Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

koszaliński, gm. Mielno, Gąski

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej należącej do dłużnika: *** *** *** oraz *** *** *** położonej: 76-032 Mielno, ul. ***, Gąski, dla której Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

Suma oszacowania wynosi 296 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 222 000,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 29 600,00 zł. Rę...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

222 000 zł

219 zł/m²

1 014 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

koszaliński, gm. Mielno, Gąski

Cena wywoławcza:

222 000 zł

219 zł/m²

1 014 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Szczecinek, Grąbczyn

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

562 996 zł

28,95 zł/m²

19 444 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Grąbczyn

Cena wywoławcza:

562 996 zł

28,95 zł/m²

19 444 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Maszewo, Rożnowo Nowogardzkie

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. goleniowski, gm.Maszewo,obr.Rożnowo Nowogardzkie, dz.nr 433,pow.0,4500 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 400 zł

3,87 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Maszewo, Rożnowo Nowogardzkie

Cena wywoławcza:

17 400 zł

3,87 zł/m²

4 500 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna dz.nr 42,43/1,pow.1,2500 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 400 zł

4,59 zł/m²

12 500 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

57 400 zł

4,59 zł/m²

12 500 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Liszkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 888 zł

61,71 zł/m²

63 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Liszkowo

Cena wywoławcza:

3 888 zł

61,71 zł/m²

63 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Grąbczyn

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 201 zł

7,54 zł/m²

2 548 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Grąbczyn

Cena wywoławcza:

19 201 zł

7,54 zł/m²

2 548 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Trzebiechowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 248 zł

37,21 zł/m²

356 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Trzebiechowo

Cena wywoławcza:

13 248 zł

37,21 zł/m²

356 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr. Osetna dz.nr 117/128 (udział),pow.0,4184 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 040 zł

24,15 zł/m²

4 184 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

101 040 zł

24,15 zł/m²

4 184 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki,gmina Lipiany,obr.Osetna dz.nr 51,pow.1,5900 ha

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 700 zł

4,89 zł/m²

15 900 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

77 700 zł

4,89 zł/m²

15 900 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr. Osetna dz.nr 117/124 (udział),pow.0,3009 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 930 zł

26,56 zł/m²

3 009 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

79 930 zł

26,56 zł/m²

3 009 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Batowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Batowo, dz.nr 110,pow.0,0725 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 350 zł

14,28 zł/m²

725 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Batowo

Cena wywoławcza:

10 350 zł

14,28 zł/m²

725 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin, m. 6

tresc ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 555 723 zł

446 zł/m²

5 727 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin, m. 6

Cena wywoławcza:

2 555 723 zł

446 zł/m²

5 727 m²

tresc ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr. Osetna dz.nr 117/127 (udział),pow.0,3108 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 380 zł

26,51 zł/m²

3 108 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

82 380 zł

26,51 zł/m²

3 108 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr. Osetna dz.nr 117/125 (udział),pow.0,3001 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 730 zł

26,57 zł/m²

3 001 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

79 730 zł

26,57 zł/m²

3 001 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Trzebiechowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 730 zł

7,71 zł/m²

354 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Trzebiechowo

Cena wywoławcza:

2 730 zł

7,71 zł/m²

354 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości