Przetargi i licytacje: mieszkania Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM” z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Chemicznej 12 ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy sprzedaży niżej wymienionego lokalu mieszkalnego.
ul. Maliny 7/3
• pow. użytk. 39,35 m² (parter)
• 2 pokoje, kuchnia, WC wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;
• cena wywoławcza – 125.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.250,00 zł
• wadium – 12.500,00 zł
 Ww. lokal można oglądać w dniach 07.04.2022 r. oraz 11.04.2022...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

3 177 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

Cena wywoławcza:

125 000 zł

3 177 zł/m²

39 m² 2 pokoje

ul. Maliny 7/3
• pow. użytk. 39,35 m² (parter)
• 2 pokoje, kuchnia, WC wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;
• cena wywoławcza – 125.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.250,00 zł
• wadium – 12.500,00 zł
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

ul. Maliny 4/2

•\tpow. użytk. 37,25 m² (parter)

•\t2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC;

•\tinstalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;

•\tcena wywoławcza – 120.000,00 zł

•\tkwota postąpienia licytacyjnego – 1.200,00 zł

•\twadium – 12.000,00 zł

\tWw. lokal można oglądać w dniach 07.04.2022 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 221 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 221 zł/m²

37 m² 2 pokoje

ul. Maliny 4/2

•\tpow. użytk. 37,25 m² (parter)

•\t2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC;

•\tinstalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;

•\tcena wywoławcza – 120.000,00 zł

•\tkwota postąpienia licytacyjnego – 1.200,00 zł

•\twadium – 12.000,00 zł

\tWw. lokal można oglądać w dniach 07.04.2022 r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 3/15

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 13,03 m2 oraz komórka o powierzchni 0,86 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 13,89 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz CO...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 000 zł

3 452 zł/m²

42 m² 1 pokój

Termin: 2022-04-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 3/15

Cena wywoławcza:

145 000 zł

3 452 zł/m²

42 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 5/10

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 13,93 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 000 zł

3 093 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2022-04-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 5/10

Cena wywoławcza:

133 000 zł

3 093 zł/m²

43 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 2/13

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz gazową. Ogrzewanie - brak. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

143 000 zł

3 326 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2022-04-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 2/13

Cena wywoławcza:

143 000 zł

3 326 zł/m²

43 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Środula, Ujejskiego

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników*** położonego przy Ujejskiego ***, 41-219 Sosnowiec , dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny o powierzchni 51,02 m2 położony jest na siódmym piętrze wielorodzinnego budynku mieszkalnego, dziewięciokondygnacyjnego. Lokal posiada balkon. Z prawem własności lokalu związany jest udział wynoszący 5102/1027508 części w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

174 000 zł

3 410 zł/m²

51 m²

Termin: 2022-04-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Środula, Ujejskiego

Cena wywoławcza:

174 000 zł

3 410 zł/m²

51 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-04-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Modrzejowskiej

...odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2022 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu,
al. Zwycięstwa 20 w sali nr 319, II piętro, o godz. 9.30.
Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi 20 000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych).
Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 893 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2022-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Modrzejowskiej

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 893 zł/m²

41 m² 2 pokoje

al. Zwycięstwa 20 w sali nr 319, II piętro, o godz. 9.30.
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Skwerowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, gminie Sosnowiec przy ul. Skwerowej 7/7 w Sosnowcu.

Budynek mieszkalny nr 7/7 położony jest na działce nr 792/75 o łącznej pow. 0,9906ha. Przedmiotowy lokal znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, punktów usługowo-handlowych oraz terenów kolejowych.

Mieszkanie nr 7 o powierzchni użytkowej 43,30m² usytuowane jest na pierwszym piętrze wielokondygn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 000 zł

2 517 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2022-04-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Skwerowa

Cena wywoławcza:

109 000 zł

2 517 zł/m²

43 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Skwerowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w gminie Sosnowiec przy ul. Skwerowej 20/3.

Budynek mieszkalny nr 20 położony jest na działce nr 792/91 obręb: 0008, Sosnowiec.

Przedmiotowy lokal znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, punktów usługowo-handlowych oraz terenów kolejowych.

Mieszkanie nr 3 o powierzchni użytkowej 96,90m² usytuowane jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego bu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

2 167 zł/m²

97 m² 3 pokoje

Termin: 2022-04-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Skwerowa

Cena wywoławcza:

210 000 zł

2 167 zł/m²

97 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Skwerowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w gminie Sosnowiec przy ul. Skwerowej 20/7.

Budynek mieszkalny nr 20 położony jest na działce nr 792/91 obręb: 0008, Sosnowiec. Przedmiotowy lokal znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, punktów usługowo-handlowych oraz terenów kolejowych.

Mieszkanie nr 7 o powierzchni użytkowej 86,00m² usytuowane jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego bud...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

2 151 zł/m²

86 m² 2 pokoje

Termin: 2022-04-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Skwerowa

Cena wywoławcza:

185 000 zł

2 151 zł/m²

86 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Maczki, Stacyjna

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w gminie Sosnowiec przy ul. Stacyjnej 3/7.

Budynek mieszkalny nr 3 położony jest na działce nr 792/84 o pow. 0,4606ha w Sosnowcu.

Mieszkanie nr 7 o powierzchni użytkowej 49,40m2, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

124 000 zł

2 510 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2022-03-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Maczki, Stacyjna

Cena wywoławcza:

124 000 zł

2 510 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Maczki, Kadłubka

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w gminie Sosnowiec przy ul. Kadłubka 24/1.

Budynek mieszkalny nr 24/1 położony jest na działce nr 792/106 o łącznej pow. 0,2562ha, obręb: 0008, Sosnowiec. Przedmiotowy lokal znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, punktów usługowo-handlowych oraz terenów kolejowych.

Mieszkanie nr 1 o powierzchni użytkowej 74,30m² usytuowane jest na parterze dwuk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 000 zł

2 127 zł/m²

74 m² 2 pokoje

Termin: 2022-03-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Maczki, Kadłubka

Cena wywoławcza:

158 000 zł

2 127 zł/m²

74 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Maczki, Krakowska

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w gminie Sosnowiec przy ul. Krakowskiej 5/18.

Budynek mieszkalny nr 5 położony jest na działce nr 792/79 o łącznej pow. 0,2680ha, obręb 0008, Sosnowiec.

Przedmiotowy lokal znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz terenów kolejowych.

Mieszkanie nr 18 o powierzchni użytkowej 41,00m² usytuowane jest na parterze dwukondygnacyjnego budynku i skła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 000 zł

2 780 zł/m²

41 m² 1 pokój

Termin: 2022-03-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Maczki, Krakowska

Cena wywoławcza:

114 000 zł

2 780 zł/m²

41 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Czeladzka

Syndyk wyznaczony w postępowaniu upadłościowym dłużnika ***, toczącym się w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach w X Wydziale Gospodarczym pod sygn. akt X GUp 290/20/6, ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu położonego w budynku nr 61 przy ul. Czeladzkiej w Sosnowcu, gmina Sosnowiec, powiat Sosnowiec, województwo śląskie, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu prowadzi księgę wieczystą nr ***, o powierzchni użytkowej 39,40 m2 („Nierucho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 100 zł

3 156 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2022-03-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Czeladzka

Cena wywoławcza:

123 100 zł

3 156 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Stary Sosnowiec, Kierocińska

...odbędzie się z zastrzeżeniem prawa pierwokupu przysługującego pozostałym współwłaścicielom. Pisemne oferty na zakup należy złożyć w terminie do dnia 28 lutego 2022 roku włącznie, liczy się data wpływu do biura syndyka, z dopiskiem „oferta Sosnowiec”. Oferty przyjmuje i informacji udziela Biuro Syndyka: 42-400 Zawiercie, ul. Okólna 10, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00 do 16.00. Tel. *** *** ***, e-mail: sy***w@i***.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 000 zł

680 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Termin: 2022-02-28

Organizator przetargu:
Syndyk Dorota Saczyńska-Włodarczyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Stary Sosnowiec, Kierocińska

Cena wywoławcza:

34 000 zł

680 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-28

Organizator przetargu:
Syndyk Dorota Saczyńska-Włodarczyk
1                         29
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości