Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rycki, gm. Ułęż, Podlodów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Ułęż, obręb Podlodów działka nr: 16/29 o pow. ewid. 0.0497. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0497 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0207 ha; RIVa/R - 0,0191 ha; ŁV/Ł - 0,0099 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00011960/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 840 zł

3,70 zł/m²

497 m²

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Ułęż, Podlodów

Cena wywoławcza:

1 840 zł

3,70 zł/m²

497 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Ułęż, Podlodów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Ułęż, obręb Podlodów działka nr: 16/27 o pow. ewid. 0.0565. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0565 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0146 ha; RIVa/R - 0,0296 ha; ŁV/Ł - 0,0123 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00011960/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 121 zł

3,75 zł/m²

565 m²

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Ułęż, Podlodów

Cena wywoławcza:

2 121 zł

3,75 zł/m²

565 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Ułęż, Podlodów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Ułęż, obręb Podlodów działka nr: 16/23 o pow. ewid. 0.0605. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0605 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0256 ha; RIVb/R - 0,0088 ha; ŁIV/Ł - 0,0207 ha; ŁV/Ł - 0,0054 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00011960/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 727 zł

4,51 zł/m²

605 m²

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Ułęż, Podlodów

Cena wywoławcza:

2 727 zł

4,51 zł/m²

605 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Radzyń Podlaski, Biała

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy .,Biała, 21-300 Radzyń Podlaski, dla której Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wyszyńskiego 5, Radzyń Podlaski, 21-300 Radzyń Podlaski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka nr ewidencyjny ***/1 o powierzchni 2,9643ha, stanowiąca grunty orne klasy IVb, łąki trwałe klasy IV oraz grunty zadrzewione i zakrzewione na łąkach trwałych klasy IV. W ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 928,75 zł

2,12 zł/m²

29 643 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Radzyń Podlaski, Biała

Cena wywoławcza:

62 928,75 zł

2,12 zł/m²

29 643 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Kraśnik

...odbędzie się w dnia 28.10.2025 r. o godz. 1100 w Urzędzie Miasta Kraśnik przy ul. Lubelskiej 84, III piętro pokój nr 316 (sala konferencyjna).

1. Sprzedaż nieruchomości na dzień ogłoszenia przetargu objęta jest podatkiem VAT stawka 23%.

2. W dziale III księgi wieczystej nr LU1K/00042017/8 wpisane jest ograniczone prawo rzeczowe związane z inną nieruchomością.

3. Nieruchomość nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań.

4. Brak ustaleń miejscowego planu dla przedmiotowego terenu.

5. W studiu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 845 000 zł

73,92 zł/m²

24 959 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kraśnik
Przetarg na działkę

Kraśnik

Cena wywoławcza:

1 845 000 zł

73,92 zł/m²

24 959 m²

3. Nieruchomość nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań.

5. W studiu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kraśnik
Licytacja komornicza działki

Lublin, Wieniawa, Metalurgiczna

...pierwsza licytacja wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej w części zabudowanej, składającej się z jednej działki gruntu oznaczonej numerem ewidencyjnym ***/*** o powierzchni 0,5756 ha dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr KW LU1I/***/3 położonej w miejscowości Lublin przy ul. Metalurgicznej ***

będącego własnością dłużnika: *** Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
Obszar, na którym znajduje się...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 360 550 zł

410 zł/m²

5 756 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lublin, Wieniawa, Metalurgiczna

Cena wywoławcza:

2 360 550 zł

410 zł/m²

5 756 m²

Obszar, na którym znajduje się...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

łęczyński, gm. Cyców, Nowy Stręczyn

Sprzedaż dz. nr 21 o pow. 0,1317 ha, obręb Nowy Stręczyn, gmina Cyców....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 980 zł

24,28 zł/m²

1 317 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łęczyński, gm. Cyców, Nowy Stręczyn

Cena wywoławcza:

31 980 zł

24,28 zł/m²

1 317 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 300 zł

2,35 zł/m²

3 106 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Cena wywoławcza:

7 300 zł

2,35 zł/m²

3 106 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Sprzedaż dz. nr 446 o pow. 0,0710 ha, obręb Wola Korybutowa Druga, gmina Siedliszcze....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 100 zł

2,96 zł/m²

710 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Cena wywoławcza:

2 100 zł

2,96 zł/m²

710 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Sprzedaż dz. nr 583 o pow. 1,9346 ha, obręb Wola Korybutowa Druga, gmina Siedliszcze....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 120 zł

2,33 zł/m²

19 346 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Cena wywoławcza:

45 120 zł

2,33 zł/m²

19 346 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Sprzedaż dz. nr 498, 547 o pow. 0,9208 ha, obręb Wola Korybutowa Druga, gmina Siedliszcze....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 300 zł

1,66 zł/m²

9 208 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Siedliszcze, Wola Korybutowa II

Cena wywoławcza:

15 300 zł

1,66 zł/m²

9 208 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

biłgorajski, gm. Księżpol, Księżpol

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Lipowiec Mały, 23-415 Księżpol, dla której Sąd Rejonowy w Biłgoraju prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka nr ***, pow. 0,4420 ha, las, położona w obrębie Lipowiec Mały gm. Księżpol, las znacznie przetrzebiony

Suma oszacowania wynosi 18 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 14 175,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

14 925 zł

1,46 zł/m²

10 220 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

biłgorajski, gm. Księżpol, Księżpol

Cena wywoławcza:

14 925 zł

1,46 zł/m²

10 220 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kazimierz Dolny, Słoneczna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Słoneczna ***, 24-120 Kazimierz Dolny, dla której Sąd Rejonowy w Puławach (adres: ul. Lubelska ***/24-100, Puławy, 24-100 Puławy) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1P/***/7.

Opis nieruchomości:
nieruchomość stanowi działkę gruntu nr ***/*** o pow. 1,1950 ha, położoną w Kazimierzu Dolnym przy ul. Słonecznej, objętą księgą wieczystą nr LU1P/***/7 prowadzoną w Wydziale Ksiąg Wieczystych ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 232 307,50 zł

187 zł/m²

11 950 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kazimierz Dolny, Słoneczna

Cena wywoławcza:

2 232 307,50 zł

187 zł/m²

11 950 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Karczmiska, Uściąż

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Uściąż, 24-310 Karczmiska, dla której Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Przemysłowa 1B, Opole Lubelskie, 24-300 Opole Lubelskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1O/***/3.

Opis nieruchomości:
Działka nr ***/*** o powierzchni 0,6166 ha, sklasyfikowana jako grunt orny RV, RVI położona w obrębie 11 - Uściąż, jednostka ewidencyjna Karczmiska. Zgodn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

186 666,67 zł

30,27 zł/m²

6 166 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

opolski, gm. Karczmiska, Uściąż

Cena wywoławcza:

186 666,67 zł

30,27 zł/m²

6 166 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

puławski, gm. Baranów, Gródek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat puławski, gmina Baranów, obręb Gródek działka nr: 248 o pow. ewid. 0.4367. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4367 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,2296 ha; RIVa/R - 0,0782 ha; RIVb/R - 0,0684 ha; RIVb/Br - 0,0605 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1P/00109109/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 240 zł

16,08 zł/m²

4 367 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Baranów, Gródek

Cena wywoławcza:

70 240 zł

16,08 zł/m²

4 367 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości