Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 06.03.2025 r. o godzinie 9:45.
Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo pod adresem mailowym: biuro@ oraz telefonicznie pod numerem telefonu512 185 195 w godzinach od 10:00-14:00.

IV. Pouczenia:
1. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną przyjęte, zostanie zwrócone w ciągu czternastu dni od dnia wyboru oferty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 080 120 zł

2 152 zł/m²

502 m²

Termin: 2025-03-05

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

Cena wywoławcza:

1 080 120 zł

2 152 zł/m²

502 m²

IV. Pouczenia:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-05

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Strzelców Bytomskich 165 i 186 a

Nieruchomość 1 stanowią działki gruntu nr: 365/15 i 371/19 o łącznej powierzchni 657 m2, obręb 0002 Bytom. Kompleks w kształcie nieregularnym, nieogrodzony. Teren nieruchomości płaski, zabudowany dwoma budynkami o funkcji biurowej oraz technicznej. Przez teren nieruchomości przebiegają kolidujące sieci uzbrojenia terenu, w postaci: sieci ciepłowniczej, kanalizacji deszczowej, kabli elektroenergetycznych niskiego napięcia oraz wodociągu. Nieruchomość posiada dostęp do sieci podstawowego uzbrojeni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 820 000 zł

993 zł/m²

1 832 m²

Termin: 2025-03-04

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Strzelców Bytomskich 165 i 186 a

Cena wywoławcza:

1 820 000 zł

993 zł/m²

1 832 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-04

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Toszek, Górnośląska

Sprzedaż w trybie przetargu nieograniczonego, pisemnego nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Toszku, powiat gliwicki, przy ul. Górnośląskiej, na którą składa się:
- prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej oznaczonej numerem ewidencyjnym 699/63, o powierzchni 1069 m2, objętej księgą wieczystą
nr GL1G/00118598/5, zabudowanej trzema budynkami o charakterze garażowym
i magazynowym o łącznej powierzchni 113,89 m2 za cenę wywoławczą nie niższą niż 136 265,78 zł netto (słownie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 652 zł

1 217 zł/m²

114 m²

Termin: 2025-02-28

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na obiekt / lokal

Toszek, Górnośląska

Cena wywoławcza:

138 652 zł

1 217 zł/m²

114 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-28

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Kruszyna

OBWIESZCZENIE
w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt VI GUp 276/21/MB
z wolnej ręki w formie konkursu ofert

syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym
pod sygnaturą akt VI GUp 276/21/MB

ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki majątku masy upadłości obejmującego:
prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej halą produkcyjną z zapleczem socjalno-biurowym w gr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 979 000 zł

425 zł/m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Kruszyna

Cena wywoławcza:

2 979 000 zł

425 zł/m²

OBWIESZCZENIE
z wolnej ręki w formie konkursu ofert

pod sygnaturą akt VI GUp 276/21/MB

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Przystajń, Ługi, Radły

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 600 zł

13,06 zł/m²

8 316 m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Przystajń, Ługi, Radły

Cena wywoławcza:

108 600 zł

13,06 zł/m²

8 316 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Krzepice, Kuźniczka

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 400 zł

5,05 zł/m²

1 863 m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Krzepice, Kuźniczka

Cena wywoławcza:

9 400 zł

5,05 zł/m²

1 863 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Wręczyca Wielka, Hutka

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

19,66 zł/m²

4 426 m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Wręczyca Wielka, Hutka

Cena wywoławcza:

87 000 zł

19,66 zł/m²

4 426 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Miedźno, Kołaczkowice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 700 zł

13,88 zł/m²

2 645 m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Miedźno, Kołaczkowice

Cena wywoławcza:

36 700 zł

13,88 zł/m²

2 645 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Panki, Kałmuki

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 100 zł

9,64 zł/m²

9 760 m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Panki, Kałmuki

Cena wywoławcza:

94 100 zł

9,64 zł/m²

9 760 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Sikorskiego

...odbędzie się w dniu 26 lutego 2025 r. (środa) o godz. 12.00 w siedzibie
Spóldzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny
wywolawezej, zapoznanie się ze stanem technicznym nieruchomości i regulaminem
przetargowym.

Wadium należy wplacić przelewem na konto Spółdzielni : Bank Spóldzielezy nr konta :
30 8438 0001 0003 3444 2035 0001 w terminie do dnia 25 lutego 2025r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

1 479 zł/m²

20 m²

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Sikorskiego

Cena wywoławcza:

30 000 zł

1 479 zł/m²

20 m²

Spóldzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.

przetargowym.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Krzyżowa

Budynek mieszkalny II kondygnacyjny, zbudowany w technologii tradycyjnej. Fundamenty oraz ściany zewnętrzne z cegły. Stropy nad piwnicą ogniotrwałe, pozostałe drewniane.Dach o konstrukcji drewnianej kryty papą.Budynek bez termomodernizacji, wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną wentylacji grawitacyjnej, ogrzewanie indywidualne. Budynek wykazuje znaczne oznaki zużycia technicznego i funkcjonalnego adekwatne do wieku obiektu, rodzaju i jakości materiałów. Zgodnie z decyzją...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

384 000 zł

939 zł/m²

409 m²

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Krzyżowa

Cena wywoławcza:

384 000 zł

939 zł/m²

409 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Chmielarze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 600 zł

10,70 zł/m²

6 600 m²

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Chmielarze

Cena wywoławcza:

70 600 zł

10,70 zł/m²

6 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Lipicze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 200 zł

16,73 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Lipicze

Cena wywoławcza:

50 200 zł

16,73 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Wielkie

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

229 500 zł

20,49 zł/m²

11 200 m²

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Wielkie

Cena wywoławcza:

229 500 zł

20,49 zł/m²

11 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Spokojna

...odbędzie się w dniu 25 lutego 2025 r. o godz. 10.00 w sali nr 204

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

W przetargu mogą brać udział osoby, które najpóźniej do dnia 19 lutego 2025 r. wniosą wadium w pieniądzu w wysokości 156.000,-zł (słownie: sto pięćdziesiąt sześć tysięcy złotych), wpłacając je na konto depozytowe Urzędu Miasta Mysłowice Nr 13 1050 1214 1000 0023 5654 6974 ING Bank Śląski, ze wskazaniem nieruchomości.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

780 000 zł

1 969 zł/m²

396 m²

Termin: 2025-02-25

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Spokojna

Cena wywoławcza:

780 000 zł

1 969 zł/m²

396 m²

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-25

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości