Przetargi i licytacje: mieszkania Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kisielewskiego

...odbędzie się w dniu 23.06.2022 r. w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna - p. nr 3) w godzinach podanych poniżej:

***
M – 3 pow. 34,76 m2 parter ul. G. Zapolskiej 20/48 godz. 9.00

Wartość rynkowa wynosi 136.644,00 zł

Wadium w wysokości 13.664,00 zł

***
M – 2 pow. 32,96 m2 piętro VIII ul. Kisielewskiego 7/100 godz. 9.30

Wartość rynkowa wynosi 141.400,00 zł

Wadium w wysokości 14.140,00 zł

Przystępujący do przetargu nieograniczonego zobowiązani są do złożenia w siedzibie Spółdzielni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 400 zł

4 290 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2022-06-23

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA HUTNIK w Sosnowcu
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kisielewskiego

Cena wywoławcza:

141 400 zł

4 290 zł/m²

33 m² 1 pokój

***

Wartość rynkowa wynosi 136.644,00 zł

Wadium w wysokości 13.664,00 zł

***

Wartość rynkowa wynosi 141.400,00 zł

Wadium w wysokości 14.140,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-23

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA HUTNIK w Sosnowcu
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Kraszewskiego

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Sosnowiec, przy ul. Kraszewskiego 35 stanowiącej własność dłużnika

***

posiadająca założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu nr ***.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę:........................................................111.600,00 zł
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi:
trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę:..........................
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

83 700 zł

2 437 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2022-06-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Kraszewskiego

Cena wywoławcza:

83 700 zł

2 437 zł/m²

34 m² 2 pokoje

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

***

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Białostocka

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy Białostocka 30, 41-200 Sosnowiec, dla którego Sąd Rejonowy (adres: ul. , w Sosnowcu, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny położony na VII piętrze o powierzchni użytkowej 52,92m(2) : 2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, przynależna piwnica o powierzchni 2,01 m(2)

Suma oszacowania wynosi 202 019,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

151 514,25 zł

2 863 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2022-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Białostocka

Cena wywoławcza:

151 514,25 zł

2 863 zł/m²

53 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na zawarcie umowy ustanowienia odrębnej własności i sprzedaży niżej wymienionego lokalu mieszkalnego.

ul. Maliny 5/1a
(lokal do adaptacji zgodnie z projektem)

• pow. użytk. 39,83 m² (parter)
• dwa pomieszczenia, WC;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, CO, elektryczna;
• cena wywoławcza – 130.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.300,00 zł
• wadium – 13.000,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
- kosztów mani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3 264 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2022-06-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3 264 zł/m²

40 m² 1 pokój

ul. Maliny 5/1a
(lokal do adaptacji zgodnie z projektem)

• pow. użytk. 39,83 m² (parter)
• dwa pomieszczenia, WC;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, CO, elektryczna;
• cena wywoławcza – 130.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.300,00 zł
• wadium – 13.000,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
- kosztów mani...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Hutnicza

...pierwsza licytacja

spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Hutnicza 1B, 41-200 Sosnowiec, dla którego Sąd Rejonowy (adres: ul. , w Sosnowcu, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 43,86 m(2): 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, położony na parterze.

Suma oszacowania wynosi 140 464,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 105 348...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

105 348 zł

2 402 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2022-06-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Hutnicza

Cena wywoławcza:

105 348 zł

2 402 zł/m²

44 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 54/3

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z WC. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 5,60 m2 oraz komórka o powierzchni 8,01 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 13,61 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 000 zł

2 464 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 54/3

Cena wywoławcza:

69 000 zł

2 464 zł/m²

28 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Mikołajczyka 48/4

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz WC. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 11,93 m2 oraz komórka o powierzchni 3,67 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 15,60 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną (szambo). Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 000 zł

2 303 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Mikołajczyka 48/4

Cena wywoławcza:

76 000 zł

2 303 zł/m²

33 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Bór, Piękna

Syndyk masy upadłości *** - Waldemar Łukaszowicz sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej-sygn. akt X GUp 108/22/9, na następujących warunkach: Przedmiotem sprzedaży jest 1/3 udziałów w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu przy ul. Pięknej 4a/18 w Sosnowcu. Brak prowadzonej księgi wieczystej. Wartość wywoławcza wynosi 48.500,00 zł. Sprzedaż udziału w nieruchomości następuje na podstawie Ustawy z d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 500 zł

1 054 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2022-06-03

Organizator przetargu:
Syndyk Waldemar Łukaszowicz
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Bór, Piękna

Cena wywoławcza:

48 500 zł

1 054 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-03

Organizator przetargu:
Syndyk Waldemar Łukaszowicz
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Witkiewicza

...odbędzie się w dniu 31.05.2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie spółdzielni.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest dokonanie wpłaty wadium na konto Spółdzielni Mieszkaniowej „ŚRODULA” PKO BP S.A. O/Sosnowiec Nr 46 1020 2498 0000 8202 0018 5835.

Wadium ma znajdować się na koncie spółdzielni w przeddzień przetargu.

Wadium przepada na rzecz spółdzielni jeżeli oferent, który wygrał przetarg w terminie do 30 dni od daty ogłoszenia wyniku przetargu nie dokona czynności związanych z zawarciem umow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

262 000 zł

4 421 zł/m²

59 m²

Termin: 2022-05-31

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŚRODULA
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Witkiewicza

Cena wywoławcza:

262 000 zł

4 421 zł/m²

59 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-31

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŚRODULA
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kielecka

...odbędzie się w dniu 26.05.2022 r. w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna – pokój nr 3)

***
M – 2 pow. 35,88 m2 piętro IV ul. Kielecka 48/44 godz. 11.00

Wartość rynkowa wynosi 164.921,00 zł

Wadium w wysokości 16.492,00 zł

Przystępujący do przetargu nieograniczonego zobowiązani są do złożenia w siedzibie Spółdzielni w dniu 23.05.2022 r. w godz. od 10.00 do 15.00 n/w dokumentów:

***
dowód wpłaty wadium i kosztów manipulacyjnych w wysokości 100,00 zł,

***
pisemne oświadczenie o zamiar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 921 zł

4 596 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2022-05-26

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA HUTNIK w Sosnowcu
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kielecka

Cena wywoławcza:

164 921 zł

4 596 zł/m²

36 m² 2 pokoje

***

Wartość rynkowa wynosi 164.921,00 zł

Wadium w wysokości 16.492,00 zł

***

***
pisemne oświadczenie o zamiar...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-26

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA HUTNIK w Sosnowcu
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Bohaterów Monte Cassino

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** reprezentowana przez kuratora Radcę Prawnego Barbarę Zapała położonego przy Bohaterów Monte Cassino 50/95, 41-200 M. Sosnowiec, dla którego SĄD REJONOWY SOSNOWIEC VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , SOSNOWIEC, 69-100 SOSNOWIEC) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 143 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 107 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetarg...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

107 250 zł

Termin: 2022-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Bohaterów Monte Cassino

Cena wywoławcza:

107 250 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 50/1

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz 2 przedpokoi. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 1,13 m2 oraz komórka o powierzchni 11,93 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 13,06 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 000 zł

2 581 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2022-05-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 50/1

Cena wywoławcza:

111 000 zł

2 581 zł/m²

43 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Dworska

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy Dworska 8/28, 41-200 Sosnowiec, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kaliska 7, Sosnowiec, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
lokal typu m - 2 , ślepa kuchnia , o łącznej powierzchni 33,53 m2 , położony w budynku wielomieszkaniowym na Xp., przynależne pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2,35 m2, z prawem własności nieruchomości zwią...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

63 375 zł

1 890 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2022-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Dworska

Cena wywoławcza:

63 375 zł

1 890 zł/m²

34 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Sielecka 25/46

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 5,27 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gazową, CW oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

197 000 zł

4 104 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Sielecka 25/46

Cena wywoławcza:

197 000 zł

4 104 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Studzienna 16/I/22

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 3,20 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gazową oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 000 zł

4 000 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Studzienna 16/I/22

Cena wywoławcza:

116 000 zł

4 000 zł/m²

29 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
1                         29
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości