Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Pawonków, Łagiewniki Wielkie, Szkolna

...odbędzie się w dniu 6 grudnia 2022r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Pawonkowie przy ulicy Lubliniecka 16 – sala posiedzeń.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 780.000,00 zł (słownie: siedemset osiemdziesiąt tysięcy złotych 00/100). Sprzedaż nieruchomości zwolniona z podatku VAT na podstawie art. 43 ust.1 pkt 10 ustawy o podatku od towarów i usług.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 70.000,00 zł.

Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN) do...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

780 000 zł

607 zł/m²

1 284 m²

Termin: 2022-12-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pawonków
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Pawonków, Łagiewniki Wielkie, Szkolna

Cena wywoławcza:

780 000 zł

607 zł/m²

1 284 m²

Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN) do...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pawonków
Przetarg na obiekt / lokal

Pszczyna, Piastowska

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg ofertowy

na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy upadłości

*** Przedmiotem przetargu jest sprzedaż:

*** udziału wynoszącego 6793/10000 części w prawie własności nieruchomości (działka ewidencyjna nr 1334/26) zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym (budynkiem kamienicy) obejmującym niewyodrębnione prawnie lokale mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej 477,11 m2, położonej w Pszczynie przy ulicy Piastowskiej, dla ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

660 770 zł

1 385 zł/m²

477 m²

Termin: 2022-12-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Pszczyna, Piastowska

Cena wywoławcza:

660 770 zł

1 385 zł/m²

477 m²

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg ofertowy

*** Przedmiotem przetargu jest sprzedaż:

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Piwowarska

...odbędzie się 30 listopada 2022 r. o godz. 10:00 w sali nr 208 (II piętro) w gmachu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy pl. Ratuszowym 5.

Ogłoszenie zostało zamieszczone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy pl. Ratuszowym 6 oraz na stronie internetowej Urzędu

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Biurze Obsługi Interesanta (budynek przy pl. Ratuszowym 6, parter stanowisko nr 6,33 4971 806) lub w Wydziale Ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 209 395 zł

5 855 zł/m²

719 m²

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Piwowarska

Cena wywoławcza:

4 209 395 zł

5 855 zł/m²

719 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

raciborski, gm. Krzyżanowice, Chałupki, Fabryczna

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w miejscowości Chałupki przy ul. Fabrycznej 10- lokal użytkowy
o pow. 70,30 m2 .

Lokal położony w centralnej strefie miejscowości, w otoczeniu domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, obiekty usługowe oraz oświatowe. Dogodny dostęp do komunikacji publicznej (przystanek autobusowy). Nieruchomość stanowi lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 7...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 000 zł

2 063 zł/m²

70 m²

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

raciborski, gm. Krzyżanowice, Chałupki, Fabryczna

Cena wywoławcza:

145 000 zł

2 063 zł/m²

70 m²

o pow. 70,30 m2 .

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

raciborski, gm. Krzyżanowice, Chałupki, Fabryczna

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w miejscowości Chałupki przy ul. Fabrycznej- lokal użytkowy
o pow. 25,55m2 .

Lokal położony w centralnej strefie miejscowości, w otoczeniu domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, obiekty usługowe oraz oświatowe. Dogodny dostęp do komunikacji publicznej (przystanek autobusowy). Nieruchomość stanowi lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 25,55...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 500 zł

2 133 zł/m²

26 m²

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

raciborski, gm. Krzyżanowice, Chałupki, Fabryczna

Cena wywoławcza:

54 500 zł

2 133 zł/m²

26 m²

o pow. 25,55m2 .

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój, 1 Maja

...odbędzie się w dniu 28 listopada 2022 roku o godzinie 11:00 w sali 130 A, I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60 w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej przy ul. 1 Maja 45, stanowiącej własność Miasta Jastrzębie-Zdrój, opisanej w ewidencji gruntów i budynków jako działka 1886/46 o pow. 0,0417 ha, obręb Jastrzębie Zdrój k. m.1, zapisana w księdze wieczystej KW GL1J/00013989/0, prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

2 622 zł/m²

572 m²

Termin: 2022-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój, 1 Maja

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

2 622 zł/m²

572 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Błeszno, Bór

Syndyk masy upadłości *** ogłasza sprzedaż z wolnej ręki – nieruchomości
zabudowanej budynkiem biurowo magazynowym stanowiącym odrębny od gruntu przedmiot
własności położonej w Częstochowie przy ul. Bór oraz udziału 201/1000 części w
prawie użytkowania wieczystego nieruchomości będącej wewnętrzną drogą dojazdową, dla
których Sąd Rejonowy w Częstochowie prowadzi księgę wieczystą nr *** oraz
nr ***, za cenę nie niższą niż 89.640,00 zł.
WARUNKI SPRZEDAŻY:
Warunkiem uczestnictwa w konkursie o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 640 zł

418 zł/m²

215 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
Syndyk Nina Pełka
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Błeszno, Bór

Cena wywoławcza:

89 640 zł

418 zł/m²

215 m²

nr ***, za cenę nie niższą niż 89.640,00 zł.
WARUNKI SPRZEDAŻY:
Warunkiem uczestnictwa w konkursie o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
Syndyk Nina Pełka
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Dąbrowa Zielona, Soborzyce, ŚLĄSKIE

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

147 000 zł

9,55 zł/m²

15 400 m²

Termin: 2022-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Dąbrowa Zielona, Soborzyce, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

147 000 zł

9,55 zł/m²

15 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Blachownia, Konradów, ŚLĄSKIE

Nieruchomośc gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 600 zł

21,76 zł/m²

1 360 m²

Termin: 2022-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Blachownia, Konradów, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

29 600 zł

21,76 zł/m²

1 360 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Blachownia, Łojki, ŚLĄSKIE

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 700 zł

21,64 zł/m²

3 590 m²

Termin: 2022-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Blachownia, Łojki, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

77 700 zł

21,64 zł/m²

3 590 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Dąbrowa Zielona, Soborzyce, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

6,60 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2022-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Dąbrowa Zielona, Soborzyce, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

35 000 zł

6,60 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Jasienica, Jasienica

...odbędzie się w dniu 21.11.2022r. w siedzibie Sądu Rejonowego Wydział VI Gospodarczy w Bielsku-Białej, ul. Bogusławskiego 24, sala nr 47 godz. 12,00.

Wpłata wadium musi być zaksięgowana na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej w dniu 18.11.2022r.

Syndyk zastrzega sobie możliwość zmiany warunków sprzedaży oraz odwołania aukcji w każdym czasie bez jakichkolwiek roszczeń wobec masy upadłości.

Regulamin aukcji oraz informacje dotyczące nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu 6...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 590 000 zł

1 348 zł/m²

15 278 m²

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Lener
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Jasienica, Jasienica

Cena wywoławcza:

20 590 000 zł

1 348 zł/m²

15 278 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Lener
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Kazimiera Przerwy - Tetmajera

...odbędzie się w dniu 18 listopada 2022 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w sali sesyjnej (na parterze).

Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz opublikowana na stronie internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w Wydziale Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2,

w pokoju nr 327...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

310 000 zł

1 382 zł/m²

224 m²

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Kazimiera Przerwy - Tetmajera

Cena wywoławcza:

310 000 zł

1 382 zł/m²

224 m²

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w pokoju nr 327...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, J. Słowackiego

Sprzedam samodzielny lokal niemieszkalny na pierwszym piętrze budynku wielolokalowego (stare budownictwo) o powierzchni 45,13 m²., mieszczący się przy ul. J. Słowackiego 4 w Jaworznie (przyległej bezpośrednio do rynku głównego). Lokal użytkowy składa się z 2 pomieszczeń i wc (w dobrym stanie). Nieruchomość można oglądać po uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu: 668•551•871 (dni robocze w godz. 9.00 - 13.00).
Sprzedaż odbywa się poprzez przetarg nieograniczony, a podana cena jest ceną netto (...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

4 321 zł/m²

45 m²

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Wodociągi Jaworzno Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, J. Słowackiego

Cena wywoławcza:

195 000 zł

4 321 zł/m²

45 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Wodociągi Jaworzno Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, Rynek Główny

Sprzedam samodzielny lokal niemieszkalny na pierwszym piętrze budynku wielolokalowego (stare budownictwo) o powierzchni 81,48 m²., mieszczący się przy ul. Rynek Główny 15 w Jaworznie. Lokal użytkowy składa się z 5 pomieszczeń i wc - całość do remontu. Nieruchomość można oglądać po uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu: 668•551•871 (dni robocze w godz. 9.00 - 13.00).
Sprzedaż odbywa się poprzez przetarg nieograniczony, a podana cena jest ceną netto (+ 23% VAT). Przystępujący do przetargu obow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 000 zł

3 044 zł/m²

82 m²

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Wodociągi Jaworzno Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, Rynek Główny

Cena wywoławcza:

248 000 zł

3 044 zł/m²

82 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Wodociągi Jaworzno Sp. z o.o.
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości