Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Pomianowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości gruntowa niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej z byłego inne tytuły.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 23.12.2025 r.
KOS.WKUZ.BI.4240.W.57.2025.MT, opublikowanym w dniu 29.12.2025 r., w skład której wchodzą:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 696 zł

24,41 zł/m²

6 173 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Pomianowo

Cena wywoławcza:

150 696 zł

24,41 zł/m²

6 173 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r., w Dworku Wolińskim przy ul. Zamkowej 23a w Wolinie, o godzinie 11:00.

Wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej każdej z nieruchomości, należy wpłacać przelewem na konto Urzędu Miejskiego nr: 67 9393 0000 0000 0156 2000 0050 w Banku Spółdzielczym w Wolinie. Wpłaty wadium należy dokonać tak, aby środki pieniężne znalazły się na rachunku bankowym najpóźniej w dniu 5 maja 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 600 zł

80,00 zł/m²

1 470 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

117 600 zł

80,00 zł/m²

1 470 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

175 920 zł

80,00 zł/m²

2 199 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

175 920 zł

80,00 zł/m²

2 199 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

114 800 zł

80,00 zł/m²

1 435 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

114 800 zł

80,00 zł/m²

1 435 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

169 120 zł

80,00 zł/m²

2 114 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

169 120 zł

80,00 zł/m²

2 114 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

115 120 zł

80,00 zł/m²

1 439 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

115 120 zł

80,00 zł/m²

1 439 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Cena wywoławcza:

167 200 zł

80,00 zł/m²

2 090 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Sierosław

Cena wywoławcza:

167 200 zł

80,00 zł/m²

2 090 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolin
Przetarg na działkę

Koszalin, Topolowa

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miasto Koszalin

Położenie nieruchomości
[ulica]

ul. Topolowa

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
1) identyfikator działki
2) nr obrębu
3) nr działki
4) klasoużytek

1. KO1K/00026245/1
2. 1a) 326101_1.0044.536
1b) 326101_1.0029.26/3
2a) 0044
2b) 0029
3a) 536
3b) 26/3
4a) B – 0,0697 ha
4b) dr – 0,0093 ha

Po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

257 000 zł

325 zł/m²

790 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Koszalin, Topolowa

Cena wywoławcza:

257 000 zł

325 zł/m²

790 m²

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA

Położenie nieruchomości
[ulica]

ul. Topolowa

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. katastru nieruchomości
1) identyfikator działki
2) nr obrębu
3) nr działki
4) klasoużytek

1. KO1K/00026245/1
2. 1a) 326101_1.0044.536
1b) 326101_1.0029.26/3
2a) 0044
2b) 0029
3a) 536
3b) 26/3
4a) B – 0,0697 ha
4b) dr – 0,0093 ha

Po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Koszalin, Radogoszczańska

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Skarbu Państwa
ul. Radogoszczańska 17 Koszalin

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. ewidencji gruntów i budynków
KW nr KO1K/00049314/3
Koszalin, ul. Radogoszczańska 17
obręb nr 0022
działka nr 95/2 o pow. 0,0620 ha
użytek: B- tereny mieszkaniowe
identyfikator działki: 326101_1.0022.95/2

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

186 000 zł

300 zł/m²

620 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Przetarg na działkę

Koszalin, Radogoszczańska

Cena wywoławcza:

186 000 zł

300 zł/m²

620 m²

PREZYDENT MIASTA KOSZALINA
ul. Radogoszczańska 17 Koszalin

Oznaczenie nieruchomości wg:
1. księgi wieczystej
2. ewidencji gruntów i budynków
KW nr KO1K/00049314/3
Koszalin, ul. Radogoszczańska 17
obręb nr 0022
działka nr 95/2 o pow. 0,0620 ha
użytek: B- tereny mieszkaniowe
identyfikator działki: 326101_1.0022.95/2

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA KOSZALIN
Licytacja komornicza działki

stargardzki, gm. Ińsko, Miałka

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI

udział w wysokości 1/3 części nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej działkę o nr ***/*** o powierzchni 20.252,00 m2, położonej w miejscowości Miałka, gmina Ińsko, powiat stargardzki

***Adres nieruchomości***
ul. , 73-140 Miałka, poczta Ińsko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty zadrzewione i zakrzewione

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd R...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 750 zł

2,41 zł/m²

20 252 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

stargardzki, gm. Ińsko, Miałka

Cena wywoławcza:

48 750 zł

2,41 zł/m²

20 252 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI

***Adres nieruchomości***
ul. , 73-140 Miałka, poczta Ińsko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty zadrzewione i zakrzewione

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd R...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Przybiernów, Moracz

OT Szczecin, woj.zachodniopomorskie,pow.goleniowski,gmina Przybiernów, obr.Moracz, dz.nr 117/2,119,pow.0,5900 ha

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 800 zł

5,90 zł/m²

5 900 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Przybiernów, Moracz

Cena wywoławcza:

34 800 zł

5,90 zł/m²

5 900 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 846 zł

4,02 zł/m²

9 173 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

36 846 zł

4,02 zł/m²

9 173 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 636 zł

2,53 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

12 636 zł

2,53 zł/m²

5 000 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Lulewice

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 806 zł

3,80 zł/m²

15 464 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Lulewice

Cena wywoławcza:

58 806 zł

3,80 zł/m²

15 464 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 816 zł

2,56 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

12 816 zł

2,56 zł/m²

5 000 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości