Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Cena wywoławcza:

24 048 zł

3,24 zł/m²

7 411 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Przybkowo

Cena wywoławcza:

24 048 zł

3,24 zł/m²

7 411 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Barwice, Łęknica

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 600 zł

43,25 zł/m²

3 436 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Barwice, Łęknica

Cena wywoławcza:

148 600 zł

43,25 zł/m²

3 436 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Kłodzino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 800 zł

9,66 zł/m²

5 054 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Kłodzino

Cena wywoławcza:

48 800 zł

9,66 zł/m²

5 054 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Grzmiąca, Lubogoszcz

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 190 zł

2,37 zł/m²

3 463 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Grzmiąca, Lubogoszcz

Cena wywoławcza:

8 190 zł

2,37 zł/m²

3 463 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Barwice, Łęknica

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 520 zł

20,75 zł/m²

5 279 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Barwice, Łęknica

Cena wywoławcza:

109 520 zł

20,75 zł/m²

5 279 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Knyki

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 850 zł

46,28 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Knyki

Cena wywoławcza:

138 850 zł

46,28 zł/m²

3 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Jeziorki

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

227 080 zł

30,22 zł/m²

7 513 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Jeziorki

Cena wywoławcza:

227 080 zł

30,22 zł/m²

7 513 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Grzmiąca, Mieszałki

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 175 zł

6,13 zł/m²

14 063 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Grzmiąca, Mieszałki

Cena wywoławcza:

86 175 zł

6,13 zł/m²

14 063 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Stary Chwalim

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 520 zł

31,44 zł/m²

3 420 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Stary Chwalim

Cena wywoławcza:

107 520 zł

31,44 zł/m²

3 420 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Stary Chwalim

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 680 zł

30,23 zł/m²

3 628 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Stary Chwalim

Cena wywoławcza:

109 680 zł

30,23 zł/m²

3 628 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Myślibórz, Rów

...odbędzie się dnia 05 lutego 2026 r. o godz. 1100 w pokoju nr 24 Starostwa
Powiatowego w Myśliborzu przy ul. Północnej nr 15.
W przetargu mogą brać udział osoby zakwalifikowane do przetargu, które:
1.wpłacą organizatorowi przetargu wadium w wymaganej wysokości, w terminie, miejscu
i formie, do dnia 30.01.2026 roku (w tym dniu środki pieniężne powinny znaleźć się na
koncie podanym poniżej),
2.wadium należy wpłacić na rachunek Starostwa Powiatowego w Myśliborzu GBS Barlinek O/Myślibórz 31 8355 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 686 765 zł

103 zł/m²

84 000 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Myśliborzu
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Myślibórz, Rów

Cena wywoławcza:

8 686 765 zł

103 zł/m²

84 000 m²

Powiatowego w Myśliborzu przy ul. Północnej nr 15.
koncie podanym poniżej),
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Myśliborzu
Licytacja komornicza działki

myśliborski, gm. Dębno, Suchlica

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Suchlica ***, 74-400 Suchlica, dla której Sąd Rejonowy w Myśliborzu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Niedziałkowskiego 6, Myślibórz, 74-300 Myślibórz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:

Działka gruntu niezabudowana oznaczonej w ewidencji gruntów numerem ***/3 o powierzchni 0,4251 ha. Położona we wsi Suchlica powiat Myśli...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

45 975 zł

10,82 zł/m²

4 251 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

myśliborski, gm. Dębno, Suchlica

Cena wywoławcza:

45 975 zł

10,82 zł/m²

4 251 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

stargardzki, gm. Stargard, Golczewo

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Golczewo dz. ***/***, Golczewo, 73-102 Stargard, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wojska Polskiego ***/***, Stargard, 73-110) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1T/***/2.

Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Jacek Onyszkiewicz, Kancelaria Komornicza nr VII w Stargardzie na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomoś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

507 000 zł

259 zł/m²

1 958 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

stargardzki, gm. Stargard, Golczewo

Cena wywoławcza:

507 000 zł

259 zł/m²

1 958 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Czarnówko

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Widuchowa,obr. Czarnówko, dz.nr 16/51,pow.0,6515 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 300 zł

8,33 zł/m²

6 515 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Widuchowa, Czarnówko

Cena wywoławcza:

54 300 zł

8,33 zł/m²

6 515 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Krzypnica

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Gryfino,obr.Krzypnica, dz.nr 172/7,1720/8,pow.0,4102 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

314 890 zł

76,76 zł/m²

4 102 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Krzypnica

Cena wywoławcza:

314 890 zł

76,76 zł/m²

4 102 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości