Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Rajcza, Zwardoń

...druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy NULL, 34-373 Zwardoń, dla której SĄD REJONOWY ŻYWIEC V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Kościuszki 39, ŻYWIEC, 34-300 Żywiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1Z/***/7.

Opis nieruchomości:

Działka gruntu nr ***

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:00 do godz. 15:00.

S...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

600 zł

4,14 zł/m²

145 m²

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Rajcza, Zwardoń

Cena wywoławcza:

600 zł

4,14 zł/m²

145 m²

Opis nieruchomości:

Działka gruntu nr ***

S...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Rajcza, Zwardoń

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Null ***, 34-373 Zwardoń, dla której SĄD REJONOWY ŻYWIEC V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Kościuszki ***, ŻYWIEC, 34-300 Żywiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1Z/***/7.

Opis nieruchomości:

Działka gruntu nr ***

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:00 do godz. 15:0...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 000 zł

4,21 zł/m²

713 m²

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

żywiecki, gm. Rajcza, Zwardoń

Cena wywoławcza:

3 000 zł

4,21 zł/m²

713 m²

Opis nieruchomości:

Działka gruntu nr ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Miechowice, Dąbrowskiego

...pierwsza licytacja GRUNTU ODDANEGO W UŻYTKOWANIE WIECZYSTE
w trybie egzekucji uproszczonej

grunt oddany w użytkowanie wieczyste składający się z działki nr ***/***,
dla którego Sąd Rejonowy w Bytomiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW KA1Y/***/2
stanowiącego własność dłużnika *** z ograniczoną odpowiedzialnością
położonego w Bytomiu-Miechowicach przy ul. Dąbrowskiego ***.

Informuję, iż wystąpiła niezgodność księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym.
W...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

207 378 zł

311 zł/m²

667 m²

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Miechowice, Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

207 378 zł

311 zł/m²

667 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Miechowice, Generała Henryka Dąbrowskiego

...pierwsza licytacja NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ
w trybie egzekucji uproszczonej

nieruchomość gruntowa składająca się z działki nr ***/***,
dla której Sąd Rejonowy w Bytomiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW KA1Y/***/2
stanowiącej własność dłużnika "PINELES" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
położona w Bytomiu przy ul. Generała Henryka Dąbrowskiego.

Suma oszacowania nieruchomości wynosi: 71.800,00 zł + VAT czyli 88.314,00 zł.

Cena wywołania jest równa 3/4...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 235,50 zł

177 zł/m²

375 m²

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Miechowice, Generała Henryka Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

66 235,50 zł

177 zł/m²

375 m²

...pierwsza licytacja NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ
w trybie egzekucji uproszczonej

nieruchomość gruntowa składająca się z działki nr ***/***,
położona w Bytomiu przy ul. Generała Henryka Dąbrowskiego.

Cena wywołania jest równa 3/4...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zawierciański, gm. Ogrodzieniec, Gulzów

...druga licytacja :

- nieruchomości, położonej przy ul. ***, Gulzów, 42-436 Pilica, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Padereskiego 32, Zawiercie, 42-400 Zawiercie) prowadzi księgę wieczystą o numerze CZ1Z/***/1.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa, niezabudowana (działka ewid. nr ***, obręb Gulzów, powierzchnia 2.600m2, tereny lasów) położona: 42-440 Ogodzieniec, Gulzów, dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW CZ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 133,33 zł

2,36 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zawierciański, gm. Ogrodzieniec, Gulzów

Cena wywoławcza:

6 133,33 zł

2,36 zł/m²

2 600 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Gliwice, Jagodowa

...rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej części nieruchomości objętej księgą wieczystą nr GL1G/00124630/7, oznaczonej jako działka nr 127/2, obręb Kuźnica, położonej w Gliwicach przy ul. Jagodowej, stanowiącej własność Skarbu Państwa.

Działka nr 127/2, obręb Kuźnica, została przeznaczona do zbycia w drodze ustnego przetargu nieograniczonego na podstawie zarządzenia Prezydenta Miasta Gliwice wykonującego zadania z zakresu administracji rządo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 764 295 zł

203 zł/m²

28 439 m²

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na działkę

Gliwice, Jagodowa

Cena wywoławcza:

5 764 295 zł

203 zł/m²

28 439 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Licytacja komornicza działki

Bytom, Bobrek, Bobrecka

...pierwsza licytacja NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ
w trybie egzekucji uproszczonej

nieruchomość gruntowa składająca się z działki nr ***/45,

dla której Sąd Rejonowy w Bytomiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW KA1Y/***/8
stanowiącej własność dłużnika *** z ograniczoną odpowiedzialnością
położona w Bytomiu przy ul. Bobreckiej.

W Dziale I w/w księgi wieczystej widnieje opis: działka...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 332 zł

199 zł/m²

52 m²

Termin: 2025-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Bobrek, Bobrecka

Cena wywoławcza:

10 332 zł

199 zł/m²

52 m²

...pierwsza licytacja NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ
w trybie egzekucji uproszczonej

nieruchomość gruntowa składająca się z działki nr ***/45,

położona w Bytomiu przy ul. Bobreckiej.

W Dziale I w/w księgi wieczystej widnieje opis: działka...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Dębowiec

...odbędzie się w dniu 04.08.2025 r. o godz. 10:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Dębowiec
(Dębowiec, ul. Katowicka 6, I p.)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

65,93 zł/m²

10 618 m²

Termin: 2025-08-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dębowiec, pow. cieszyński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Dębowiec

Cena wywoławcza:

700 000 zł

65,93 zł/m²

10 618 m²

(Dębowiec, ul. Katowicka 6, I p.)....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dębowiec, pow. cieszyński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

Siewierz

...odbędzie się w dniu 04 sierpnia 2025 r. w sali nr 2 Urzędu Miasta i Gminy Siewierz przy ul. Żwirki i Wigury 16, o godz. 10.00.

- Przetarg na zbycie nieruchomości o łącznej powierzchni 4 656 m2, stanowiącej kompleks nr 2

odbędzie się w dniu 04 sierpnia 2025 r. w sali nr 2 Urzędu Miasta i Gminy Siewierz przy ul. Żwirki i Wigury 16, o godz. 12.00.

INFORMACJA O MIEJSCU WYWIESZENIA I PUBLIKACJI OGŁOSZENIA O PRZETARGACH:

Ogłoszenie o przetargach zostało wywieszone na tablicy ogłoszeniowej w Ur...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

155 zł/m²

19 363 m²

Termin: 2025-08-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Siewierz
Przetarg na działkę

Siewierz

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

155 zł/m²

19 363 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Siewierz
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Tucznawa

...odbędzie się w dniu 01.08.2025 r. o godz. 10:00 w siedzibie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 42.
*** Szczegółowych informacji na temat warunków i przedmiotu przetargu udziela Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 42, tel. +48 32 251 07 36.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 179 400 zł

84,60 zł/m²

191 244 m²

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Tucznawa

Cena wywoławcza:

16 179 400 zł

84,60 zł/m²

191 244 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki, Drozdów

...odbędzie się w dniu 1 sierpnia 2025 r. o godzinie podanej w kolumnie 6 powyższej tabeli w sali nr 25 (II piętro) Urzędu Gminy Bobrowniki w Bobrownikach (42-583), ul. Gminna 8.

Ogłoszenie o przetargu wywieszono na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Bobrowniki, opublikowano na stronie internetowej Urzędu Gminy Bobrowniki (adres strony: www.bobrowniki.pl) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Bobrowniki (adres strony: www.bip.bobrowniki.pl), a także na tablicach ogłoszeń w sołect...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

169 zł/m²

1 778 m²

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowniki, pow. będziński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki, Drozdów

Cena wywoławcza:

300 000 zł

169 zł/m²

1 778 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bobrowniki, pow. będziński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

Pyskowice

...odbędzie się w Kancelarii Notarialnej Rzadkowska Agnieszka przy ul. Kościuszki 27 w Dąbrowie Górnicza w dniu 08 sierpnia 2025 roku, o godzinie 10:00.

9. Ogłoszenie oraz warunki przetargu mogą być zmienione lub odwołane bez podania przyczyny.

10. Przetarg może zostać zamknięty bez wybrania którejkolwiek z ofert.

11. Syndyk zawiera umowę sprzedaży w terminie nie dłuższym niż cztery miesiące od dnia zatwierdzenia wyboru oferty.

12. Uczestnik przetargu jest związany ofertą do upływu wyznaczo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 552 zł

8,82 zł/m²

9 473 m²

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Pyskowice

Cena wywoławcza:

83 552 zł

8,82 zł/m²

9 473 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Będzin, Brzozowicka

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie ulica 11 Listopada 20, sala 101 (I piętro).

OSOBY ZAINTERESOWANE UCZESTNICTWEM W POWYŻSZYM PRZETARGU WINNY:

*** zapoznać się z regulaminem przetargowym, zawierającymi m. in. szczegóły dotyczące wymaganej zawartości oferty oraz szczegóły związane z zagospodarowaniem nieruchomości dostępnym w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Będzinie ul.11 Listopada 20, pokój 107 I piętro oraz ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 965 000 zł

67,89 zł/m²

102 589 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

Będzin, Brzozowicka

Cena wywoławcza:

6 965 000 zł

67,89 zł/m²

102 589 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Będzin
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Łysaków

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w
budynku Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, parter, o godz. 12.00....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

7,14 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Łysaków

Cena wywoławcza:

5 000 zł

7,14 zł/m²

700 m²

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Łysaków

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w
budynku Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, parter, o godz. 13.00.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

7,06 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Koniecpol, Łysaków

Cena wywoławcza:

12 000 zł

7,06 zł/m²

1 700 m²

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY KONIECPOL
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości