Przetargi i licytacje: grunty wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

PREZYDENT MIASTA PIŁY
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile
Przedmiotem pierwszych przetargów ustnych nieograniczonych są następujące nieruchomości:

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 804 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0464 ha

Opis nieruchomości, przeznaczenie i sposób ich zagospodarowania

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 000 zł

338 zł/m²

464 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

Cena wywoławcza:

157 000 zł

338 zł/m²

464 m²

PREZYDENT MIASTA PIŁY
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 804 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0464 ha

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

PREZYDENT MIASTA PIŁY
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 805 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0534 ha

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

181 000 zł

339 zł/m²

534 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

Cena wywoławcza:

181 000 zł

339 zł/m²

534 m²

PREZYDENT MIASTA PIŁY
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 805 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0534 ha

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Kamieniec, Kotusz

...odbędzie się 15 maja 2026 r. o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Gminy Kamieniec przy ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 25 , ( sala sesyjna).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1. wniesienie wadium w podanej wyżej wysokości w terminie do 11 maja 2026 r. wyłącznie na rachunek bankowy Urzędu Gminy Kamieniec prowadzony
przez Bank Spółdzielczy Kościan O/ Kamieniec Nr 25 8666 0004 0200 0462 2000 0025, z podaniem w tytule wpłaty wadium numeru działki, której wadium
dotyczy. Za dzień wnies...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 500 zł

7,50 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kamieniec
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Kamieniec, Kotusz

Cena wywoławcza:

22 500 zł

7,50 zł/m²

3 000 m²

...odbędzie się 15 maja 2026 r. o godz. 1000
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
dotyczy. Za dzień wnies...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kamieniec
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Kuślin, Wąsowo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat nowotomyski, gmina Kuślin, obręb Wąsowo, nr działki: 977/3 o pow. ewid. 0,1945. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1945 w tym w użytkach rolnych (0,0685 o symbolu W, 0,1260 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1N/00019889/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

9,25 zł/m²

1 945 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Kuślin, Wąsowo

Cena wywoławcza:

18 000 zł

9,25 zł/m²

1 945 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Kołaczkowo, Sokolniki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Kołaczkowo, obręb Sokolniki, nr działki: 322/2 o pow. ewid. 0,5800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5800. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 5438. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

431 000 zł

74,31 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Kołaczkowo, Sokolniki

Cena wywoławcza:

431 000 zł

74,31 zł/m²

5 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Pyzdry, Białobrzeg

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Pyzdry, obręb Białobrzeg, nr działki: 50/2 o pow. ewid. 1,0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,0100 w tym w użytkach rolnych (1,0100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1S/00019763/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 000 zł

8,32 zł/m²

10 100 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Pyzdry, Białobrzeg

Cena wywoławcza:

84 000 zł

8,32 zł/m²

10 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Pyzdry, Białobrzeg

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Pyzdry, obręb Białobrzeg, nr działki: 589 o pow. ewid. 1,2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,2000 w tym w użytkach rolnych (0,2800 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1S/00019763/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

122 000 zł

10,17 zł/m²

12 000 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Pyzdry, Białobrzeg

Cena wywoławcza:

122 000 zł

10,17 zł/m²

12 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Boruja Nowa

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat nowotomyski, gmina Nowy Tomyśl, obręb Boruja Nowa, nr działki: 339/3 o pow. ewid. 0,2659. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2659 w tym w użytkach rolnych (0,0825 o symbolu R, 0,1834 o symbolu S). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 000 zł

48,51 zł/m²

2 659 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Boruja Nowa

Cena wywoławcza:

129 000 zł

48,51 zł/m²

2 659 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Pyzdry, Białobrzeg

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Pyzdry, obręb Białobrzeg, nr działki: 22/1 o pow. ewid. 1,6100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,6100 w tym w użytkach rolnych (1,6100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1S/00019763/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 000 zł

8,57 zł/m²

16 100 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Pyzdry, Białobrzeg

Cena wywoławcza:

138 000 zł

8,57 zł/m²

16 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Pyzdry, Walga

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Pyzdry, obręb Walga, nr działki: 292/1 o pow. ewid. 1,3100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,3100 w tym w użytkach rolnych (0,5000 o symbolu R, 0,8100 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1S/00020065/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

4,20 zł/m²

13 100 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Pyzdry, Walga

Cena wywoławcza:

55 000 zł

4,20 zł/m²

13 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Zbąszyń, Nowe Jastrzębsko

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat nowotomyski, gmina Zbąszyń, obręb Nowe Jastrzębsko, nr działki: 23 o pow. ewid. 0,5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5000 w tym w użytkach rolnych (0,5000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1N/00046910/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

184 000 zł

36,80 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Zbąszyń, Nowe Jastrzębsko

Cena wywoławcza:

184 000 zł

36,80 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Piła

LOKALIZACJA

Zobacz działkę na geoportalu krajowym:

działka ewidencyjna 51/40

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

W trybie sprzedaży przetargowej Agencja oferuje działkę w północnej części Piły. Nieruchomość jest zlokalizowana w peryferyjnej strefie miasta, w otoczeniu terenów leśnych, po wschodniej stronie rzeki Gwdy. Działka znajduje się przy dukcie leśnym stanowiącym przedłużenie ul. Śniadeckich. Teren jest częścią większej nieruchomości (nr w księdze wieczystej PO1I/00017106/2), która obejm...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

370 000 zł

118 zł/m²

3 147 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Piła

Cena wywoławcza:

370 000 zł

118 zł/m²

3 147 m²

LOKALIZACJA

Zobacz działkę na geoportalu krajowym:

działka ewidencyjna 51/40

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Kaźmierz, Młodasko

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (14.05.2026 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

14,69 zł/m²

3 743 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Kaźmierz, Młodasko

Cena wywoławcza:

55 000 zł

14,69 zł/m²

3 743 m²

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Kaźmierz, Młodasko

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 000 zł

14,57 zł/m²

3 912 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o.
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Kaźmierz, Młodasko

Cena wywoławcza:

57 000 zł

14,57 zł/m²

3 912 m²

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o.
Licytacja komornicza działki

Kostrzyn

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNTY

Nieruchomość nieogrodzona, nieuzbrojona, o kształcie prostokąta, uprawiana rolniczo – zaorana i obsiana, częściowo porośnięta drzewami i krzewami – stanowi las. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią pola uprawne, las oraz zabudowa zagrodowa. Do Kostrzyna odległość wynosi około 4,5km. Szkoła, przedszkole i ciągi handlowe w odległości ok. 5,0m znajdują się w Kostrzynie. Bonitacja działki: słaba - grunty orne RV – 0,3100ha - łąk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

338 827,50 zł

9,41 zł/m²

36 000 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kostrzyn

Cena wywoławcza:

338 827,50 zł

9,41 zł/m²

36 000 m²

GRUNTY

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości