Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

puławski, gm. Baranów, Huta

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat puławski, gmina Baranów, obręb Huta działka nr: 209/2 o pow. ewid. 0.8131. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8131 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0338 ha; RIVb/R - 0,1177 ha; RV/R - 0,2891 ha; RVI/R - 0,1688 ha; PsIV/Ps - 0,0181 ha; LsV/Ls - 0,1856 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1P/00105069/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 862 zł

5,39 zł/m²

8 131 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Baranów, Huta

Cena wywoławcza:

43 862 zł

5,39 zł/m²

8 131 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Żyrzyn, Wilczanka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat puławski, gmina Żyrzyn, obręb Wilczanka działki nr: 397 o pow. ewid. 0.0127, nr: 395 o pow. ewid. 0.0892. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1019 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0127 ha; PsVI/Ps - 0,0892 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1P/00104547/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 629 zł

27,11 zł/m²

1 019 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

puławski, gm. Żyrzyn, Wilczanka

Cena wywoławcza:

27 629 zł

27,11 zł/m²

1 019 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Opole Lubelskie, 20 Nowe Komaszyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat opolski, gmina Opole Lubelskie, obręb 20-Nowe Komaszyce działki nr: 215/2 o pow. ewid. 0.0300, nr: 307 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1800 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0200 ha; RIVb/R - 0,1600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1O/00007577/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 662 zł

2,59 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Opole Lubelskie, 20 Nowe Komaszyce

Cena wywoławcza:

4 662 zł

2,59 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krasnostawski, gm. Izbica, Mchy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat krasnostawski, gmina Izbica, obręb Mchy działka nr: 722 o pow. ewid. 0.5600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2800 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,2800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00085299/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 800 zł

4,93 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krasnostawski, gm. Izbica, Mchy

Cena wywoławcza:

13 800 zł

4,93 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

radzyński, gm. Radzyń Podlaski, Białka

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy .,Białka, 21-300 Radzyń Podlaski, dla której Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wyszyńskiego 5, Radzyń Podlaski, 21-300 Radzyń Podlaski) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1R/***/8.
Opis nieruchomości:
działka nr ***/2 o powierzchni 0,4400ha, stanowiąca łąki trwałe klasy IV, V, położona w obrębie miejscowości Białka, gmina Radzyń Podlaski, powiat radzyński, wojewód...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 635 zł

1,28 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radzyński, gm. Radzyń Podlaski, Białka

Cena wywoławcza:

5 635 zł

1,28 zł/m²

4 400 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Międzyrzec Podlaski

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, 21-560 Międzyrzec Podlaski, dla której Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wyszyńskiego 5, Radzyń Podlaski, 21-300 Radzyń Podlaski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka nr. *** o powierzchni 0,1683 ha, stanowiąca łąki trwałe klasy III, IV, grunty orne klasy IVb oraz grunty pod rowami, położona w obrębie 1 miejscowości Międzyrzec Podlas...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 000,75 zł

1,78 zł/m²

1 683 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Międzyrzec Podlaski

Cena wywoławcza:

3 000,75 zł

1,78 zł/m²

1 683 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Jarczów, Szlatyn

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, 22-664 Szlatyn, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lwowska 55, Tomaszów Lubelski, 22-600 Tomaszów Lubelski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1T/***/2.

Suma oszacowania wynosi 57 737,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 38 491,33 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienion...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

38 491,33 zł

2,85 zł/m²

13 500 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Jarczów, Szlatyn

Cena wywoławcza:

38 491,33 zł

2,85 zł/m²

13 500 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Borzechów, Łopiennik

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Łopiennik, 24-224 Borzechów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Fabryczna 6/23-204, Kraśnik, 23-204 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1K/***/2.

Opis nieruchomości:
Licytacji podlega stanowiąca własność dłużnika *** *** nieruchomości gruntowej składającej się z działki o nr ewid. ***/3, położonej w miejscowości Łopiennik w gminie Bo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 147,50 zł

4,72 zł/m²

2 788 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Borzechów, Łopiennik

Cena wywoławcza:

13 147,50 zł

4,72 zł/m²

2 788 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Lubartów, Wólka Rokicka

...druga licytacja w trybie elektronicznym na portalu https://e-licytacje.komornik.pl nieruchomości, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1A/***7, należącej do ***, w tym:

- działki nr ***/7 (niezabudowana działka, w części zadrzewiona) położona na terenie obrębu Wólka Rokicka, gm. Lubartów, o pow. 0,3753ha. Suma oszacowania wynosi 150 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 100 000,00zł. Licytant ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

100 000 zł

26,65 zł/m²

3 753 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Lubartów, Wólka Rokicka

Cena wywoławcza:

100 000 zł

26,65 zł/m²

3 753 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jastków, Ługów

- nieruchomości położonej przy Działki ewidencyjne: nr ***, ***, ***, ***, *** - Ługów, 21-002 Jastków, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konrada Wallenroda 4d, Lublin, 20-607 Lublin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/***/7.

Opis nieruchomości:
Na nieruchomość składa się pięć działek ewidencyjnych położonych w jednym kompleksie, które stanowią część gospodarstw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

238 784,67 zł

5,63 zł/m²

42 400 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jastków, Ługów

Cena wywoławcza:

238 784,67 zł

5,63 zł/m²

42 400 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Wola Sernicka

- nieruchomości położonej przy ***, Wola Sernicka, 21-107 Serniki, dla której Sąd Rejonowy w Lubartowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Lubelska 57, Lubartów, 21-100 Lubartów) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1A/***/3.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** (powierzchnia 0,18ha) posiada dostęp do drogi gruntowej od strony zachodniej, od strony wschodniej graniczy z ciekiem wodnym – wody płynące. Kształt działki ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

29 533,33 zł

2,68 zł/m²

11 000 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubartowski, gm. Serniki, Wola Sernicka

Cena wywoławcza:

29 533,33 zł

2,68 zł/m²

11 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Czartowczyk

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. LU1S/GUp-s/443/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Czartowczyk, gmina Tyszowce, powiat tomaszowski, województwo lubelskie, składającej się z działek:

• nr ewid. ***o powierzchni 0,0487 ha, za cenę nie mniejszą niż 100% kwoty oszacowania, tj. 2.200,00 zł (dwa tysiące dwieście złotych),

• nr ewid. ***o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 095 zł

1,00 zł/m²

3 085 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Czartowczyk

Cena wywoławcza:

3 095 zł

1,00 zł/m²

3 085 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

• nr ewid. ***o ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Pawłowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Stężyca, obręb Pawłowice działki nr: 692/1 o pow. ewid. 0.0387, nr: 1699/2 o pow. ewid. 0.0071, nr: 836 o pow. ewid. 0.0387. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0845 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0122 ha; RVI/R - 0,0265 ha; PsV/Ps - 0,0387 ha; LsVI/Ls - 0,0071 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00031733/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 409 zł

18,24 zł/m²

845 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Pawłowice

Cena wywoławcza:

15 409 zł

18,24 zł/m²

845 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Puławy, Skoki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat puławski, gmina Puławy, obręb Skoki działka nr: 388 o pow. ewid. 0.0927. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0927 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0581 ha; B/B - 0,0346 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1P/00020084/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 442 zł

69,52 zł/m²

927 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Puławy, Skoki

Cena wywoławcza:

64 442 zł

69,52 zł/m²

927 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Paprotnia

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Stężyca, obręb Paprotnia działka nr: 338/3 o pow. ewid. 0.3062. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3062 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,3062 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00031734/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 592 zł

5,75 zł/m²

3 062 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Paprotnia

Cena wywoławcza:

17 592 zł

5,75 zł/m²

3 062 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości