Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Darłowo powiat sławieński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Darłowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 19.12.2025 r.
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.137.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład której w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 409 zł

83,61 zł/m²

1 189 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

99 409 zł

83,61 zł/m²

1 189 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Turowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Szczecinek powiat szczeclnecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Turowo Pomorskie.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnla 09.10.2025 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.152.2025.MC, opublikowanym w dniu 09.10.2025 r., w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 702 zł

34,51 zł/m²

1 846 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Turowo

Cena wywoławcza:

63 702 zł

34,51 zł/m²

1 846 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Grąbczyn

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 590 zł

4,58 zł/m²

347 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Grąbczyn

Cena wywoławcza:

1 590 zł

4,58 zł/m²

347 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kołobrzeg, F. Morawskiego

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Prezydent Miasta Kołobrzeg

ul. Ratuszowa 13

78-100 Kołobrzeg

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O ROKOWANIACH

Kołobrzeg, 2 marca 2026 r.

GN.6840.1.1.2014.II

Na podstawie art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1145, z późn. zm.) i § 25 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 000 000 zł

2 032 zł/m²

13 778 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kołobrzeg
Przetarg na działkę

Kołobrzeg, F. Morawskiego

Cena wywoławcza:

28 000 000 zł

2 032 zł/m²

13 778 m²

Prezydent Miasta Kołobrzeg

ul. Ratuszowa 13

78-100 Kołobrzeg

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O ROKOWANIACH

Kołobrzeg, 2 marca 2026 r.

GN.6840.1.1.2014.II

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kołobrzeg
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Romana Dmowskiego

...odbędzie się W DNIU 13.05.2026 r. O GODZ. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady
Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).
2. Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN), na rachunek Gminy Miasto Szczecin: Bank PKO BP S.A. 47 1020 4795 0000 9802 0277 8504.
1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 06.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

327 zł/m²

1 527 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Romana Dmowskiego

Cena wywoławcza:

500 000 zł

327 zł/m²

1 527 m²

Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).
1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 06.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Licytacja komornicza działki

policki, gm. Police, Przęsocin, Ptasia

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W PRZĘSOCINIE

Kształt działki - regularny, przypominający w ogólnym zarysie prostokąt; teren działki - zasadniczo płaski. Warunki gruntowo wodne określone jako przeciętne; nasłonecznienie - korzystne. Dojazd drogą nieutwardzoną. Brak usankcjonowanego prawnie dostępu do drogi publicznej. Sposób użytkowania (obecny) - działka niezabudowana, porośnięta roślinnością niską. Powierzchnia 392 m2

***Adres nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

125 250 zł

320 zł/m²

392 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

policki, gm. Police, Przęsocin, Ptasia

Cena wywoławcza:

125 250 zł

320 zł/m²

392 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W PRZĘSOCINIE

***Adres nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

***Adres nieruchomości***
ul. Promowa, 75-900 Koszalin, poczta Koszalin

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłużnicy***
*** i ***

***Cena wywołania***
225 500,00 zł
(1/2 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

225 500 zł

138 zł/m²

1 635 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Koszalin, ul. Promowa

Cena wywoławcza:

225 500 zł

138 zł/m²

1 635 m²

...druga licytacja nieruchomości:

DOM W ST. SUROWYM OTW.

dom w Jamnie

***Adres nieruchomości***
ul. Promowa, 75-900 Koszalin, poczta Koszalin

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnicy***
*** i ***

***Cena wywołania***
225 500,00 zł
(1/2 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Recz, Nętkowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.choszczeński, gmina Recz,obr.Nętkowo, dz.nr 102,pow.0,0563 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

12,43 zł/m²

563 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Recz, Nętkowo

Cena wywoławcza:

7 000 zł

12,43 zł/m²

563 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Bierzwnik, Górzno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.choszczeński, gmina Bierzwnik,obr.Górzno, dz.nr 80/5,pow.0,3400 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 100 zł

8,56 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Bierzwnik, Górzno

Cena wywoławcza:

29 100 zł

8,56 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Bierzwnik, Pławno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.choszczeński, gmina Bierzwnik,obr.Pławno, dz.nr 219/3,pow.0,2737 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 600 zł

8,62 zł/m²

2 737 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Bierzwnik, Pławno

Cena wywoławcza:

23 600 zł

8,62 zł/m²

2 737 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Pełczyce, Bolewice

OT Szczecin.woj.zachodniopomorskie,pow.choszczeński,gm.Pełczyce,obr.Bolewice,dz.nr 132/2, 132/4,pow.0,4200ha

szczególy w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 105 zł

9,31 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Pełczyce, Bolewice

Cena wywoławcza:

39 105 zł

9,31 zł/m²

4 200 m²

szczególy w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Recz, Lubieniów

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Panstwa, położonej na terenie gminy Recz powiat choszczeński, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzieie nieruchomość gruntowa, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
09.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.ST.4240.W.24.2026.AP, oznaczona w ewidencji ncji gruntów jako działka nr 191
z obrębu Lubieniów, okręg podatko...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 200 zł

26,23 zł/m²

999 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Recz, Lubieniów

Cena wywoławcza:

26 200 zł

26,23 zł/m²

999 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Świeszyno, Niedalino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości gruntowej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Świeszyno powiat koszaliński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Strzekęcino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 13.03.2026 r.
KOS.WKUZ.BI.4240.W.5.2026.MT, opublikowanym w dniu 17.04.2026 r., w skład któ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

876 100 zł

7,94 zł/m²

110 403 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Świeszyno, Niedalino

Cena wywoławcza:

876 100 zł

7,94 zł/m²

110 403 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Buczek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej z byłego PFZ Gmina Białogard.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 12.03.2026 r. nr
KOS.WKUZ.BI.4240.W.4.2026.MT, opublikowanym w dniu 13.03.2026 r., w skład któr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 930 zł

29,96 zł/m²

2 801 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Buczek

Cena wywoławcza:

83 930 zł

29,96 zł/m²

2 801 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Czarnowęsy

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Stanomino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 12.03.2026 r.
KOS.WKUZ.BI.4240.W.3.2026.MT, opublikowanym w dniu 13.03.2026 r., w skład któr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 940 zł

4,66 zł/m²

10 283 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Czarnowęsy

Cena wywoławcza:

47 940 zł

4,66 zł/m²

10 283 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości