Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

pszczyński, gm. Suszec, Suszec

...odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 12.05.2025r. o godz. 11
00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-38/2025 – sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 3,4543 ha, położonych
w Suszcu przy ul. Piaskowej, w skład których wchodzą:
1) prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 2445/214 o pow.
0,0409 ha, zapisanej w księdze wieczystej KA1P/00035080/5 prowadzonej przez Sąd Rejonowy
w Pszczynie,
2) prawo użytkowania wieczy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 060 000 zł

3 540 zł/m²

2 277 m²

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

pszczyński, gm. Suszec, Suszec

Cena wywoławcza:

8 060 000 zł

3 540 zł/m²

2 277 m²

w dniu 12.05.2025r. o godz. 11
00
I. Przedmiot przetargu:
w Suszcu przy ul. Piaskowej, w skład których wchodzą:
w Pszczynie,
2) prawo użytkowania wieczy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Sarnów

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku ponizej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

255 100 zł

29,22 zł/m²

8 729 m²

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Sarnów

Cena wywoławcza:

255 100 zł

29,22 zł/m²

8 729 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Psary

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 100 zł

19,41 zł/m²

7 012 m²

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Psary

Cena wywoławcza:

136 100 zł

19,41 zł/m²

7 012 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Plac Wolności/Karola Szymanowskiego

...odbędzie się w dniu 6 maja 2025 r. o godz. 10.00 w sali nr 204

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

W przetargu mogą brać udział osoby, które najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2025 r. wniosą wadium w pieniądzu w wysokości 670.000,-zł (słownie: sześćset siedemdziesiąt tysięcy złotych), wpłacając je na konto depozytowe Urzędu Miasta Mysłowice Nr 57 1030 1508 0000 0008 2417 7003 Citi Handlowy Bank Handlowy w Warszawie S.A., ze wskazaniem nieruchomości. Za datę wniesienia wadium...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 350 000 zł

1 745 zł/m²

1 920 m²

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Plac Wolności/Karola Szymanowskiego

Cena wywoławcza:

3 350 000 zł

1 745 zł/m²

1 920 m²

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Miła

BK-GN.6840.3.2025

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Działając na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Czeladź

1. Nieruchomość lokalowa Nr 5 w budynku przy ulicy Miłej 6 w Czeladzi, o powierzchni użytkowej 68,71 m² wraz z pomieszczeniem przynależnym – piwnicą nr 5,
o powierzchni 6,54 m². Z własnością nieruchomości związany jest udz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

434 514 zł

6 324 zł/m²

69 m²

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Miła

Cena wywoławcza:

434 514 zł

6 324 zł/m²

69 m²

BK-GN.6840.3.2025

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Zaborze, Józefa Lompy

...odbędzie się 6 maja 2025 r. o godzinie 1030 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 28 stycznia 2025 r.
Oględziny nieruchomości odbędą się 23 kwietnia 2025 r. w godzinach 1100 – 1200.
Kontakt z administracją POM nr 1 w Zabrzu przy ul. 3 Maja 84, tel. 32 373 47 10.
Wadium:
Wadium w wysokości 72.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Banku Śląskim nr 25 1050 1230 1000 002...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

360 000 zł

481 zł/m²

749 m²

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Zaborze, Józefa Lompy

Cena wywoławcza:

360 000 zł

481 zł/m²

749 m²

w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 28 stycznia 2025 r.
Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

żywiecki, gm. Łodygowice, Łodygowice, Magazynowa

...odbędzie się sprzedaż nieruchomości wskaże syndyk. § 3 Postanowienia końcowe W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego z modyfikacjami wynikającymi z przepisów ustawy Prawo upadłościowe....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

322 zł/m²

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

żywiecki, gm. Łodygowice, Łodygowice, Magazynowa

Cena wywoławcza:

500 000 zł

322 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Zabrska

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Syndyk *** w upadłości ogłasza przetarg pisemny na łączną sprzedaż:

• nieruchomości położonych w Gliwicach przy ul. Zabrskiej *** dla których prowadzone są księgi wieczyste nr: ***, *** oraz ***

Cena wywoławcza wynosi 2 500 000,00 zł (słownie: dwa miliony pięćset tysięcy złotych).

Adres do składania ofert: Biuro Syndyka ul. Porcelanowa 19, 40-246 Katowice (od 9:30 do 15:00).

Termin składania ofert: do 6 maj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

2 772 zł/m²

902 m² 1 pokój

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Jawor
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Zabrska

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

2 772 zł/m²

902 m² 1 pokój

Termin składania ofert: do 6 maj...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Jawor
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 07.05.2025 r. o godzinie 10:00.

Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo pod adresem mailowym:biuro @ annaduda.ploraz telefonicznie pod numerem telefonu 512 sto osiemdziesiąt pięć 195 w godzinach od 10:00-14:00.

IV. Pouczenia:

1. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną przyjęte, zostanie zwr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

271 280 zł

1 285 zł/m²

211 m²

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

Cena wywoławcza:

271 280 zł

1 285 zł/m²

211 m²

IV. Pouczenia:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Obrzeżna Północna

Wszelkie informacje o konkursie udzielane wyłącznie są mailowo pod adresem mailowym:biuro @ annaduda.ploraz telefonicznie pod numerem telefonu 512 sto osiemdziesiąt pięć 195 w godzinach od 10:00-14:00.

IV. Pouczenia:

1. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną przyjęte, zo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

720 080 zł

1 434 zł/m²

502 m²

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Obrzeżna Północna

Cena wywoławcza:

720 080 zł

1 434 zł/m²

502 m²

IV. Pouczenia:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Kazimierz, Ogrodowa

w dniu 07.05.2025r. o godz. 13
00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-66/2025 – nieruchomość położona w Sosnowcu, obręb Kazimierz w rejonie
ul. Ogrodowej o powierzchni 0,1180 ha, w skład której wchodzą:
1) prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu nr 1492/5 o powierzchni 0,1180 ha
zapisanej w księdze wieczystej KA1S/00088020/5 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu,
2) prawo własności budynku szpital...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

2 798 zł/m²

679 m²

Termin: 2025-05-05

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Kazimierz, Ogrodowa

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

2 798 zł/m²

679 m²

w dniu 07.05.2025r. o godz. 13
00
I. Przedmiot przetargu:
2) prawo własności budynku szpital...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-05

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Bobrek, Wytrwałych

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 30.04.2025r. o godz. 12:00 na portalu aukcyjnym s://lain3-srk.coig.biz/.

Oferent zobowiązany jest do zapoznania się i akceptacji bez zastrzeżeń pełnej treści Obwieszczenia szczegółowego opublikowanego na stronie (zakładka „Oferta – Przetargi mieszkania”) oraz Regulaminu postępowania przy sprzedaży nieruchomości w O/AZM SRK S.A. ().

Spółka może odwołać lub zmienić warunki przetargu lub ogłoszenia, zamknąć przetarg bez wybrania którejkol...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

2 402 zł/m²

10 m²

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Bobrek, Wytrwałych

Cena wywoławcza:

25 000 zł

2 402 zł/m²

10 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Radzionków, Szczęśliwa

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 30.04.2025r . o godz. 11:30 na portalu aukcyjnym .

Oferent zobowiązany jest do zapoznania się i akceptacji bez zastrzeżeń pełnej treści Obwieszczenia szczegółowego opublikowanego na stronie (zakładka Oferta - Przetargi mieszkania ) oraz Regulaminu postępowania przy sprzedaży nieruchomości w O/AZM SRK S.A. ( ).

Spółka może odwołać lub zmienić warunki przetargu lub ogłoszenia, zamknąć przetarg bez wybrania którejkolwiek z ofert bez podan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

635 zł/m²

16 m²

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Radzionków, Szczęśliwa

Cena wywoławcza:

10 000 zł

635 zł/m²

16 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Bielska

...odbędzie się za pośrednictwem Platformy przetargowej (https://przetargi.sdsm.pl/), dnia 30.04.2025 roku (środa) o godzinie 08:00 (od 08:00 do 08:30).

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

W Aukcjach prowadzonych na Platformie mogą uczestniczyć tylko zarejestrowani użytkownicy. Rejestracji można dokonać tutaj (https://przetargi.sdsm.pl/main/zarejestruj.html)

W wyniku rejestracji zostaje utworzone konto Użytkownika, które wymaga aktywacji przez Spółkę, po weryfikacji danych ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 100 zł

1 080 zł/m²

162 m²

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Bielska

Cena wywoławcza:

175 100 zł

1 080 zł/m²

162 m²

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Eichendorffa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (30.04.2025 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 491 895 zł

711 zł/m²

3 503 m²

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Eichendorffa

Cena wywoławcza:

2 491 895 zł

711 zł/m²

3 503 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości