Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Aleja J. Piłsudskiego

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego ***, 41-308 Dąbrowa Górnicza

zaprasza do składania ofert na zakup atrakcyjnej Nieruchomości, na którą składa się prawo użytkowania działek 308 i 309 obręb 0021 opisanych w księdze wieczystej *** i 310 obręb 0021 opisanej w księdze wieczystej ***, o łącznej powierzchni 36 092 m2 oraz prawa własności budynku o funkcji biurowej o powierzchni użytkowej 5 537,10 m2 zlokalizowanego na działce 308 obręb 0021. Nieruchomość zlokalizowana jest w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 830 000 zł

2 317 zł/m²

5 537 m²

Termin: 2025-02-25

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Aleja J. Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

12 830 000 zł

2 317 zł/m²

5 537 m²

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego ***, 41-308 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-25

z siedzibą w Warszawie,

ul. Puławska 15,

02-515 Warszawa

OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR I/2025 NA SPRZEDAŻ PRAW DO NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH

W MYSŁOWICACH PRZY UL. POCZTOWEJ ***

Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego nr I/2025, zwanego dalej „Przetargiem” są:

a) prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej położonej w Mysłowicach stanowiącej działki o numerach ewidencyjny...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 950 000 zł

1 683 zł/m²

2 347 m²

Termin: 2025-02-25

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Pocztowa

Cena wywoławcza:

3 950 000 zł

1 683 zł/m²

2 347 m²

OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRZETARGU

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie,

ul. Puławska 15,

02-515 Warszawa

W MYSŁOWICACH PRZY UL. POCZTOWEJ ***

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-25

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, NA PIASKU

...rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr II usytuowanego w budynku posadowionym na działce zlokalizowanej przy ul. NA PIASKU 3

-------------------------

FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki

POWIERZCHNIA LOKALU: 237,46 m²

POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak

SKŁAD LOKALU: 5 pomieszczeń

KONDYGNACJA: parter

STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu

UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

492 800 zł

2 075 zł/m²

238 m²

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, NA PIASKU

Cena wywoławcza:

492 800 zł

2 075 zł/m²

238 m²

-------------------------

POWIERZCHNIA LOKALU: 237,46 m²

POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak

SKŁAD LOKALU: 5 pomieszczeń

KONDYGNACJA: parter

STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu

UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, BIAŁEJ BRAMY

...rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 1 usytuowanego w budynku przy ul. BIAŁEJ BRAMY 8

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 24,05 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 2 pomieszczenia, WC
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 33/1000...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 200 zł

5 497 zł/m²

24 m²

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, BIAŁEJ BRAMY

Cena wywoławcza:

132 200 zł

5 497 zł/m²

24 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 24,05 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 2 pomieszczenia, WC
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Nadrzeczna

...rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż garażu nr 3 zlokalizowanego w rejonie ul. NADRZECZNEJ

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części działki do 25 sierpnia 2115 r.
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 15,73 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 1 pomieszczenie
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 83/100...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 200 zł

648 zł/m²

16 m²

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Nadrzeczna

Cena wywoławcza:

10 200 zł

648 zł/m²

16 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 15,73 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 1 pomieszczenie
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Wisła, Czarne

Obwieszczenia o IV licytacji publicznej

Stefan Kucierski Likwidator Spółki " ***8" na podstawie art. 282 §1 Kodeksu Spółek Handlowych , podaje do publicznej wiadomości informację o IV licytacji publicznej nieruchomości należącej do:

Termin:

IV licytacja: 22 luty 2025 godzina: 10:00

Miejsce:

Czarne ***

43-460 Wisła

Przedmiot licytacji :

nieruchomość gruntowa położona w 43-460 Wisła przy ul. Czarne, działka: ***/25 ***/42; oraz udział ***/4083 w działce nr ***/43; całość stanowi powierzchn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

790 000 zł

161 zł/m²

Termin: 2025-02-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wisła, Czarne

Cena wywoławcza:

790 000 zł

161 zł/m²

Obwieszczenia o IV licytacji publicznej

Termin:

IV licytacja: 22 luty 2025 godzina: 10:00

Miejsce:

Czarne ***

43-460 Wisła

Przedmiot licytacji :

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Oswobodzenia

HUTNICZO – GÓRNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

z siedzibą w Katowicach przy ul. Gliwickiej 65 ogłasza przetarg ustny w trybie online w dniu 21.02.2025r. na sprzedaż:

Nieruchomości zabudowanej budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi położonej w Katowicach przy ul. Oswobodzenia 42 i ul. Ociepki 1, obejmującej działkę nr 2726/168 o powierzchni 636m2 karta mapy 2, obręb 0009 Janów zapisanej w księdze wieczystej nr *** oraz nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Katowicach przy ul. Ociepk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 250 000 zł

2 807 zł/m²

802 m²

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Oswobodzenia

Cena wywoławcza:

2 250 000 zł

2 807 zł/m²

802 m²

HUTNICZO – GÓRNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Likwidator ***w likwidacji, na podstawie § 23 punkt 4 statutu spółki oraz regulaminu przetargu, ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej, dwóch działek ewidencyjnych nr ***/76 i ***/62
o łącznej powierzchni 3 689 m², dla których Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgi wieczyste nr KW *** oraz ***.
Cena wywoławcza: 2 544 400,00 złotych ( sł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 544 400 zł

690 zł/m²

1 pokój

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa

Cena wywoławcza:

2 544 400 zł

690 zł/m²

1 pokój

Cena wywoławcza: 2 544 400,00 złotych ( sł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Stare Miasto, Ogrodowa

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY
działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jt. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.)
OGŁASZA

trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Częstochowa:
1. Adres nieruchomości oraz oznaczenie nieruchomości wg danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej: nieruchomość zabudowana, położona
w Częstochowie przy ul. Ogrodowej 7, oznaczona w obrębie 148 ja...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

425 000 zł

824 zł/m²

516 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Stare Miasto, Ogrodowa

Cena wywoławcza:

425 000 zł

824 zł/m²

516 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY
OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

w Częstochowie przy ul. Ogrodowej 9, oznaczona w obrębie 148 ja...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

890 000 zł

713 zł/m²

1 248 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Stare Miasto, Ogrodowa

Cena wywoławcza:

890 000 zł

713 zł/m²

1 248 m²

PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY
OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Częstochowa
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Alojzego Pawliczka

...odbędzie się dnia 20.02.2025 r. o godz. 9.00 w siedzibie JSW KOKS S.A.

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

Osoba do kontaktu: Kierownik Działu Obsługi Majątku JSW KOKS S.A.

tel.XXXXX344, 601 740 678 (od pn. do pt. w godzinach od 7.00 do 14.00)

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

706 zł/m²

425 m² 11 pokoi

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Alojzego Pawliczka

Cena wywoławcza:

300 000 zł

706 zł/m²

425 m² 11 pokoi

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, Ratuszowa

...odbędzie się za pośrednictwem Platformy przetargowej (www.przetargi.sdsm.pl), 20 lutego 2025r. (czwartek) od godziny 09:00 do 09:30

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

W Aukcjach prowadzonych na Platformie mogą uczestniczyć tylko zarejestrowani użytkownicy. Rejestracji można dokonać tutaj: https://przetargi.sdsm.pl/main/zarejestruj.html

Informacje dla kontrahentów, dotyczące zasad uczestnictwa w Aukcji dostępne w ramach Platformy Przetargowej (Informacje dla kontrahentów).

Za...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 552 zł/m²

29 m² 4 pokoje

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, Ratuszowa

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 552 zł/m²

29 m² 4 pokoje

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

Za...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Cynkowa

...odbędzie się w trybie online w dniu: 19.02.2025r.

Szczegółowe informacje oraz warunki przystąpienia do przetargów zamieszczone są na stronie internetowej Spółdzielni www.hgsm.pl

Bliższych informacji udziela– dział członkowski HGSM

tel. 32 / 606-17-87,88 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 862 zł

3 762 zł/m²

9 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Cynkowa

Cena wywoławcza:

33 862 zł

3 762 zł/m²

9 m²

...odbędzie się w trybie online w dniu: 19.02.2025r.

Bliższych informacji udziela– dział członkowski HGSM

tel. 32 / 606-17-87,88 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Blachownia, Gać

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły wzałączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 700 zł

12,69 zł/m²

8 490 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Blachownia, Gać

Cena wywoławcza:

107 700 zł

12,69 zł/m²

8 490 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Armii Krajowej

...odbędzie się 18 lutego 2025 r. o godzinie 9
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
W sprawie oględzin nieruchomości należy kontaktować się z Jednostką Gospodarki
Nieruchomościami w Zabrzu POM nr 3, ul. Karola Miarki 5, tel. 32 373 47 33.
Wadium:
Wadium w wysokości 116 000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Banku Śląskim nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185
do 11 lutego 2025 r.
Za termin wniesienia wad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

580 000 zł

1 230 zł/m²

472 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

580 000 zł

1 230 zł/m²

472 m²

...odbędzie się 18 lutego 2025 r. o godzinie 9
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
do 11 lutego 2025 r.
Za termin wniesienia wad...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości