Przetargi i licytacje: mieszkania Wałbrzych

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Pl. Wojska Polskiego

...odbędzie się w dniu 13.03.2024 r. w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu, ul. Kopernika 2, sala nr 107 (sala ślubów) o godz. 9:00.

Lokal można obejrzeć w terminie uzgodnionym z pracownikiem MZB BOK Nowe Miasto w Wałbrzych ul. Sygietyńskiego, tel. 74 887-05-31.

Uczestnicy przetargu zobowiązani są posiadać w dniu przetargu:

- ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport),

- w przypadku osób fizycznych zamierzających nabyć nieruchomość w związku z prowadzoną działalnością gospo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 465 zł/m²

64 m² 2 pokoje

Termin: 2024-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wałbrzychu
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Pl. Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 465 zł/m²

64 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wałbrzychu
Licytacja komornicza mieszkania

Wałbrzych, Poniatowskiego

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy Poniatowskiego, 58-301 Wałbrzych, dla którego Sąd Rejonowy w Wałbrzych VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Wałbrzych, 58-304 Wałbrzych) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 42,95 mkw składający się z pokoju, kuchni z jadalnią, łazienki z WC i przedpokoju. Do lokalu przynależą 3 pomies...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

81 266,67 zł

1 892 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2024-03-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Wałbrzych, Poniatowskiego

Cena wywoławcza:

81 266,67 zł

1 892 zł/m²

43 m² 1 pokój

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-03-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Wałbrzych, Forteczna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy Forteczna 16, 58-316 Wałbrzych, dla którego Sąd Rejonowy w Wałbrzychu VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Słowackiego 11, Wałbrzych, 58-300 wałbrzych) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość lokalowa (mieszkalna) składająca się z trzech pokoi, kuchni, łazienki ,WC i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 62,60 m2 . Do lokalu przynależy j...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

205 950 zł

3 290 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2024-03-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Wałbrzych, Forteczna

Cena wywoławcza:

205 950 zł

3 290 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-03-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Blankowa

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg na sprzedaż prawa własności lokalu mieszkalnego przy ul. Blankowej 34 w Wałbrzychu. Lokal o powierzchni użytkowej 48,52 m 2, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i położony jest na parterze w pięciokondygnacyjnym budynku mieszkalnym.

Cena wywoławcza wynosi 219 000, -zł (słownie: dwieście dziewiętnaście tysięcy złotych) wadium 21 900, - zł. Termin składania ofert i wpłacenia wadium mija 23 lutego 2024 r. Otwarcie ofert nastąpi 26 lut...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

219 000 zł

4 514 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2024-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Blankowa

Cena wywoławcza:

219 000 zł

4 514 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Gaj

Syndyk masy upadłości

sprzeda z wolnej ręki

prawo własności do lokalu mieszkalnego wraz z udziałem wynoszącym 702/10000 w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki gruntu nr 3/26 obręb Gaj Nr 32, gmina Wałbrzych M. Lokal mieszkalny położony na pierwszej kondygnacji budynku w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 6A. Powierzchnia użytkowa wycenianego lokalu wynosi: 39,70 m2, natomiast powierzchnia użytkowa przynależnej piwnicy wynosi 6,47 m2, zaś komórki 2,32 m2 (dawne wc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 000 zł

2 368 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2024-02-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Gaj

Cena wywoławcza:

94 000 zł

2 368 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Syndyk masy upadłości

sprzeda z wolnej ręki

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Beethovena 8A/5

Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajduje się na półpiętrze budynku. Do lokalu przynależą dwie piwnice o powierzchniach użytkowych 4,64 m² i 4,19 m². Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piecowe na paliwo stałe (piec kaflowy)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 000 zł

2 349 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2024-02-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Beethovena 8A/5

Cena wywoławcza:

101 000 zł

2 349 zł/m²

43 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Kresowa 7/1

Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajduje się na półpiętrze budynku. Do lokalu przynależą dwie piwnice o powierzchniach użytkowych 2,90 m² i 2,90 m². Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Instalacja gazowa doprowadzona do budynku. Ogrzewanie - CO indywidualne na paliwo stałe....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 000 zł

2 769 zł/m²

26 m² 1 pokój

Termin: 2024-02-06

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Kresowa 7/1

Cena wywoławcza:

72 000 zł

2 769 zł/m²

26 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-06

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Licytacja komornicza mieszkania

Wałbrzych, 1 Maja

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy ul.1Maja ***/***, ***-*** ***-***, dla którego VII Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wałbrzychu (adres: ul. ul.Słowackiego ***, Wałbrzych, 58-300 Wałbrzych) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość lokalowa stanowiąca odrębną nieruchomość – samodzielny lokal mieszkalny Nr *** położony na *** kondygnacji – parter, budynku mieszkalnego (nr ewid. 022101_1.0003.27_...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

91 725 zł

2 233 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2024-02-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Wałbrzych, 1 Maja

Cena wywoławcza:

91 725 zł

2 233 zł/m²

41 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-02-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Zachodnia 9/1

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju i WC. Do lokalu przynależą dwie piwnice o powierzchniach użytkowych 4,40 m² i 3,30 m² oraz stryszku o powierzchni użytkowej 4,30 m². Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piecowe na paliwo stałe (piec kaflowy). ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 000 zł

2 516 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Zachodnia 9/1

Cena wywoławcza:

78 000 zł

2 516 zł/m²

31 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Zachodnia 3/4

Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajdujące się na korytarzu. Do lokalu przynależą dwie piwnice o powierzchniach użytkowych 4,76m² i 3,55m². Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piecowe na paliwo stałe (piec kaflowy)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 000 zł

2 371 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Zachodnia 3/4

Cena wywoławcza:

83 000 zł

2 371 zł/m²

35 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Kresowa 7/4

Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchnia. WC wspólne znajdujące się na półpiętrze. Do lokalu przynależą dwie piwnice o powierzchniach użytkowych 2,90 m² i 2,90 m². Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Instalacja gazowa doprowadzona do budynku. Ogrzewanie - piecowe na paliwo stałe (piec kaflowy)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 000 zł

2 147 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Kresowa 7/4

Cena wywoławcza:

73 000 zł

2 147 zł/m²

34 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Zachodnia 10/1

Lokal składa się z 2 pokoi i kuchni. WC wspólne na parterze budynku. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 3,54 m² oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni użytkowej 11,64 m². Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piecowe na paliwo stałe (piec kaflowy). ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 000 zł

1 846 zł/m²

26 m² 2 pokoje

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Zachodnia 10/1

Cena wywoławcza:

48 000 zł

1 846 zł/m²

26 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, 1 Maja 94/1

Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajdujące się na parterze budynku. Do lokalu przynależą dwie piwnice o powierzchniach użytkowych 2,86m² i 2,85m² oraz stryszek o powierzchni użytkowej 7,43m² usytuowany na poddaszu budynku. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

1 515 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, 1 Maja 94/1

Cena wywoławcza:

50 000 zł

1 515 zł/m²

33 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Licytacja komornicza mieszkania

Wałbrzych, Wilcza

- lokalu mieszkalnego położonego przy Wilcza 64, 58-306 Wałbrzych, dla którego Sąd Rejonowy w Wałbrzychu VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Słowackiego 10,11,11a, Wałbrzych, 58-300 Wałbrzych) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość wraz ze związanym z prawem własności lokalu udziałem w wysokości 1634/10000 w nieruchomości wspólnej, którą stano...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 300 zł

1 119 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Termin: 2024-01-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Wałbrzych, Wilcza

Cena wywoławcza:

36 300 zł

1 119 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-01-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Niepodległości

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m2 usytuowane na parterze wielorodzinnego budynku mieszkalnego. Składa się z 2 pokoi (22,10 m2 i 11,50 m2) i kuchni (14,10 m2). Do lokalu przynależy piwnica (2,00 m2), pomieszczenie gospodarcze znajdujące się na zewnątrz budynku mieszkalnego (0,90 m2) oraz WC (1,00 m2) na korytarzu. Nieruchomość położona jest w południowej, peryferyjnej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna zrealizowana w czasach prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 000 zł

1 174 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2024-01-11

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Niepodległości

Cena wywoławcza:

56 000 zł

1 174 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-11

Organizator przetargu:
PKP
1                         30
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości