Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Koniecpol, Zamkowa

...pierwsza licytacja NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W MIEJSCOWOŚCI KONIECPOL, UL. ZAMKOWA 27 I 27A, OZNACZONEJ JAKO DZIAŁKI NR 1825/3 I 1825/4, O POWIERZCHNI 5,6748 HA, DLA KTÓREJ SĄD REJONOWY W MYSZKOWIE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH PROWADZI KSIĘGĘ WIECZYSTĄ NR ***.

NIERUCHOMOŚĆ STANOWI WYŁĄCZNĄ WŁASNOŚĆ ZOBOWIĄZANEGO: ***INFORMUJEMY, ŻE NIERUCHOMOŚĆ FIGURUJE W REJESTRZE ZABYTKÓW POD NUMEREM: 205/76/A.
DO REJESTRU ZABYTKÓW WPISANY ZOSTAŁ ZESPÓŁ PAŁACOWY W SKŁAD KTÓREGO WCHODZĄ:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 855 231,25 zł

Termin: 2024-04-03

Organizator przetargu:
Drugi Urząd Skarbowy w Częstochowie
Przetarg na obiekt / lokal

Koniecpol, Zamkowa

Cena wywoławcza:

2 855 231,25 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-03

Organizator przetargu:
Drugi Urząd Skarbowy w Częstochowie
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości położnej w Katowicach , dla której prowadzona jest księga wieczysta KW nr ***, stanowiącej grunt o pow. 1304 m 2 zbudowany budynkiem przemysłowym o pow. 186 m 2 , za cenę nie niższą niż 312 000 zł netto. Oferty na zakup nieruchomości należy złożyć na adres: Syndyk masy upadłości, ul. Kopernika 13/5, 40-064 Katowice do 31.03.2024. Oferta powinna zostać złożona w zamkniętej, opieczętow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

312 000 zł

1 677 zł/m²

186 m²

Termin: 2024-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice

Cena wywoławcza:

312 000 zł

1 677 zł/m²

186 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Łagiewniki, Szyby Rycerskie

Zarządca w postępowaniu sanacyjnym CONBELTS S.A. w restrukturyzacji

ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy sanacyjnej.

Przedmiotem przetargu ofertowego jest :

*** sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Bytomiu, ul. Szyby Rycerskie 4, działki gruntu oznaczonej numerem ewidencyjnym 1535/21, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze ***, która powstała z podzielenia działki 1311/21, która była ujęta pod pozycją 26 w części „3....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 279 962,50 zł

1 072 zł/m²

3 991 m²

Termin: 2024-03-29

Organizator przetargu:
Zarządca
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Łagiewniki, Szyby Rycerskie

Cena wywoławcza:

4 279 962,50 zł

1 072 zł/m²

3 991 m²

Przedmiotem przetargu ofertowego jest :

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-29

Organizator przetargu:
Zarządca
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Puńców

Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości zapisanej w KW nr BB1C/__000pokaż telefon, położonej w miejscowości Puńców w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu o sygn. akt BB1B/GUp-s/85/2023 zawiadamia o sprzedaży z wolnej ręki prawa własności nieruchomości zapisanej w KW nr BB1C/__000pokaż telefon, położonej w miejscowości Puńców przy ul Cieszyńskiej 185, w powiecie cieszyńskim,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

686 137 zł

1 418 zł/m²

484 m²

Termin: 2024-03-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Puńców

Cena wywoławcza:

686 137 zł

1 418 zł/m²

484 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wojkowice, ŚLĄSKIE

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 600 zł

29,97 zł/m²

754 m²

Termin: 2024-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Wojkowice, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

22 600 zł

29,97 zł/m²

754 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Błędów, ŚLĄSKIE m. M.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

139 600 zł

95,62 zł/m²

1 460 m²

Termin: 2024-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Błędów, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

139 600 zł

95,62 zł/m²

1 460 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, ks. Ludwika Tunkla

...odbędzie się w dniu 20.03.2024 r. o godz. 12oo w sali 213 Urzędu Miasta Ruda Śląska, plac Jana Pawła II 6. W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, które zapoznają się z pełną treścią ogłoszenia zamieszczoną na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej _www.rudaslaska. bip.info.pl __(zakładka nieruchomości) _i_ _w terminie do dnia 13.03.2024 r. dokonają wpłaty wadium w wysokości 90.400,00 zł przelewem na konto tut. Urzędu oraz przedłożą przed otwarciem przetargu wymagane do...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 808 000 zł

1 404 zł/m²

1 288 m²

Termin: 2024-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ruda Śląska
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, ks. Ludwika Tunkla

Cena wywoławcza:

1 808 000 zł

1 404 zł/m²

1 288 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ruda Śląska
Przetarg na obiekt / lokal

Będzin

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Podajemy do publicznej wiadomości informację o drugiej licytacji nieruchomości.

Licytacja odbędzie się 19.03.2024 r. o godz. 10:00 w budynku Urzędu Skarbowego w Będzinie przy ul. Józefa Retingera 1, pok. 72 (segment C, II piętro)

PRZEDMIOT LICYTACJI

Grunt oddany w użytkowanie wieczyste (działka nr 284/1 o powierzchni 0,1506 ha) zabudowana obiektami biurowo – warsztatowo - handlowymi z częścią zaadaptowaną na mieszkanie stanowiącymi odrębny od gruntu przedm...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 635 000 zł

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Będzinie
Przetarg na obiekt / lokal

Będzin

Cena wywoławcza:

1 635 000 zł

...drugiej licytacji NIERUCHOMOŚCI

PRZEDMIOT LICYTACJI

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Będzinie
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Siewierz, Warężyn, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 900 zł

9,85 zł/m²

5 881 m²

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Siewierz, Warężyn, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

57 900 zł

9,85 zł/m²

5 881 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Sączów, ŚLĄSKIE

Nieruchomość rolna niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 650 zł

76,77 zł/m²

2 874 m²

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Sączów, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

220 650 zł

76,77 zł/m²

2 874 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Sączów, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 400 zł

66,09 zł/m²

1 156 m²

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Sączów, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

76 400 zł

66,09 zł/m²

1 156 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, BŁOGOSŁAWIONEGO CZESŁAWA

...rozpocznie się II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr I usytuowanego w budynku przy ul. BŁOGOSŁAWIONEGO CZESŁAWA 66

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 47,21 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 5,54 m2
*** SKŁAD LOKALU: 4 pomieszczenia i WC
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓL...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

144 900 zł

3 069 zł/m²

47 m²

Termin: 2024-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, BŁOGOSŁAWIONEGO CZESŁAWA

Cena wywoławcza:

144 900 zł

3 069 zł/m²

47 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 47,21 m²
*** SKŁAD LOKALU: 4 pomieszczenia i WC
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice, Polna

Obwieszczenie

Syndyk masy upadłości Median Sp. z o.o. w upadłości ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości lokalowej stanowiącej lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 44,44m2, położonej w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Polnej Nr 30 w Świętochłowicach.

Cena wywoławcza wynosi 144.750,00 zł (sto czterdzieści cztery tysiące siedemset pięćdziesiąt złotych 00/100). Sprzedaż w ramach konkursu ofert będzie obciążona podat...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

144 750 zł

3 257 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2024-03-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice, Polna

Cena wywoławcza:

144 750 zł

3 257 zł/m²

44 m² 1 pokój

Obwieszczenie

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice

Obwieszczenie

Syndyk masy upadłości Median Sp. z o.o. w upadłości ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości lokalowej stanowiącej lokal użytkowy nr. II o powierzchni użytkowej 32,98m2, położonej w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Polnej Nr 30 w Świętochłowicach.

Cena wywoławcza wynosi 116.250,00 zł (sto szesnaście tysięcy dwieście pięćdziesiąt złotych 00/100). Sprzedaż w ramach konkursu ofert będzie obciążona podatkie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 250 zł

3 525 zł/m²

33 m²

Termin: 2024-03-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice

Cena wywoławcza:

116 250 zł

3 525 zł/m²

33 m²

Obwieszczenie

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Łaziska Górne, Jana Pawła II

...odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Mikołów, Rynek 16, sala nr 11.

Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 29.000,00 zł (słownie: dwadzieścia dziewięć tysięcy złotych) do dnia 11 marca 2024 r. na rachunek bankowy Urzędu Miasta Mikołów w Mikołowskim Banku Spółdzielczym w Mikołowie

Nr 65 84360003 0000 0000 0071 0042 (w tytule przelewu należy podać numer działki).

Za datę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

875 zł/m²

331 m²

Termin: 2024-03-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mikołów
Przetarg na obiekt / lokal

Łaziska Górne, Jana Pawła II

Cena wywoławcza:

290 000 zł

875 zł/m²

331 m²

Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium

Za datę...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mikołów
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości