Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Katowice

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości położnej w Katowicach , dla której prowadzona jest księga wieczysta KW nr KA1K/__000pokaż telefon, stanowiącej grunt o pow. 1304 m 2 zbudowany budynkiem przemysłowym o pow. 186 m 2 , za cenę nie niższą niż 222 500 zł netto. Oferty na zakup nieruchomości należy złożyć na adres: Syndyk masy upadłości, ul. Kopernika 13/5, 40-064 Katowice do 25.07.2024. Oferta powinna zostać złożona w za...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 500 zł

1 196 zł/m²

186 m²

Termin: 2024-07-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice

Cena wywoławcza:

222 500 zł

1 196 zł/m²

186 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

tarnogórski, gm. Zbrosławice, Kamieniec, Tarnogórska

...rozpocznie się pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej niemieszkalnej składającej się z dwóch lokali użytkowych o numerach 3 i 4 oznaczonych jako przedmiot odrębnej własności stanowiącej udział wynoszący 0,531 części w nieruchomości wspólnej, położonej w Kamieńcu przy ul. Tarnogórskiej 4a, na działkach o numerach ewidencyjnych 3 o pow. 0,0544 ha i 46/35 o pow. 0,0862 ha (a. m. 8) obr. Kamieniec zapisanej w księdze wieczystej KW nr ***.

Cena...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

271 492 zł

Termin: 2024-07-25

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY ZBROSŁAWICE
Przetarg na obiekt / lokal

tarnogórski, gm. Zbrosławice, Kamieniec, Tarnogórska

Cena wywoławcza:

271 492 zł

Cena...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-25

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY ZBROSŁAWICE
Przetarg na obiekt / lokal

gliwicki, gm. Rudziniec, Rudziniec, Kolejowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Rudzińcu oznaczoną geodezyjnie jako działka 134/26 o pow. 0,1088 ha
w rejonie ulicy Kolejowej. Działka niezabudowana, położona w sąsiedztwie linii kolejowej, z przeznaczeniem na zabudowę usługową, posiada dostęp do drogi publicznej.

Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ora...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

Termin: 2024-07-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

gliwicki, gm. Rudziniec, Rudziniec, Kolejowa

Cena wywoławcza:

90 000 zł

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ora...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

myszkowski, gm. Żarki, Ostrów

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 100 zł

41,44 zł/m²

2 271 m²

Termin: 2024-07-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

myszkowski, gm. Żarki, Ostrów

Cena wywoławcza:

94 100 zł

41,44 zł/m²

2 271 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, Armii Krajowej

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Chorzów, ul. Rynek 1,

IV piętro, pokój 236, dnia 23 lipca 2024 r. o godzinie 9:00.

Nabywca akceptuje, że Miasto Chorzów nie będzie ponosiło odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane koniecznością poniesienia ewentualnych kosztów obowiązkowego usunięcia zanieczyszczeń lub skażeń, które występują lub mogą wystąpić po podpisaniu umowy sprzedaży nieruchomości lub rekultywacji terenu, dokonanej na mocy decyzji albo rozstrzygnięć sądowych wydanych ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 160 zł

2 387 zł/m²

16 m²

Termin: 2024-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

37 160 zł

2 387 zł/m²

16 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na obiekt / lokal

Pilica, Księżna

...odbędzie się w dniu 22.07.2024 r. o godz. 12:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Pilicy przy ul. Żarnowieckiej 46a, I piętro, pokój nr 15.

Ogłoszenie o przetargu podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pilicy przy ul. Żarnowieckiej 46a, na tablicy ogłoszeń w miejscowości, na stronie internetowej urzędu www.pilica.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.pilica.bip.jur.pl, oraz poprzez publikację wyciągu z ogłoszenia w prasie codziennej ogólno...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

596 800 zł

1 430 zł/m²

417 m²

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY PILICA
Przetarg na obiekt / lokal

Pilica, Księżna

Cena wywoławcza:

596 800 zł

1 430 zł/m²

417 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY PILICA
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Podlesie

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 23.07.2024 r. o godzinie 9:30. Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo pod adresem mailowym: biuro @ annaduda.pl oraz telefonicznie pod numerem telefonu *** *** *** w godzinach od 10:00-14:00. IV. Pouczenia: 1. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną przyjęte, zostanie zwrócone w ciągu czternastu dni od dnia ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

597 800 zł

878 zł/m²

681 m²

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Podlesie

Cena wywoławcza:

597 800 zł

878 zł/m²

681 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Podlesie

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 23.07.2024 r. o godzinie 10:00.

Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo pod adresem mailowym: biuro @ oraz telefonicznie pod numerem telefonu 512 185 195 w godzinach od 10:00-14:00.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 356 600 zł

1 469 zł/m²

923 m²

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Podlesie

Cena wywoławcza:

1 356 600 zł

1 469 zł/m²

923 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Podlesie

Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo pod adresem mailowym: biuro @ oraz telefonicznie pod numerem telefonu512 185 195 w godzinach od 10:00-14:00....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 356 600 zł

1 470 zł/m²

923 m² 8 pokoi

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Podlesie

Cena wywoławcza:

1 356 600 zł

1 470 zł/m²

923 m² 8 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

myszkowski, gm. Żarki, Kotowice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

419 900 zł

49,99 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

myszkowski, gm. Żarki, Kotowice

Cena wywoławcza:

419 900 zł

49,99 zł/m²

8 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Lubliniec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

571 500 zł

82,43 zł/m²

6 933 m²

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Lubliniec

Cena wywoławcza:

571 500 zł

82,43 zł/m²

6 933 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Myszków

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

137 600 zł

13,78 zł/m²

9 988 m²

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Myszków

Cena wywoławcza:

137 600 zł

13,78 zł/m²

9 988 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

żywiecki, gm. Milówka, Milówka, Kaflarska

...odbędzie się w dniu 19 lipca 2024 r. o godz. 10:00 w budynku starej Remizy, zlokalizowanej za Urzędem Gminy Milówka przy ul. Jana Kazimierza 123.

1. Nieruchomość jest wolna od praw, roszczeń i zobowiązań wobec osób trzecich oraz obciążeń hipotecznych (dział III i IV KW wolne od wpisów).

2. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne lub prawne, które wpłacą wadium w kwocie 30 000,00 zł, w pieniądzu, na rachunek bankowy Urzędu Gminy Milówka nr 20 8131 0005 0000 0244 2000 0030, prowadzony pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

598 420 zł

1 213 zł/m²

493 m²

Termin: 2024-07-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Milówka
Przetarg na obiekt / lokal

żywiecki, gm. Milówka, Milówka, Kaflarska

Cena wywoławcza:

598 420 zł

1 213 zł/m²

493 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Milówka
Przetarg na obiekt / lokal

Rybnik, Wolna 130

Na podstawie Postanowienia z dnia 20.10.2023 roku GL1G/GU/876/2023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika *** na następujących warunkach:
1.Przedmiotem sprzedaży jest udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej zlokalizowanej w Rybniku przy ulicy Wolnej 130, opisanej w ewidencji gruntów działką numer 2361/296 o powierzchni 0,1804 ha, dla której VII Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego z siedzibą w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

378 333 zł

210 zł/m²

1 804 m²

Termin: 2024-07-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Rybnik, Wolna 130

Cena wywoławcza:

378 333 zł

210 zł/m²

1 804 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Istebna, Istebna

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
O DRUGIM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ LOKAU UŻYTKOWEGO

Zarząd Województwa Śląskiego informuje, iż zostało sporządzone ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż samodzielnego lokalu użytkowego nr 4, znajdującego się w budynku położonym na nieruchomości w Istebnej nr 833, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, przeznaczonego do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego. Budynek posadowiony jest...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

1 869 zł/m²

96 m²

Termin: 2024-07-16

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Istebna, Istebna

Cena wywoławcza:

180 000 zł

1 869 zł/m²

96 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-16

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości