Licytacje komornicze: komercyjne gm. Połczyn-Zdrój

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

LOKAL UŻYTKOWO-MIESZKALNY

Działka gruntu o numerze ewidencyjnym *** o pow. 0,11 ha w części północno-zachodniej działki posadowiony jest murowany budynek niemieszkalny zagospodarowany częściowo na cele mieszkalne w zabudowie zwartej z budynkiem gospodarczym. Na terenie działki numer *** posadowiony jest budynek niemieszkalny częściowo zagospodarowany nieformalnie na cele mieszkalne, parterowy częściowo podpiwniczony w części z pod...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

296 666,67 zł

948 zł/m²

313 m²

Termin: 2026-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

296 666,67 zł

948 zł/m²

313 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

LOKAL UŻYTKOWO-MIESZKALNY

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA NUMER ***/*** O POWIERZCHNI 2,75 HA JEST ZABUDOWANA

Działka numer ***/*** o powierzchni 2,75 ha jest zabudowana czterema budynkami niemieszkalnymi o numerach ewidencyjnych***.

***Adres nieruchomości***
78-320 Nowe Ludzicko, poczta Połczyn Zdrój

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

466 666,67 zł

16,97 zł/m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

466 666,67 zł

16,97 zł/m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA NUMER ***/*** O POWIERZCHNI 2,75 HA JEST ZABUDOWANA

***Adres nieruchomości***
78-320 Nowe Ludzicko, poczta Połczyn Zdrój

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Ogartowo, Ogartowo Połczyn Zdrój

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielami są *** położonej przy Ogartowo, Ogartowo, 78-320 Połczyn Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. Batalionów Chłopskich 6/78-300, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze KO2B/***/6.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z prawa własności zabudowanej działki gruntu nr ***/6 o powierzchni 0,8122 ha oraz dwóch udziałów po 3...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

452 400 zł

160 zł/m²

2 827 m²

Termin: 2025-02-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Cena wywoławcza:

452 400 zł

160 zł/m²

2 827 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Czarnkowie

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielami są*** przy ,Czarnkowie, 78-320 Połczyn Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. Batalionów Chłopskich 6, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z prawa własności 2 (dwóch) działek gruntu numer 146/1 i 145/2 (obręb ewidencyjny numer 0106) o łącznej powierzchni 3,27 ha oraz znaj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

888 750 zł

1 018 zł/m²

873 m²

Termin: 2023-11-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Czarnkowie

Cena wywoławcza:

888 750 zł

1 018 zł/m²

873 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-11-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Czarnkowie

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielami są*** przy ,Czarnkowie, 78-320 Połczyn Zdrój , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. Batalionów Chłopskich 6, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z prawa własności 2 (dwóch) działek gruntu numer 146/1 i 145/2 (obręb ewidencyjny numer 0106) o łącznej powierzchni 3,27 ha oraz znajdując...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

790 000 zł

905 zł/m²

873 m²

Termin: 2022-11-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Czarnkowie

Cena wywoławcza:

790 000 zł

905 zł/m²

873 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Czarnkowie

...pierwsza licytacja nieruchomości

składającej się z prawa własności 2 (dwóch) działek gruntu numer 146/1 i 145/2 (obręb ewidencyjny numer 0106) o łącznej powierzchni 3,27 ha oraz znajdujących się na działce 146/1 czterech budynków administracyjno-produkcyjno-magazynowych, murowanych, w zabudowie zwartej, częściowo 1 kondygnacyjnych, w części 2 kondygnacyjnych, niepodpiwniczonych, wybudowanych w technologii tradycyjnej. Według stanu funkcjonalnego wszystkie opisane powyżej budynki są ze sob...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

888 750 zł

1 018 zł/m²

873 m²

Termin: 2022-09-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Czarnkowie

Cena wywoławcza:

888 750 zł

1 018 zł/m²

873 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Łęgi

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Łęgi, 78-320 Połczyn Zdrój , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z prawa własności działki gruntu numer 65/11 o powierzchni 2248 m2 oraz znajdującego się na tej działce budynku o docelowej funkcji: budynek mieszkalny wielorodzinny (oznaczonego w ewidencji gruntów i budyn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

524 666,67 zł

566 zł/m²

927 m²

Termin: 2021-09-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Łęgi

Cena wywoławcza:

524 666,67 zł

566 zł/m²

927 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Dobino

...druga licytacja użytkowania wieczystego nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy ,Dobino, 78-320 Połczyn Zdrój , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z prawa użytkowania wieczystego działki gruntu o numerze 9/17 o powierzchni 3257 m2 oraz prawo własności stanowiących odrębną nieruchomość znajdujących się na te...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

46 000 zł

61,00 zł/m²

750 m²

Termin: 2021-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Dobino

Cena wywoławcza:

46 000 zł

61,00 zł/m²

750 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Połczyn-Zdrój, Solankowa

...druga licytacja ułamkowej części nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy , 78-320 Połczyn-Zdrój , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka gruntu nr 5/8 o pow. 15,6191 ha zabudowana. Na terenie działki posadowione są 4 budynki niemieszkalne o łącznej powierzchni zabudowy 979 m2. o przeznaczeniu usługowo produkcyjnym i gospodarczym dla rolnictwa. B...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 076 333,33 zł

1 099 zł/m²

979 m²

Termin: 2021-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Połczyn-Zdrój, Solankowa

Cena wywoławcza:

1 076 333,33 zł

1 099 zł/m²

979 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości