Przetargi: komercyjne prudnicki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Prudnik, Łąka Prudnicka, Głuchołaska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony ogłoszony w celu zbycia niżej wymienionej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Prudnik.

PRZETARG PO RAZ TRZECI

Położenie

i oznaczenie nieruchomości

Nieruchomość zabudowana położona

w Łące Prudnickiej przy ulicy Głuchołaskiej 17,

oznaczona w ewidencji gruntów

i budynków jako działka nr 364/3 - obręb Łąka Prudnicka (Bi, RIIIa)

o powierzchni 0,1562 ha

KW OP1P/00002277/2

wraz z udziałem wynoszącym 1/3 części

w działce oznaczonej w ewiden...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

438 600 zł

1 907 zł/m²

230 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Prudnik, Łąka Prudnicka, Głuchołaska

Cena wywoławcza:

438 600 zł

1 907 zł/m²

230 m²

PRZETARG PO RAZ TRZECI

Położenie

i oznaczenie nieruchomości

Nieruchomość zabudowana położona

w Łące Prudnickiej przy ulicy Głuchołaskiej 17,

oznaczona w ewidencji gruntów

o powierzchni 0,1562 ha

KW OP1P/00002277/2

wraz z udziałem wynoszącym 1/3 części

w działce oznaczonej w ewiden...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik

...odbędzie się na zasadach określonych w Regulaminie przetargu pisemnego- ofertowego, nieograniczonego z dnia 02.03.2026 r.;
2. kryterium wyboru ofert będzie najwyższa cena;
3. cena wywoławcza ww. nieruchomości to łączna wartość nieruchomości wraz z ruchomościami oraz zapasami mieszczącymi się w oddziale *** w Prudniku, wynikająca z opisu i oszacowania z dnia 17 marca 2025 r. zaktualizowanego aneksem z dnia
26 czerwca 2025 r., biorąc za podstawę rynkową wartość sprzedaży wydzielonej zorganizow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 769 157 zł

902 zł/m²

11 pokoi

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik

Cena wywoławcza:

6 769 157 zł

902 zł/m²

11 pokoi

2. kryterium wyboru ofert będzie najwyższa cena;
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Głogówek, Zawada

Nieruchomość niezabudowana. Pełny opis Ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 550 zł

12,29 zł/m²

2 567 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Głogówek, Zawada

Cena wywoławcza:

31 550 zł

12,29 zł/m²

2 567 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Plac Wolności

Burmistrz Prudnika
ogłasza, że w dniu 18 marca 2026 roku o godzinie
1000 w Urzędzie Miejskim w Prudniku przy ul. Kościuszki nr 3 pokój nr 117 odbędą się przetargi ustne nieograniczone ogłoszone w celu zbycia niżej wymienionych nieruchomości, stanowiących własność Gminy Prudnik.

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

1. Księga wieczysta prowadzona
dla budynku Nr OP1P/00038038/6.
Lokal użytkowy nr 2u usytuowany
w budynku położonym w Prudniku Plac
Wolności 4, 8 w klatce nr 4, na działkach
nr 980/13...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 640 zł

3 065 zł/m²

114 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Plac Wolności

Cena wywoławcza:

350 640 zł

3 065 zł/m²

114 m²

Burmistrz Prudnika
ogłasza, że w dniu 18 marca 2026 roku o godzinie

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

1. Księga wieczysta prowadzona
dla budynku Nr OP1P/00038038/6.
Lokal użytkowy nr 2u usytuowany
w budynku położonym w Prudniku Plac
Wolności 4, 8 w klatce nr 4, na działkach
nr 980/13...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Staszica

Burmistrz Prudnika
ogłasza, że w dniu 18 marca 2026 roku o godzinie

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

1. Księga wieczysta Nr OP1P/00029753/8
Lokal użytkowy nr 1 usytuowany
w budynku położonym w Prudniku
przy ul. Staszica 1, własność Gminy
Prudnik, położony na działce oznaczonej
w ewi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

329 200 zł

2 141 zł/m²

154 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Staszica

Cena wywoławcza:

329 200 zł

2 141 zł/m²

154 m²

Burmistrz Prudnika
ogłasza, że w dniu 18 marca 2026 roku o godzinie

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

1. Księga wieczysta Nr OP1P/00029753/8
Lokal użytkowy nr 1 usytuowany
w budynku położonym w Prudniku
przy ul. Staszica 1, własność Gminy
Prudnik, położony na działce oznaczonej
w ewi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Nyska

Burmistrz Prudnika
ogłasza, że w dniu 18 marca 2026 roku o godzinie

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

3. Księga wieczysta Nr OP1P/00061188/2
nieruchomość położona w Prudniku przy
ul. Nyskiej 15, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków jako działka 6753
(dawny nr 1981/140) – obręb Pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

331 500 zł

479 zł/m²

692 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Nyska

Cena wywoławcza:

331 500 zł

479 zł/m²

692 m²

Burmistrz Prudnika
ogłasza, że w dniu 18 marca 2026 roku o godzinie

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

3. Księga wieczysta Nr OP1P/00061188/2
nieruchomość położona w Prudniku przy
ul. Nyskiej 15, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków jako działka 6753
(dawny nr 1981/140) – obręb Pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Nyska

Burmistrz Prudnika ogłasza, że w dniu 12 listopada 2025 roku o godzinie 1000 w
Urzędzie Miejskim w Prudniku przy ul. Kościuszki nr 3 pokój nr 117 odbędą się przetargi ustne nieograniczone ogłoszone w celu zbycia niżej wymienionych
nieruchomości, stanowiących własność Gminy Prudnik.

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

3. Księga wieczysta Nr OP1P/00061188/2
nieruchomość położona w Prudniku przy
ul. Nyskiej 15, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków jako działka 6753
(dawny nr 1981/140) – obrę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

390 000 zł

564 zł/m²

692 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Nyska

Cena wywoławcza:

390 000 zł

564 zł/m²

692 m²

nieruchomości, stanowiących własność Gminy Prudnik.

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

3. Księga wieczysta Nr OP1P/00061188/2
nieruchomość położona w Prudniku przy
ul. Nyskiej 15, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków jako działka 6753
(dawny nr 1981/140) – obrę...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Staszica

nieruchomości, stanowiących własność Gminy Prudnik.

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

1. Księga wieczysta Nr OP1P/00029753/8
Lokal użytkowy nr 1 usytuowany
w budynku położonym w Prudniku
przy ul. Staszica 1, własność Gminy
Prudnik, położony na działce oznaczonej
w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

365 800 zł

2 379 zł/m²

154 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik, Staszica

Cena wywoławcza:

365 800 zł

2 379 zł/m²

154 m²

nieruchomości, stanowiących własność Gminy Prudnik.

Położenie
i oznaczenie nieruchomości

1. Księga wieczysta Nr OP1P/00029753/8
Lokal użytkowy nr 1 usytuowany
w budynku położonym w Prudniku
przy ul. Staszica 1, własność Gminy
Prudnik, położony na działce oznaczonej
w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Prudnik, Łąka Prudnicka

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

Burmistrz Prudnika ogłasza, że dnia 16 lipca 2025 r. o godzinie 1000 w sali nr 117 Urzędu Miejskiego
w Prudniku odbędą się przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż n/w nieruchomości po raz pierwszy:

I. Nieruchomość zabudowana położona w Łące Prudnickiej przy ul. Głuchołaskiej 17

1) Nieruchomość zabudowana budynkiem dawnego przedszkola położona w Łące Prudnickiej
przy ul. Głuchołaskiej 17 na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i bu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

645 000 zł

2 804 zł/m²

230 m²

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Prudnik, Łąka Prudnicka

Cena wywoławcza:

645 000 zł

2 804 zł/m²

230 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Biała

y: przetargu pisemnego nieograniczonego nr 2/08/2024 w sprawie sprzedaży lokalu niemieszkalnego położonego w (48-210) Biała przy ul. Rynek 25/1U ("Nieruchomość").

I. Organizator przetargu pisemnego/miejsce przetargu

Organizatorem przetargu pisemnego jest spółka "RUCH" S.A. z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: KRS 000...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 000 zł

2 156 zł/m²

42 m²

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Ruch S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Biała

Cena wywoławcza:

91 000 zł

2 156 zł/m²

42 m²

I. Organizator przetargu pisemnego/miejsce przetargu

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Ruch S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Biała, Rynek

Ogłoszenie o przetargu i warunkach przetargu

Materiały informacyjne

Dotyczy: przetargu pisemnego nieograniczonego nr 2/08/2024 w sprawie sprzedaży lokalu niemieszkalnego położonego w (48-210) Biała przy ul. Rynek 25/1U („Nieruchomość”).

I. Organizator przetargu pisemnego/miejsce przetargu

Organizatorem przetargu pisemnego jest spółka „RUCH” S.A. z siedzibą w Warszawie, wpisana
do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla
m.st. Warszawy w Warszaw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 000 zł

2 464 zł/m²

42 m²

Termin: 2025-05-28

Organizator przetargu:
Ruch S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Biała, Rynek

Cena wywoławcza:

104 000 zł

2 464 zł/m²

42 m²

Ogłoszenie o przetargu i warunkach przetargu

Materiały informacyjne

I. Organizator przetargu pisemnego/miejsce przetargu

m.st. Warszawy w Warszaw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-28

Organizator przetargu:
Ruch S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Prudnik, Mieszkowice

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 300 zł

10,24 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Prudnik, Mieszkowice

Cena wywoławcza:

55 300 zł

10,24 zł/m²

5 400 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik

...odbędzie się II przetarg ustny nieograniczony w celu zbycia niżej opisanej nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Prudnickiego. Przedmiotem przetargu jest nieruchomość zabudowana położona w Prudniku, działka nr 1904/92, mapa 6 o powierzchni 0,9442 ha, KW nr ***, będącej własnością Powiatu Prudnickiego.

Nieruchomość zabudowana budynkiem użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej 2972 m2. W przeszłości budynek był wykorzystywany jako obiekt szkoły. Budynek wolnostojący, piętrowy, trz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

1 514 zł/m²

2 972 m²

Termin: 2024-09-16

Organizator przetargu:
STAROSTWO POWIATOWE W PRUDNIKU
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

1 514 zł/m²

2 972 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-16

Organizator przetargu:
STAROSTWO POWIATOWE W PRUDNIKU
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Biała, Miłowice

Prudnik, dnia 08.05.2024 r.
MG-V.6840.7.2023
i in.
OGŁOSZENIE O PRZETARGACH
Burmistrz Prudnika działając na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami
(Dz. U. z 2023 r. poz. 344 z późn. zm) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów
oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213) ogłasza, że w dniu 12 czerwca 2024 roku o godzinie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

252 800 zł

Termin: 2024-06-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

prudnicki, gm. Biała, Miłowice

Cena wywoławcza:

252 800 zł

Prudnik, dnia 08.05.2024 r.
MG-V.6840.7.2023
i in.
OGŁOSZENIE O PRZETARGACH
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Prudnik
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik

...odbędzie się I przetarg ustny nieograniczony w celu zbycia niżej opisanej nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Prudnickiego. Przedmiotem przetargu jest nieruchomość zabudowana położona w Prudniku, działka nr 1904/92, mapa 6 o powierzchni 0,9442 ha,
KW nr ***, będącej własnością Powiatu Prudnickiego.

Nieruchomość zabudowana budynkiem użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej 2972 m2. W przeszłości budynek był wykorzystywany jako obiekt szkoły. Budynek wolnostojący, piętrowy, trzy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 000 zł

1 851 zł/m²

2 972 m²

Termin: 2024-05-23

Organizator przetargu:
STAROSTWO POWIATOWE W PRUDNIKU
Przetarg na obiekt / lokal

Prudnik

Cena wywoławcza:

5 500 000 zł

1 851 zł/m²

2 972 m²

KW nr ***, będącej własnością Powiatu Prudnickiego.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-23

Organizator przetargu:
STAROSTWO POWIATOWE W PRUDNIKU
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości