Przetargi i licytacje: mieszkania Chorzów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, ks. Antoniego Stabika

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy ul. ks. Antoniego Stabika ***/***, 41-500 Chorzów, dla którego Sąd Rejonowy w Chorzowie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Floriańska 24a, Chorzów, 41-500 Chorzów) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1C/***/8.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chorzowie przy ul. ks. Antoniego Stabika ***/***, dla którego Sąd Rejonowy w Cho...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

170 625 zł

3 677 zł/m²

46 m² 3 pokoje

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, ks. Antoniego Stabika

Cena wywoławcza:

170 625 zł

3 677 zł/m²

46 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Gwarecka

...odbędzie się w dniu: 28.01.2026 r. o godz. 10:30, w pokoju nr 28, w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kopalnianej 4A
*** w przypadku nieobecności oferenta jego oferta nie będzie otwarta i oferent nie bierze udziału w przetargu
*** w przypadku wielości ofert Spółdzielnia zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca rozstrzygnięcia przetargu

INFORMACJE DODATKOWE:

*** adres kancelarii notarialnej, w której po przetargu zostanie zawarty akt notarialny: Kancelaria Notarialna Danuty Bańczyk, C...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 691 zł

5 398 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Gwarecka

Cena wywoławcza:

185 691 zł

5 398 zł/m²

34 m² 2 pokoje

INFORMACJE DODATKOWE:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, ks.Wł. Opolskiego

...odbędzie się w dniu: 28.01.2026 r. o godz. 10:00, w pokoju nr 28, w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kopalnianej 4A

INFORMACJE DODATKOWE:

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

266 092 zł

5 137 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, ks.Wł. Opolskiego

Cena wywoławcza:

266 092 zł

5 137 zł/m²

52 m² 2 pokoje

INFORMACJE DODATKOWE:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a

Cena wywoławcza:

266 092 zł

5 137 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Centrum, ks. Wł. Opolskiego

Cena wywoławcza:

266 092 zł

5 137 zł/m²

52 m² 2 pokoje

INFORMACJE DODATKOWE:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Centrum, Zjednoczenia

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Chorzów, ul. Rynek 1,
II piętro, duża sala posiedzeń p. 236, dnia 13 stycznia 2026 r. o godz. 10:00
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

474 800 zł

5 000 zł/m²

95 m² 3 pokoje

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Centrum, Zjednoczenia

Cena wywoławcza:

474 800 zł

5 000 zł/m²

95 m² 3 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, Centrum, Prosta

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Prosta ***/***, Chorzów, 41-500, dla którego Wydział VI Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Chorzowie (adres: ul. Floriańska 24A, Chorzów, 41-500 Chorzów) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1C/***/1.

Opis nieruchomości:
lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony: 41-500 Chorzów, ul. Prosta ***/*** dla której Sąd Rejonowy w Chorzowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

147 333,33 zł

2 825 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, Centrum, Prosta

Cena wywoławcza:

147 333,33 zł

2 825 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Centrum, Kazimierza Wielkiego

...odbędzie się w dniu: 03.12.2025 r. o godz. 10:00, w pokoju nr 28, w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kopalnianej 4A

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 696,80 zł

3 934 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Centrum, Kazimierza Wielkiego

Cena wywoławcza:

148 696,80 zł

3 934 zł/m²

38 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Gwarecka

...odbędzie się w dniu: 03.12.2025 r. o godz. 11:00, w pokoju nr 28, w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kopalnianej 4A

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 691 zł

5 398 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Gwarecka

Cena wywoławcza:

185 691 zł

5 398 zł/m²

34 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Hajducka

...odbędzie się w dniu: 03.12.2025 r. o godz. 10:30, w pokoju nr 28, w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kopalnianej 4A

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 184,80 zł

4 311 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Hajducka

Cena wywoławcza:

205 184,80 zł

4 311 zł/m²

48 m² 3 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Truchana

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2, usytuowanego w budynku położonym w Chorzowie przy ulicy Truchana 4 wraz ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku i gruncie.

Nieruchomość zabudowana położona przy ul. Truchana 4 obejmuje działkę o numerze geodezyjnym 83 o powierzchni 536 m2, dla której Sąd Rejonowy w Chorzowie prowadzi księgę wieczystą pod numerem KA1C/000132...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

2 821 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Truchana

Cena wywoławcza:

98 000 zł

2 821 zł/m²

35 m² 1 pokój

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Ratuszowa

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2, usytuowanego w budynku położonym w Chorzowie przy ulicy Ratuszowej 18 wraz ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku i gruncie.

Nieruchomość zabudowana położona przy ul. Ratuszowej 16,18, Wita Stwosza 4,6, Zamenhofa 5 obejmuje działkę o numerze geodezyjnym 4263/264 o powierzchni 1.311 m2, dla której Sąd Rejonowy w Chorzowie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 022 zł/m²

50 m² 1 pokój

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Ratuszowa

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 022 zł/m²

50 m² 1 pokój

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Prusa

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2, usytuowanego w budynku położonym w Chorzowie przy ulicy Prusa 18 wraz ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku i gruncie.

Nieruchomość zabudowana położona przy ul. Prusa 18-20, obejmuje działkę o numerze geodezyjnym 697/4 o powierzchni 515 m2, dla której Sąd Rejonowy w Chorzowie prowadzi księgę wieczystą pod numerem KA1C/00022435...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 000 zł

3 506 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Prusa

Cena wywoławcza:

123 000 zł

3 506 zł/m²

35 m² 1 pokój

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, Długa

- lokalu mieszkalnego położonego przy Długa ***/***, 41-500 Chorzów, dla którego Sąd Rejonowy w Chorzowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Rostka ***/Rostka, Chorzów, 41-500 Chorzów) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1C/***/6.

Opis nieruchomości:
Przedmiotowy lokal nr *** położony jest na 1 piętrze budynku wielolokalowego. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC, spiżarki i przedpokoju. S...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

77 250 zł

1 202 zł/m²

64 m² 2 pokoje

Termin: 2025-11-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, Długa

Cena wywoławcza:

77 250 zł

1 202 zł/m²

64 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, Centrum, Ratuszowa

- lokalu mieszkalnego położonego przy Ratuszowa ***/***/41-500, 41-500 Chorzów, dla którego Sąd Rejonowy w Chorzowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Rostka 4, Chorzów, 41-500 Chorzów) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1C/***/7.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny oznaczony nr *** położony w Chorzowie przy ul. Ratuszowej *** znajduje się w budynku jednoklatkowym mieszkalnym wielorodzinnym. Obiekt 3-ko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 750 zł

1 807 zł/m²

37 m² 3 pokoje

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, Centrum, Ratuszowa

Cena wywoławcza:

66 750 zł

1 807 zł/m²

37 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, Kaliny

- lokalu mieszkalnego położonego przy Kaliny ***/***, 41-500 Chorzów, dla którego Sąd Rejonowy w Chorzowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Rostka 4, Chorzów, 41-500 Chorzów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 45,90 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki WC i przedpokoju. Lokal nie posiada balkonu. Do lokalu przynależy piwnica pow. użytkowe...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

142 500 zł

3 105 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Chorzów, Kaliny

Cena wywoławcza:

142 500 zł

3 105 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości