Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Fabryczne

Syndyk masy upadłości WAMPOL Sp. z o. o. w upadłości z siedzibą w Mysłowicach

ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej, położonej w Mysłowicach przy ulicy Fabrycznej, składającej się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 2596/7 i 2597/7, o łącznej powierzchni 9 957 m2, zabudowanej budynkiem hali produkcyjnej z częścią biurową oraz budynkami pomocniczymi, o łącznej powierzchni użytkowej 1 693 m2, dla której Sąd Rejonowy w Mysłowicach V Wydział Ksią...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 872 900 zł

1 106 zł/m²

1 693 m²

Termin: 2024-03-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Fabryczne

Cena wywoławcza:

1 872 900 zł

1 106 zł/m²

1 693 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Rybnik, Zagłoby

...rozpocznie się w dniu 29 lutego 2024 r.
o godzinie 10:00 w sali nr 109, I piętro budynku Urzędu Miasta Rybnika, ul. Bolesława Chrobrego 2.
*** Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone w siedzibie Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Bolesława Chrobrego 2 (parter, tablica Wydziału Mienia), a także zamieszczone na stronie internetowej www.rybnik.eu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rybnika pod linkiem https://bip.um.rybnik.eu (zakładka Komunikaty i ogłoszenia/ Przetargi na nieru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

218 000 zł

Termin: 2024-02-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na obiekt / lokal

Rybnik, Zagłoby

Cena wywoławcza:

218 000 zł

...rozpocznie się w dniu 29 lutego 2024 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na obiekt / lokal

Rybnik, Pod Wałem

...rozpocznie się w dniu 29 lutego 2024 r.
o godzinie 9:00 w sali nr 109, I piętro budynku Urzędu Miasta Rybnika, ul. Bolesława Chrobrego 2.
*** Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone w siedzibie Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Bolesława Chrobrego 2 (parter, tablica Wydziału Mienia), a także zamieszczone na stronie internetowej www.rybnik.eu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rybnika pod linkiem https://bip.um.rybnik.eu (zakładka Komunikaty i ogłoszenia/ Przetargi na nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

249 000 zł

864 zł/m²

288 m²

Termin: 2024-02-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na obiekt / lokal

Rybnik, Pod Wałem

Cena wywoławcza:

249 000 zł

864 zł/m²

288 m²

...rozpocznie się w dniu 29 lutego 2024 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na obiekt / lokal

Rybnik, Przemysłowa

...rozpocznie się w dniu 29 lutego 2024 r.
o godzinie 10:30 w sali nr 109, I piętro budynku Urzędu Miasta Rybnika, ul. Bolesława Chrobrego 2.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

152 600 zł

Termin: 2024-02-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na obiekt / lokal

Rybnik, Przemysłowa

Cena wywoławcza:

152 600 zł

...rozpocznie się w dniu 29 lutego 2024 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Rybnik
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice

...odbędzie się w dniu 29 luty 2024 r. o godz. 12:00 w siedzibie firmy pok. nr 113.

Oglądanie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w dniach 21-22.02.2024r. w godz. od 11:00 – 12:00

Opis nieruchomości wraz z materiałem zdjęciowym znajduje się na stronie internetowej www.pec.gliwice.pl.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

a) dokonanie wpłaty wadium w wysokości 70 000,00 zł na konto Bank Polska Kasa Opieki SA nr konta XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX137 do dnia 28 luty 2024 r. - data zaksięgow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

1 142 zł/m²

613 m² 1 pokój

Termin: 2024-02-29

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice

Cena wywoławcza:

700 000 zł

1 142 zł/m²

613 m² 1 pokój

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-29

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Janów, Lipnik, ŚLĄSKIE

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 600 zł

4,05 zł/m²

1 630 m²

Termin: 2024-02-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Janów, Lipnik, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

6 600 zł

4,05 zł/m²

1 630 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, T. Boya Żeleńskiego

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w południowej części Katowic przy ul. T. Boya Żeleńskiego. Bezpośrednie otoczenie stanowią działki stanowią tereny przemysłowe byłej KWK „Boże Dary”, komunikacja miejska autobusowa, centrum rehabilitacji i fizjoterapii. Dalsze otoczenie stanowią tereny mieszkaniowe, zabudowa handlowo-usługowa, placówki służby zdrowia i oświaty. Centrum administracyjne miasta w odległości ok 15 km, wjazd na DK ok 2 km, a węzeł autostrady A4 w odległości ok 10 km. Informacja...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 500 zł

1 820 zł/m²

220 m²

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, T. Boya Żeleńskiego

Cena wywoławcza:

400 500 zł

1 820 zł/m²

220 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

myszkowski, gm. Niegowa, Łutowiec, ŚLĄSKIE

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 700 zł

27,54 zł/m²

570 m²

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

myszkowski, gm. Niegowa, Łutowiec, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

15 700 zł

27,54 zł/m²

570 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Myszków, ŚLĄSKIE

Nieruchomość rolna niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 200 zł

3,25 zł/m²

2 214 m²

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Myszków, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

7 200 zł

3,25 zł/m²

2 214 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Myszków, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

161 600 zł

25,80 zł/m²

6 263 m²

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Myszków, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

161 600 zł

25,80 zł/m²

6 263 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Jasienica, Jasienica

...odbędzie się w dniu 26 lutego 2024 r. godzina 12.00 w siedzibie Sądu Rejonowego Wydział VI Gospodarczy w Bielsku-Białej, ul. Bogusławskiego 24, sala nr 16.

Wpłata wadium musi być zaksięgowana na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej w dniu 23 luty 2024 r.

Syndyk zastrzega sobie możliwość zmiany warunków sprzedaży oraz odwołania aukcji w każdym czasie bez jakichkolwiek roszczeń wobec masy upadłości.

Regulamin aukcji oraz informacje dotyczące nieruchomości można uzyskać pod nr telefon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 000 zł

851 zł/m²

15 278 m²

Termin: 2024-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Lener
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Jasienica, Jasienica

Cena wywoławcza:

13 000 000 zł

851 zł/m²

15 278 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Lener
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Karb, Konstytucji 93A

...odbędzie się w dniu 22.02.2024 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Spółdzielni, przy ul. Łużyckiej 12 w Bytomiu.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do przetargu zobowiązane są do zapoznania się z Regulaminem, określającym zasady zasady przetargów zbycia nieruchomości Spółdzielni Mieszkaniowej "Centrum" w Bytomiu, dla których podjęcie decyzji w sprawie zbycia należy do wyłącznej właściwości Walnego Zgromadzenia.

https://smcentrum.bytom.pl/regulaminy/.

Wadium należy wnieść na rachunek bankowy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 550 000 zł

2 237 zł/m²

693 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Centrum" w Bytomiu
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Karb, Konstytucji 93A

Cena wywoławcza:

1 550 000 zł

2 237 zł/m²

693 m²

https://smcentrum.bytom.pl/regulaminy/.

Wadium należy wnieść na rachunek bankowy ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Centrum" w Bytomiu
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Nowa Wieś, Jesienna

_Syndyk masy upadłości *** ogłasza czwarty konkurs na zbycie nieruchomości z wolnej ręki w drodze konkursu ofert wg poniższych warunków:_

_I. sprzedaży podlega __lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 966 m2, położony w Częstochowie przy ul. Jesiennej, powiat częstochowski, województwo śląskie – dla którego Sąd Rejonowy w Częstochowie, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***; wadium w wysokości 50.000,00 zł należy wpłacić na konto masy upadłości nr 68 1140 1108 0000 5041 4300...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 040 zł

127 zł/m²

966 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Nowa Wieś, Jesienna

Cena wywoławcza:

123 040 zł

127 zł/m²

966 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Herby, Olszyna, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 600 zł

13,59 zł/m²

4 458 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Herby, Olszyna, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

60 600 zł

13,59 zł/m²

4 458 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Lelów, Lelów

...odbędzie się w dniu 22 lutego 2024 r. o godz. 9:00 w UG Lelów.

W przetargu mogą brać udział osoby, które wpłacą w pieniądzu wadium w wysokości 27 000,00 zł na konto Gminy Lelów – KBS Oddział Niegowa, Filia Lelów Nr 49 8591 0007 0330 0923 0462 0006 najpóźniej do dnia 19 lutego 2024 r. (liczy się data uznania rachunku UG).

Więcej informacji : tel. 34 355 01 21 wew. 131, UG Lelów pokój nr 27....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

1 491 zł/m²

181 m²

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lelów
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Lelów, Lelów

Cena wywoławcza:

270 000 zł

1 491 zł/m²

181 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lelów
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości