Przetargi i licytacje: grunty lubelskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Świdnik, Kolonia

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat świdnicki, gmina Świdnik, obręb Kolonia Biskupie działka nr: 122/7 o pow. ewid. 0.1962. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1962 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,0941 ha; PsV/Ps - 0,0777 ha; PsVI/Ps - 0,0244 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1I/00039709/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 843 zł

60,06 zł/m²

1 962 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdnik, Kolonia

Cena wywoławcza:

117 843 zł

60,06 zł/m²

1 962 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Puławy, Gołąb

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat puławski, gmina Puławy, obręb Gołąb działka nr: 2837 o pow. ewid. 0.0684. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0684 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,0620 ha; ŁIV/Lzr - 0,0064 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1P/00048166/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 630 zł

2,38 zł/m²

684 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Puławy, Gołąb

Cena wywoławcza:

1 630 zł

2,38 zł/m²

684 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Piotrowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat rycki, gmina Stężyca, obręb Piotrowice działki nr: 370 o pow. ewid. 0.1339, nr: 381 o pow. ewid. 0.1121. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2460 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0847 ha; RV/R - 0,0274 ha; PsVI/Ps - 0,0956 ha; PsVI/Lzr - 0,0383 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1Y/00031826/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 100 zł

2,07 zł/m²

2 460 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rycki, gm. Stężyca, Piotrowice

Cena wywoławcza:

5 100 zł

2,07 zł/m²

2 460 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Wohyń, Bojanówka

...odbędzie się

w dniu 22 Października 2025 r. o godz. 10:00

w siedzibie KOWR Odział Terenowy w Lublinie

ul. Witolda Chodźki 10a, 20-093 Lublin, piętro III, pokój nr 340

Uczestnik przetargu zobowiązany jest na 15 minut przed rozpoczęciem przetargu zgłosić się w Kancelarii KOWR

- ul. Chodźki 10A, 20-093 Lublin – I piętro.

(Parking jest biletowany)

Peł na treść wykazu znajduje się w załączniku ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

464 943 zł

12,08 zł/m²

38 500 m²

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radzyński, gm. Wohyń, Bojanówka

Cena wywoławcza:

464 943 zł

12,08 zł/m²

38 500 m²

...odbędzie się

w dniu 22 Października 2025 r. o godz. 10:00

w siedzibie KOWR Odział Terenowy w Lublinie

- ul. Chodźki 10A, 20-093 Lublin – I piętro.

(Parking jest biletowany)

Peł na treść wykazu znajduje się w załączniku ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów, Brodzica 22 500

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy gm. Hrubieszów ***, Brodzica, 22-500 Hrubieszów, dla której SĄD REJONOWY HRUBIESZÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. mjr Henryka "Hubala" Dobrzańskiego 7, HRUBIESZÓW, 22-500 HRUBIESZÓW) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1H/***/2.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna w skład, której wchodzi działka nr ***/*** o powierzchni 0,4918 ha, stanowiąca łąkę, położona w miejscowości Br...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 825 zł

1,39 zł/m²

4 918 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Hrubieszów, Brodzica 22 500

Cena wywoławcza:

6 825 zł

1,39 zł/m²

4 918 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Zamość, Legionów

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Zamość - Ratusz, sala Consulatus, w dniu 21 października 2025 r. o godz. 1000.
*** Cena nieruchomości, którą będzie zobowiązany zapłacić jej nabywca, zostanie ustalona w wysokości ceny uzyskanej w wyniku przetargu i wymagalna będzie w terminie do dnia zawarcia aktu notarialnego umowy sprzedaży.
*** Wadium wpłacone przez osobę, która wygra przetarg zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości. Pozostałym osobom wadia zostaną zwrócone w terminie 3 dni ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 400 000 zł

453 zł/m²

5 298 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zamość
Przetarg na działkę

Zamość, Legionów

Cena wywoławcza:

2 400 000 zł

453 zł/m²

5 298 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zamość
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Huszczka Mała

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** *** położonej przy ***, Huszczka Mała, 22-420 Skierbieszów, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego ***/22-400, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ZA1Z/***/.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa opisana jako działka nr *** o pow. 1,59 ha położona w miejscowości Huszczka Mała, gmina Skierbieszów, dla której Sąd Rejonowy w Zamo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

57 000 zł

3,58 zł/m²

15 900 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Huszczka Mała

Cena wywoławcza:

57 000 zł

3,58 zł/m²

15 900 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jastków, Ługów

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Działki ewidencyjne nr ***, *** -, Ługów, 21-002 Jastków, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konrada Wallenroda 4d, Lublin, 20-607 Lublin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/***/6.

Opis nieruchomości:
Na nieruchomość składają się dwie działki ewidencyjne, które stanowią część gospodarstwa rolnego. W północno-zachodniej części nieruc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

223 540,67 zł

5,32 zł/m²

42 000 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lubelski, gm. Jastków, Ługów

Cena wywoławcza:

223 540,67 zł

5,32 zł/m²

42 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Huszczka Mała

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, Huszczka Mała, 22-420 Skierbieszów, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego ***/22-400, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1Z/***/3.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa opisana jako działka nr *** o pow. 1,81 ha położona w miejscowości Huszczka Mała, gmina Skierbieszów i posiadającą założoną Księgę Wieczystą w ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 100 zł

3,43 zł/m²

18 100 m²

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Skierbieszów, Huszczka Mała

Cena wywoławcza:

62 100 zł

3,43 zł/m²

18 100 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Międzyrzec Podlaski, Łukowska

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ul. Łukowska ***, Tuliłów, 21-560 Międzyrzec Podlaski, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kard. Wyszyńskiego 5, Radzyń Podl, 21-300 Radzyń Podl) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 135 620,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 101 715,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

101 715 zł

55,52 zł/m²

1 832 m²

Termin: 2025-10-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Międzyrzec Podlaski, Łukowska

Cena wywoławcza:

101 715 zł

55,52 zł/m²

1 832 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Strzyżewice, Strzyżewice

Syndyk masy upadłości spółki ***sprzeda z wolnej ręki w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty:

- nieruchomość gruntową, działka nr ewid. ***/4 o pow. 0,7717 ha, niezabudowana, położona w obrębie 19-Strzyżewice, gm. Strzyżewice, pow. lubelski, woj. lubelskie, dla której prowadzona jest KW nr ***;

za cenę nie mniejszą niż: 27.150,00 zł (słownie: dwadzieścia siedem tysięcy sto pięćdziesiąt złotych 00/100).

Warunkiem niezbędnym do udziału w procedurze sprzedaży jest wpłata na rachunek bankowy p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 150 zł

3,52 zł/m²

7 717 m²

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

lubelski, gm. Strzyżewice, Strzyżewice

Cena wywoławcza:

27 150 zł

3,52 zł/m²

7 717 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

parczewski, gm. Jabłoń, Jabłoń

...odbędzie się dnia 17 października 2025 r. o godzinie 12
00
w siedzibie Starostwa Powiatowego w Parczewie, ul. Wojska Polskiego 21.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1. Wpłacenie wadium za daną nieruchomość przelewem środków pieniężnych w
ustalonej wysokości z dopisaniem nr działki danej nieruchomości, które winno
być wpłacone na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Parczewie nr
63 8042 0006 0000 3535 2000 0050 Bank Spółdzielczy w Parczewie w
terminie do dnia 10 października 2025...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

147 074 zł

478 zł/m²

308 m²

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Parczewie
Przetarg na działkę

parczewski, gm. Jabłoń, Jabłoń

Cena wywoławcza:

147 074 zł

478 zł/m²

308 m²

...odbędzie się dnia 17 października 2025 r. o godzinie 12
00
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
terminie do dnia 10 października 2025...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Parczewie
Przetarg na działkę

parczewski, gm. Parczew, Królewski Dwór

...odbędzie się dnia 17 października 2025 r. o godzinie 12
00
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
terminie do dnia 10 października 2025...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 725 zł

240 zł/m²

608 m²

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Parczewie
Przetarg na działkę

parczewski, gm. Parczew, Królewski Dwór

Cena wywoławcza:

145 725 zł

240 zł/m²

608 m²

...odbędzie się dnia 17 października 2025 r. o godzinie 12
00
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
terminie do dnia 10 października 2025...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Parczewie
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Sułów, Rozłopy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Sułów, obręb Rozłopy działka nr: 25/3 o pow. ewid. 0.1704. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1704 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,0641 ha; RIIIa/R - 0,1063 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1Z/00112076/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 670 zł

15,06 zł/m²

1 704 m²

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Sułów, Rozłopy

Cena wywoławcza:

25 670 zł

15,06 zł/m²

1 704 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Grabowiec

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat zamojski, gmina Grabowiec, obręb Grabowiec działki nr: 2771 o pow. ewid. 0.3700, nr: 2781 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4400 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 0,4400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1H/00026139/2, ZA1H/00064668/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 317 zł

4,16 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Grabowiec, Grabowiec

Cena wywoławcza:

18 317 zł

4,16 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości