Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Tadeusza Kościuszki

Gmina Racibórz oferuje do sprzedaży wolny lokal użytkowy nr 1a , usytuowany na parterze/przyziemiu budynku wielomieszkaniowego Racibórz ul. Kościuszki .

Lokal składa się z ośmiu pomieszczeń o powierzchni użytkowej 78,02 m2 .

Sprzedaż w drodze rokowań .

Cena wywoławcza do rokowań – nie niższa niż 180 000,00 zł

Rokowania odbędą się 21 lutego 2024 r. o godz. 1300 w Urzędzie Miasta Racibórz,
ul. Króla Stefana Batorego 6, pok.125. .

Zaliczka w kwocie 18 000,00 zł winna być uznana na rachunku gmi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

2 307 zł/m²

78 m²

Termin: 2024-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Racibórz
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Tadeusza Kościuszki

Cena wywoławcza:

180 000 zł

2 307 zł/m²

78 m²

Sprzedaż w drodze rokowań .

Cena wywoławcza do rokowań – nie niższa niż 180 000,00 zł

ul. Króla Stefana Batorego 6, pok.125. .

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Racibórz
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Portowa

...odbędzie się w dniu 20 lutego 2024 r. o godz. 10.30 w sali nr 204

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

W przetargu mogą brać udział osoby, które najpóźniej do dnia 14 lutego 2024 r. wniosą wadium w pieniądzu w wysokości 102.000,-zł (słownie: sto dwa tysiące złotych), wpłacając je na konto depozytowe Urzędu Miasta Mysłowice Nr 13 1050 1214 1000 0023 5654 6974 ING Bank Śląski, ze wskazaniem nieruchomości. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

510 000 zł

457 zł/m²

1 117 m² 10 pokoi

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Portowa

Cena wywoławcza:

510 000 zł

457 zł/m²

1 117 m² 10 pokoi

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach
Przetarg na obiekt / lokal

Imielin, Maratońska

...odbędzie się w dniu 20.02.2024 r. o godz. 1000 w sali narad w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bieruniu przy ulicy św. Kingi 1.

Ogłoszenie o przetargu zamieszczone jest na stronie internetowej Starostwa Powiatowego
w Bieruniu (www.bip.powiatbl.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bieruniu.

Dodatkowych informacji na temat warunków przetargu udziela Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, tel. 32 226 91 56 w godzinach od 9.00 do 15.00 od poniedziałku do c...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

434 000 zł

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Bieruniu
Przetarg na obiekt / lokal

Imielin, Maratońska

Cena wywoławcza:

434 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Bieruniu
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Istebna, Istebna

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

O PIERWSZYM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ LOKAU UŻYTKOWEGO

Zarząd Województwa Śląskiego informuje, iż zostało sporządzone ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż samodzielnego lokalu użytkowego znajdującego się w budynku położonym na nieruchomości w Istebnej nr 833, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, przeznaczonego do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego. Budynek posadowiony jes...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

2 181 zł/m²

96 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Istebna, Istebna

Cena wywoławcza:

210 000 zł

2 181 zł/m²

96 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Korfantego

...rozpocznie się IV ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr III usytuowanego w budynku przy al. KORFANTEGO 32A

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 29,45 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 1 pomieszczenie
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 6291/100...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 300 zł

2 149 zł/m²

30 m²

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Korfantego

Cena wywoławcza:

63 300 zł

2 149 zł/m²

30 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 29,45 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 1 pomieszczenie
*** KONDYGNACJA: parter
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Knurów, Rybna

Ogłoszenie o konkursie ofert na sprzedaż przedsiębiorstwa ***
prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą
Caffeprint.eu – Drukarnia Internetowa
Daniel Nowaczyk w upadłości

Syndyk masy upadłości ***, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Caffeprint.eu
– Drukarnia Internetowa *** w upadłości, w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, Wydział XII Gospodarczy sygn. akt XII GUp 4/23, ogłasza pierwszy konkurs ofert, którego przedmiotem jest przedsiębiorst...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 718 100 zł

672 zł/m²

10 000 m²

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Knurów, Rybna

Cena wywoławcza:

6 718 100 zł

672 zł/m²

10 000 m²

prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą
Caffeprint.eu – Drukarnia Internetowa
Daniel Nowaczyk w upadłości

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wojkowice, ŚLĄSKIE

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 600 zł

29,97 zł/m²

754 m²

Termin: 2024-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Wojkowice, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

22 600 zł

29,97 zł/m²

754 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Błędów, ŚLĄSKIE m. M.

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

139 600 zł

95,62 zł/m²

1 460 m²

Termin: 2024-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Błędów, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

139 600 zł

95,62 zł/m²

1 460 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Pilica, Księżna

...odbędzie się w dniu 15 lutego 2024 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Pilicy przy ul. Żarnowieckiej 46a, I piętro, pokój nr 15.

Ogłoszenie o przetargu podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pilicy przy ul. Żarnowieckiej 46a, na tablicy ogłoszeń w miejscowości, na stronie internetowej urzędu www.pilica.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.pilica.bip.jur.pl, oraz poprzez publikację wyciągu z ogłoszenia w prasie codziennej og...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

746 000 zł

1 788 zł/m²

417 m²

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY PILICA
Przetarg na obiekt / lokal

Pilica, Księżna

Cena wywoławcza:

746 000 zł

1 788 zł/m²

417 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA I GMINY PILICA
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Plac Dworcowy 1

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny, przeszklony lokal użytkowy o powierzchni 61,00 m2 , usytuowany na parterze budynku dworca kolejowego w Raciborzu. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio z ulicy.
Budynek dworca kolejowego jest w trakcie modernizacji. Wszystkie prace zakończą się w I kwartale 2024 r.
Stan deweloperski oferowanych do najmu lokali daje Najemcy możliwość własnej aranżacji pomieszczenia. Proponowane przeznacze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 zł

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Plac Dworcowy 1

Cena wywoławcza:

180 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Opatów, Iwanowice Duże, ŚLĄSKIE

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 700 zł

16,09 zł/m²

2 094 m²

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Opatów, Iwanowice Duże, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

33 700 zł

16,09 zł/m²

2 094 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Al. Zwycięstwa

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

zaprasza do składania ofert na zakup nieruchomości, na którą składa się prawo własności budynku oraz prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 2619/2 obręb Ząbkowice, o powierzchni 2 162 m2 opisanej w ***, zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Aleja Zwycięstwa 87A.

Cena wywoławcza nieruchomości netto wynosi: 340 000 PLN (słownie: trzysta czterdzieści tysięcy złotych ).

Termin składania ofert: ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 000 zł

Termin: 2024-02-09

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Al. Zwycięstwa

Cena wywoławcza:

340 000 zł

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

Termin składania ofert: ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-09

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

zaprasza do składania ofert na zakup nieruchomości, na którą składa się prawo własności budynku handlowo – usługowego oraz prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 6951/1 obręb 0020 o powierzchni 4 066 m2, opisanej w Księdze Wieczystej ***, zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej ul. Kasprzaka 26, województwo śląskie.

Cena wywoławcza nieruchomości netto wynosi 1 790 000 PLN (słownie: jeden milion siedemse...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 790 000 zł

Termin: 2024-02-09

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza

Cena wywoławcza:

1 790 000 zł

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-09

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Puńców

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości

zapisanej w KW nr ***, położonej w miejscowości Puńców

w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim.

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu o sygn. akt BB1B/GUp-s/85/2023 zawiadamia o sprzedaży z wolnej ręki

prawa własności nieruchomości zapisanej w KW nr ***, położonej w miejscowości Puńców przy ul C...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

914 849 zł

594 zł/m²

1 540 m² 11 pokoi

Termin: 2024-02-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Puńców

Cena wywoławcza:

914 849 zł

594 zł/m²

1 540 m² 11 pokoi

Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości

zapisanej w KW nr ***, położonej w miejscowości Puńców

w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Puńców

Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości
zapisanej w KW nr ***, położonej w miejscowości Puńców
w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim.
prawa własności nieruchomości zapisanej w KW nr ***, położonej w miejscowości Puńców przy ul Cieszyńskiej 185, w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim. Nieruchomość gr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

914 850 zł

594 zł/m²

1 540 m²

Termin: 2024-02-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Puńców

Cena wywoławcza:

914 850 zł

594 zł/m²

1 540 m²

Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości
zapisanej w KW nr ***, położonej w miejscowości Puńców
w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-09

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości