Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Koszanowo

Tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 910 zł

94,98 zł/m²

715 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Koszanowo

Cena wywoławcza:

67 910 zł

94,98 zł/m²

715 m²

Tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 990 zł

25,78 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

48 990 zł

25,78 zł/m²

1 900 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 040 zł

2,81 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

14 040 zł

2,81 zł/m²

5 000 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Siemyśl, Kędrzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 362 zł

35,27 zł/m²

719 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Siemyśl, Kędrzyno

Cena wywoławcza:

25 362 zł

35,27 zł/m²

719 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Białogard, Białogórzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 660 zł

30,72 zł/m²

2 984 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

91 660 zł

30,72 zł/m²

2 984 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

19 481 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

19 481 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Rymań, Rzesznikowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

374 199 zł

46,20 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Rymań, Rzesznikowo

Cena wywoławcza:

374 199 zł

46,20 zł/m²

8 100 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

4 916 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

4 916 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 062 zł

48,49 zł/m²

950 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

Cena wywoławcza:

46 062 zł

48,49 zł/m²

950 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 898 zł

61,88 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Myślino

Cena wywoławcza:

65 898 zł

61,88 zł/m²

1 065 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Radzewo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 752 zł

3,11 zł/m²

9 897 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Tychowo, Radzewo

Cena wywoławcza:

30 752 zł

3,11 zł/m²

9 897 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Dolice, Dolice

...odbędzie się dnia 16 lutego 2026 r. (poniedziałek) o godzinie 09.00 w siedzibie
Starostwa Powiatowego w Stargardzie przy ulicy Skarbowej 1, w Sali nr 103.
Pozostałe warunki przetargu:
1..Wadium w odpowiedniej, wyżej określonej wysokości winno wpłynąć do dnia 11 lutego
2026 r. na konto Starostwa Powiatowego w Stargardzie nr: 46 1020 4867 0000 1002 0007 9830
z odpowiednim dopiskiem:
„Wadium na działkę nr 801/19 obręb Dolice, gmina Dolice”.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

5,26 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Dolice, Dolice

Cena wywoławcza:

20 000 zł

5,26 zł/m²

3 800 m²

Pozostałe warunki przetargu:
z odpowiednim dopiskiem:
„Wadium na działkę nr 801/19 obręb Dolice, gmina Dolice”.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości