Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Łysiny

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w budynku Urzędu Miasta i Gminy
Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, parter, o godz. 14.00

Warunek uczestnictwa w przetargu:
wpłata wadium na rachunek Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol prowadzony przez BS
Włoszczowa oddział Koniecpol nr rachunku: 62 8276 0003 2000 0000 0635 0014 w wysokości 6 000,00 zł (słownie: sześć tysięcy
złotych) w terminie do 28 lipca 2025 roku. Za dochowanie terminu uważa się wpływ środków
na rachunek Gminy Koniecpol (uznanie rachunku)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

33,33 zł/m²

900 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Łysiny

Cena wywoławcza:

30 000 zł

33,33 zł/m²

900 m²

Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, parter, o godz. 14.00

Warunek uczestnictwa w przetargu:
na rachunek Gminy Koniecpol (uznanie rachunku)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Lipowa, Twardorzeczka

...odbędzie się :
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości należącej do dłużnika ***
opisana jako: nieruchomość gruntowa położona w Twardorzeczce Ad. Radziechowy, obj. KW *** składająca się z jednej działki o numerze ewidencyjnym:
- *** o powierzchni 0.2312ha
Działka niezabudowana, nieogrodzona i nieuzbrojona, lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim, w kształcie zbliżonym do wydłużonego prostokąta o średniej długości ok. 135m i średniej szerokości ok. 17m, bez dostępu do drogi pu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

196 500 zł

84,99 zł/m²

2 312 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Lipowa, Twardorzeczka

Cena wywoławcza:

196 500 zł

84,99 zł/m²

2 312 m²

...odbędzie się :
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości należącej do dłużnika ***
- *** o powierzchni 0.2312ha
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Rajcza, Sól

...odbędzie się :
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości należącej do dłużnika *** ***, *** ***, *** *** celem zniesienia współwłasności nieruchomości:
opisana jako: nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sól, w gminie Rajcza, powiat żywiecki. Nieruchomość-działka nr ***/***, obj. KW ***/***, o pow. 1.8879 ha
Działka położona na zboczu góry, lekko nieforemna, o powierzchni nachylonej, zadrzewiona, zakrzewiona, bez dostępu do drogi.

Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zago...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

100 530,75 zł

5,33 zł/m²

18 879 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Rajcza, Sól

Cena wywoławcza:

100 530,75 zł

5,33 zł/m²

18 879 m²

...odbędzie się :
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zago...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

...odbędzie się 31 lipca 2025 r. o godzinie 1030 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
wadium w wysokości 31.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 do dnia
24 lipca 2025 r. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej
konto.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 000 zł

196 zł/m²

791 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

Cena wywoławcza:

155 000 zł

196 zł/m²

791 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
konto.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, m.

nieruchomość nierolna, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 212 000 zł

108 zł/m²

11 208 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, m.

Cena wywoławcza:

1 212 000 zł

108 zł/m²

11 208 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Łazy, Wysoka

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

946 000 zł

72,54 zł/m²

13 041 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Łazy, Wysoka

Cena wywoławcza:

946 000 zł

72,54 zł/m²

13 041 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

raciborski, gm. Pietrowice Wielkie, Pietrowice Wielkie

Działka oznaczona numerem geodezyjnym 1315/2 położona w Pietrowicach Wielkich, przeznaczona do zbycia w drodze przetargu nieograniczonego. Wszelkie dane dotyczące postępowania przetargowego znajdują się na stronie BIP Urzędu Gminy w Pietrowicach Wielkich a także w siedzibie Urzędu, ul. Szkolna 5, 47-480 Pietrowice Wielkie. Działka stanowi ciekawy teren pod zabudowę wielorodzinną. Obecnie otoczenie działki stanowi w całości teren inwestycyjny, gdzie planowana jest m.in. budowa żłobka oraz infrast...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

278 226 zł

65,39 zł/m²

4 255 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pietrowice Wielkie
Przetarg na działkę

raciborski, gm. Pietrowice Wielkie, Pietrowice Wielkie

Cena wywoławcza:

278 226 zł

65,39 zł/m²

4 255 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pietrowice Wielkie
Licytacja komornicza działki

Ruda Śląska, Nowy Bytom, Kazimierza

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Kazimierza ***, 41-709 Ruda Śląska, dla której SĄD REJONOWY RUDA ŚLĄSKA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Bukowa 5a, RUDA ŚLĄSKA, 41-709 RUDA ŚLĄSKA) prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1S/***/8.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w Rudzie Śląskiej (obręb 0003 Nowy Bytom) przy ul. Kazimierza i znajduje się na pograniczu dzielnic Wirek i Czarny Las — jest to centralna ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

267 238 zł

188 zł/m²

1 421 m²

Termin: 2025-07-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Ruda Śląska, Nowy Bytom, Kazimierza

Cena wywoławcza:

267 238 zł

188 zł/m²

1 421 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Czernichów, Międzybrodzie Bialskie

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Międzybrodzie Bialskie, 34-312 Czernichów, dla której SĄD REJONOWY ŻYWIEC V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Kościuszki 39, ŻYWIEC, 34-300 Żywiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1Z/***/3.

Opis nieruchomości:
działka gruntu nr ***/*** o pow. 1122 m2 (MPZP "RP3")

Suma oszacowania wynosi 14 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 10 950,00 zł....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 950 zł

9,76 zł/m²

1 122 m²

Termin: 2025-07-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Czernichów, Międzybrodzie Bialskie

Cena wywoławcza:

10 950 zł

9,76 zł/m²

1 122 m²

Opis nieruchomości:
działka gruntu nr ***/*** o pow. 1122 m2 (MPZP "RP3")

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Częstochowa, Częstochówka-Parkitka, Edwarda Reszkego

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
I. drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość niezabudowana, położona
w Częstochowie przy ul. Edwarda Reszkego, oznaczona w obrębie 39 jako działki nr nr 7/15, 37/15 o łącznej powierzchni 0,4853 ha.
2. Opis nieruchomości: nieruchomość położona w dzielnicy Częstochówka-Parkitka. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 630 000 zł

748 zł/m²

4 853 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Częstochówka-Parkitka, Edwarda Reszkego

Cena wywoławcza:

3 630 000 zł

748 zł/m²

4 853 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Śródmieście, Karola Szymanowskiego

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
II. pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
w Częstochowie przy ul. Karola Szymanowskiego, oznaczona w obrębie 151 jako działka nr 59/90 o powierzchni 0,0580 ha.
2. Opis nieruchomości: nieruchomość położona w dzielnicy Śródmieście. Stanowi przestrze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

509 000 zł

878 zł/m²

580 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Śródmieście, Karola Szymanowskiego

Cena wywoławcza:

509 000 zł

878 zł/m²

580 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Stradom, hetm. Jana Karola Chodkiewicza

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
IX. pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
w Częstochowie przy ul. hetm. Jana Karola Chodkiewicza, oznaczona w obrębie 319 jako działka nr 33/2 o powierzchni 0,3252 ha.
2. Opis nieruchomości: nieruchomość położona w dzielnicy Stradom. Działka o ksz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 320 000 zł

406 zł/m²

3 252 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Częstochowa, Stradom, hetm. Jana Karola Chodkiewicza

Cena wywoławcza:

1 320 000 zł

406 zł/m²

3 252 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY

OGŁASZA
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na działkę

Mysłowice, Szabelnia

...odbędzie się w dniu 29 lipca 2025 r. o godz. 11.00 w sali nr 204

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

W przetargu mogą brać udział osoby, które najpóźniej do dnia 23 lipca 2025 r. wniosą wadium w pieniądzu w wysokości 49.800,-zł (słownie: czterdzieści dziewięć tysięcy osiemset złotych), wpłacając je na konto depozytowe Urzędu Miasta Mysłowice Nr 57 1030 1508 0000 0008 2417 7003 Citi Handlowy Bank Handlowy w Warszawie S.A., z podaniem numeru działki.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

249 000 zł

70,28 zł/m²

3 543 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Mysłowice, Szabelnia

Cena wywoławcza:

249 000 zł

70,28 zł/m²

3 543 m²

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się za pośrednictwem Platformy przetargowej (https://przetargi.sdsm.pl/), dnia 29.07.2025 roku (wtorek) o godzinie 09:00 (od 09:00 do 09:30).

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

W Aukcjach prowadzonych na Platformie mogą uczestniczyć tylko zarejestrowani użytkownicy. Rejestracji można dokonać tutaj (https://przetargi.sdsm.pl/main/zarejestruj.html)

W wyniku rejestracji zostaje utworzone konto Użytkownika, które wymaga aktywacji przez Spółkę, po weryfikacji danych Użytk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

325 000 zł

611 zł/m²

532 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

325 000 zł

611 zł/m²

532 m²

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Antoniego Rolnika

...odbędzie się 29 lipca 2025 r. o godzinie 1000 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.

Wadium w wysokości 45.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
22 lipca 2025 r. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej
konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

225 000 zł

201 zł/m²

1 122 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Antoniego Rolnika

Cena wywoławcza:

225 000 zł

201 zł/m²

1 122 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.

konto....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości