Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Lubliniec, Żwirki i Wigury

...odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2024 roku o godz. 1100 w Starostwie Powiatowym w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 7, I piętro, sala posiedzeń nr 28.

Przetarg polega na licytacji ceny wywoławczej ww. nieruchomości.

Wadium wynosi 128 000,00 zł .

Przystępujący do ww. przetargu zobowiązani są do wpłacenia w terminie do dnia 17 kwietnia 2024 roku wadium na konto Powiatu Lublinieckiego nr 88 1020 1664 0000 3702 0190 9332 – z zaznaczeniem numeru działki. Za datę wniesienia wadium uważa się wpływ ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 280 000 zł

Termin: 2024-04-23

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Przetarg na obiekt / lokal

Lubliniec, Żwirki i Wigury

Cena wywoławcza:

1 280 000 zł

Wadium wynosi 128 000,00 zł .

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-23

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Baildona, BŁOGOSŁAWIONEGO CZESŁAWA

...rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr I usytuowanego w budynku przy ul. BŁOGOSŁAWIONEGO CZESŁAWA 66

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 47,21 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 5,54 m2
*** SKŁAD LOKALU: 4 pomieszczenia i WC
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 800 zł

2 728 zł/m²

47 m²

Termin: 2024-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Baildona, BŁOGOSŁAWIONEGO CZESŁAWA

Cena wywoławcza:

128 800 zł

2 728 zł/m²

47 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 47,21 m²
*** SKŁAD LOKALU: 4 pomieszczenia i WC
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Dąbrówka Mała, Siemianowicka

Zarządca masy sanacyjnej ETP S.A. w restrukturyzacji w Katowicach ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy sanacyjnej

*** Przedmiotem przetargu są nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Siemianowickiej 5A oraz w Siemianowicach Śląskich przy ul. Budowlanej wraz z wyposażeniem, w skład których wchodzą:

*** prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem biurowym, objętej księgą wieczystą nr *** stanowiącej działkę ewidencyjną n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 264 000 zł

1 615 zł/m²

5 737 m²

Termin: 2024-04-22

Organizator przetargu:
Zarządca
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Dąbrówka Mała, Siemianowicka

Cena wywoławcza:

9 264 000 zł

1 615 zł/m²

5 737 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-22

Organizator przetargu:
Zarządca
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Wrzosowiak, Jesienna

_Syndyk masy upadłości *** ogłasza 5. konkurs na zbycie nieruchomości z wolnej ręki w drodze konkursu ofert wg poniższych warunków:_

_I. sprzedaży podlega __lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 966 m2, położony w Częstochowie przy ul. Jesiennej 44, powiat częstochowski, województwo śląskie – dla którego Sąd Rejonowy w Częstochowie, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***; wadium w wysokości 50.000,00 zł należy wpłacić na konto masy upadłości nr 68 1140 1108 0000 5041 4300 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 040 zł

127 zł/m²

966 m²

Termin: 2024-04-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Wrzosowiak, Jesienna

Cena wywoławcza:

123 040 zł

127 zł/m²

966 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, Podleska

OGŁOSZENIE

o przetargu publicznym nieograniczonym w formie ustnej licytacji na sprzedaż nieruchomości zabudowanej.

1. Sprzedawca:

Główny Instytut Górnictwa – Państwowy Instytut Badawczy, 40-166 Katowice, Pl. Gwarków 1.

2. Podstawa prawna:

1) art. 17 ustawy z dnia 30 kwietnia 2020 r. o Instytutach badawczych (t.j.: Dz. U. z 2020 r. poz. 498, dalej: ustawa oib),

2) art. 38 – 41 ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym (t.j.: Dz. U. z 2023 r., poz. 973, dalej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 195 zł

1 301 zł/m²

140 m²

Termin: 2024-04-17

Organizator przetargu:
Główny Instytut Górnictwa w Katowicach
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, Podleska

Cena wywoławcza:

182 195 zł

1 301 zł/m²

140 m²

OGŁOSZENIE

1. Sprzedawca:

2. Podstawa prawna:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-17

Organizator przetargu:
Główny Instytut Górnictwa w Katowicach
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda, 1 Maja

...odbędzie się w dniu 15.04.2024 r. o godz.12oo w sali 213 Urzędu Miasta Ruda Śląska, plac Jana Pawła II 6.

W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, które zapoznają się z pełną treścią ogłoszenia (zamieszczoną na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Miasta Ruda Śląska oraz na portalu miejskim _www.rudaslaska. bip.info.pl_) i w terminie do dnia 08.04.2024 r. dokonają wpłaty wadium w wysokości 177.500,00 zł przelewem na konto: Nr 71 1050 1214 1000 0010 0109 0628 ING Bank Śląski Katow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 549 000 zł

3 472 zł/m²

1 022 m²

Termin: 2024-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ruda Śląska
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda, 1 Maja

Cena wywoławcza:

3 549 000 zł

3 472 zł/m²

1 022 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ruda Śląska
Przetarg na obiekt / lokal

Wojkowice

Syndyk Masy Upadłości

ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości

*** Przedmiotem przetargu są:

*** prawo własności nieruchomości stanowiącej działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 1673/13 o powierzchni 2,0144 ha, zabudowanej budynkiem magazynowym nr 1, budynkiem magazynowym nr 2, budynkiem magazynowym nr 3, budynkiem magazynowym nr 4, budynkiem warsztatowym nr 1, budynkiem warsztatowo-biurowym, budynkiem warsztatowym nr 2, budynkiem warsztatowo-magazynowym, budynkiem w budowie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 709 997,68 zł

Termin: 2024-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wojkowice

Cena wywoławcza:

7 709 997,68 zł

Syndyk Masy Upadłości

ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości

*** Przedmiotem przetargu są:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Stare Gliwice, Bojkowska

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI I3D S.A. W UPADŁOŚCI

Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH [KRS: 0000379606, NIP:5252208808, REGON:017267566]

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCEJ DO I3D S.A. W UPADŁOŚCI

Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH - SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI

W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM

Syndyk masy upadłości I3D S.A. w upadłości z siedzibą w Gliwicach, ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział XII Gospodarczy, pod sygn. akt XII G...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

286 706 zł

2 926 zł/m²

98 m²

Termin: 2024-04-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Stare Gliwice, Bojkowska

Cena wywoławcza:

286 706 zł

2 926 zł/m²

98 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI I3D S.A. W UPADŁOŚCI

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCEJ DO I3D S.A. W UPADŁOŚCI

Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH - SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI

W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice

OPIS OFERTY

OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI I3D S.A. W UPADŁOŚCI
Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH [KRS: 0000379606, NIP: 5252208808, REGON: 017 - pokaż numer telefonu - ]

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCEJ DO I3D S.A. W UPADŁOŚCI
Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH - SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI
W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM

Syndyk masy upadłości I3D S.A. w upadłości z siedzibą w Gliwicach, ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział XII Gospodarczy, pod sygn. akt XII GUp 181/2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

286 706 zł

2 926 zł/m²

98 m²

Termin: 2024-04-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice

Cena wywoławcza:

286 706 zł

2 926 zł/m²

98 m²

OPIS OFERTY

OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI I3D S.A. W UPADŁOŚCI

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCEJ DO I3D S.A. W UPADŁOŚCI
Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH - SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI
W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Bojkowska

OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI I3D S.A. W UPADŁOŚCI
Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH [KRS: 0000379606, NIP: 5252208808, REGON: 017267566]

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCEJ DO I3D S.A. W UPADŁOŚCI
Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH - SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI
W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM

Syndyk masy upadłości I3D S.A. w upadłości z siedzibą w Gliwicach, ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział XII Gospodarczy, pod sygn. akt XII GUp 181/22 zaprasza do składania ofert zak...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

286 706,25 zł

2 917 zł/m²

98 m²

Termin: 2024-04-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Bojkowska

Cena wywoławcza:

286 706,25 zł

2 917 zł/m²

98 m²

OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI I3D S.A. W UPADŁOŚCI

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCEJ DO I3D S.A. W UPADŁOŚCI
Z SIEDZIBĄ W GLIWICACH - SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI
W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała

...odbędzie się 9 kwietnia 2024 r. o godz. 10:00 w sali nr 208 (II piętro)

w gmachu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy pl. Ratuszowym 5.

Ogłoszenie zostało zamieszczone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy pl. Ratuszowym 6 oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego https://bip.bielsko-biala.pl

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w Urzędzie Miejskim

w Bielsku-Białej w Biurze Obsługi Interesanta (budynek przy pl. Ratuszowym 6, parter stanow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

590 000 zł

4 041 zł/m²

146 m² 11 pokoi

Termin: 2024-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała

Cena wywoławcza:

590 000 zł

4 041 zł/m²

146 m² 11 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Brzeziny Nowe, ŚLĄSKIE

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 600 zł

101 zł/m²

2 199 m²

Termin: 2024-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Brzeziny Nowe, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

222 600 zł

101 zł/m²

2 199 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Opatów, Iwanowice Duże, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 700 zł

16,09 zł/m²

2 094 m²

Termin: 2024-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Opatów, Iwanowice Duże, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

33 700 zł

16,09 zł/m²

2 094 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Ustroń

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Cieszynie do publicznej wiadomości, że 04 kwietnia 2024 roku o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie przy ul. Kraszewskiego 4 odbędzie się pierwsza publiczna licytacja prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej oraz prawa własności budynku użytkowego i przynależnych budowli, opisanej w księdze wieczystej nr *** zajętej w postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym wobec zobowiązanego Remor Solar Polska S.A.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

634 200 zł

Termin: 2024-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Cieszynie
Przetarg na obiekt / lokal

Ustroń

Cena wywoławcza:

634 200 zł

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Cieszynie
Przetarg na obiekt / lokal