, oznaczoną geodezyjne jako działki 1431/297 oraz 1432/297 o łącznej powierzchni 0,0445 ha.
Nieruchomość położona w Orzeszu, w odległości ok. 2km od centrum miejscowości. Działka usytuowana jest w bliskiej odległości od stacji Orzesze- Jaśkowice. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny infrastruktury kolejowej z to...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 000 zł

80,90 zł/m²

445 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Orzesze, Rajcy

Cena wywoławcza:

36 000 zł

80,90 zł/m²

445 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Czeladź, Malinowa

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej własność Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się niezabudowaną nieruchomość gruntową, położoną w Czeladzi, przy ul.
Malinowej, obejmującą działkę nr 12988 obręb Czeladź (dawny nr 375 arkusz mapy 13) o powierzchni
0,0932 ha, rodzaj użytków B, księga wieczysta KA1B/00006264/3. Nieruchomość stanowi własność Gminy
Czeladź.
2. Opis nieruchomości:
Grunt o kształcie prostokątnym, regularnym, tere...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

255 000 zł

274 zł/m²

932 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź, Malinowa

Cena wywoławcza:

255 000 zł

274 zł/m²

932 m²

stanowiącej własność Gminy Czeladź
Czeladź.
2. Opis nieruchomości:
Grunt o kształcie prostokątnym, regularnym, tere...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie

...odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem elektronicznej Platformy

zakupowo/sprzedażowej dostępnej pod adresem: https://tram-silesia.logintrade.net

Oferty należy składać do dnia 03.09.2025 r. do godz. 15.00 na zasadach

określonych w Regulaminie przetargu.

Otwarcie ofert zostanie dokonane w dniu 04.09.2025 r. o godz. 9.00

Cena wywoławcza wynosi: 34.000 zł netto (słownie: trzydzieści cztery tysiące złotych netto).

Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej wynosi 3.400 zł (słow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 000 zł

108 zł/m²

316 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Tramwaje Śląskie S.A. w Chorzowie
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie

Cena wywoławcza:

34 000 zł

108 zł/m²

316 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Tramwaje Śląskie S.A. w Chorzowie
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Jeleśnia, Jeleśnia

...odbędzie się :
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
nieruchomości należącej do dłużnika ***
opisana jako: nieruchomość gruntowa położona w Jeleśni, obj. KW *** składająca się z jednej działki o numerze ewidencyjnym:
- ***/*** o powierzchni 0.5268ha
Działka niezabudowana, nieogrodzona i nieuzbrojona, lekko nachylona, w kształcie lekko nieforemnym, bez dostępu do drogi publicznej. Przez działkę biegną sieci przesyłowe: kanalizacyjne wraz z czterema studniami, gazowe, teletechniczne, energetyczne w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

32 475 zł

6,16 zł/m²

5 268 m²

Termin: 2025-09-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Jeleśnia, Jeleśnia

Cena wywoławcza:

32 475 zł

6,16 zł/m²

5 268 m²

...odbędzie się :
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
nieruchomości należącej do dłużnika ***
- ***/*** o powierzchni 0.5268ha
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zawierciański, gm. Łazy, Chruszczobród-Piaski

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej - niezabudowanej działki gruntu nr *** o powierzchni 0,1885 ha, położonej w miejscowości Chruszczobród-Piaski (gmina Łazy), dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze CZ1Z/***/0 i stanowiącej własność dłużnika: *** ***.
_Opis nieruchomości:_
_Działka ewidencyjna nr *** o powierzchni 1885 m.kw. _
_Dostęp do drogi: Od strony granicy południowej działka przylega do drogi dojazdowej, którą stanowi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 062,50 zł

21,78 zł/m²

1 885 m²

Termin: 2025-09-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zawierciański, gm. Łazy, Chruszczobród-Piaski

Cena wywoławcza:

41 062,50 zł

21,78 zł/m²

1 885 m²

_Opis nieruchomości:_
_Działka ewidencyjna nr *** o powierzchni 1885 m.kw. _
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Istebna, Jaworzynka

Szanowni Państwo,

informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej nieruchomości gruntowej położonej w województwie śląskim, powiecie cieszyńskim, gminie Istebna, miejscowości Jaworzynka, w skład której wchodzi działka nr ***/9 o powierzchni 0,3613 ha, obręb ewidencyjny 0002 Istebna.

Działka jest niezabudowana oraz nieogrodzona, o kształcie zbliżonym do trójkąta o regularnym kształcie. Posiada dostęp do uzbrojenia w postaci energii elektrycznej oraz wody, które znajdują się w najbliższym są...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

464 940 zł

129 zł/m²

3 613 m²

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Izba Administracji Skarbowej w Katowicach
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Istebna, Jaworzynka

Cena wywoławcza:

464 940 zł

129 zł/m²

3 613 m²

Szanowni Państwo,

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Izba Administracji Skarbowej w Katowicach
Przetarg na działkę

Żory, Ustronna

...odbędzie się w dniu 29.08.2025 roku o godz. 1000 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 25.08.2025 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

201 zł/m²

657 m²

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Ustronna

Cena wywoławcza:

132 000 zł

201 zł/m²

657 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Zagajnik

...odbędzie się w dniu 29.08.2025 roku o godz. 1030 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 000 zł

173 zł/m²

842 m²

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Zagajnik

Cena wywoławcza:

146 000 zł

173 zł/m²

842 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Licytacja komornicza działki

Bytom, Bobrek, Siemianowicka

...druga licytacja

prawa użytkowania wieczystego i budynku stanowiącego odrębną nieruchomość dłużnika, położonego w miejscowości Bytom przy ul. Siemianowickiej, dla którego Sąd Rejonowy w Bytomiu prowadzi księgę wieczystą nr KW KA1Y/***/4, przysługującego dłużnikowi:

*** Sp. z o.o.

Opis nieruchomości: nieruchomość położona w Bytomiu, przy ulicy Siemianowickiej, na którą składa się prawo użytkowania wieczystego gruntu działek nr ***/509, ***/508, ***/507, ***/509 o łącznej powierzchni 18681 m...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 125 333,33 zł

60,24 zł/m²

18 681 m²

Termin: 2025-08-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Bobrek, Siemianowicka

Cena wywoławcza:

1 125 333,33 zł

60,24 zł/m²

18 681 m²

...druga licytacja

*** Sp. z o.o.

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

cieszyński, gm. Dębowiec, Dębowiec, Szkolna

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy ***, 43-426 Dębowiec, dla której SĄD REJONOWY CIESZYN V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowią działki nr ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, *** o łącznej pow. 392388m2. Na części działki nr *** znajduje się pozostałość po dawnym siedlisku (stara szopa). Część działki wokół tego siedl...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 049 888,47 zł

10,32 zł/m²

392 388 m²

Termin: 2025-08-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

cieszyński, gm. Dębowiec, Dębowiec, Szkolna

Cena wywoławcza:

4 049 888,47 zł

10,32 zł/m²

392 388 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości